Bratu ubojice neće suditi iako je s njim naganjao legendu Jaruna
Damir Šoštarić policiji je kazao da je bio udaljen 10 metara od svog brata, tako da nije vidio kada je ovaj pucao u mladića. Sve to navedeno je u službenoj zabilješci koja ne može poslužiti kao dokaz u sudskom postupku koji slijedi
Komentari 31
kako neće biti legenda kad je bosna legendarna!!!!
Mislim da poneki korisnici vjerojatno starije dobi i/ili bez djece previše doslovno shvaćaju riječ legenda. Naime treba bi znati da mladež uvijek ima svoj način izražavanja u kojem riječi imaju malo ili više različito značenje nego u službenom rječniku tako i u ovom slučaju \'legendu\' treba shvatiti na taj način da su dotičnog mladića u društvu svi poštovali i cjenili a ne u smislu da ga uspoređuju sa ratnim herojima ili velikim povijesnim ličnostima.
Ma što god da je bilo medju njima, ispucat\' 4 metka nenaoružanom čovjeku u ledja, strašno. Još je strašnije kad to učini policajac. Btw, izraz legenda za 18-godišnjaka je novinarstvo na nivou Modre laste.
jako ste li legende,zbog vas i ova drzava ide kvragu
18-godišnji legenda koji je po Jarunu prodavao drogu djeci.. Neka mu se srami familija!
keyboard warriori sta je? svi ste frajeri iza ekrana, niko vam ne valja, po svima serete.. pa bavite se malo svojim jadnim zivotima.. decka sam poznavao i ne pise tu bezveze da je legenda.. odi na jarun i pitaj ko je mamic i sta ce ti rec.. diler? pa veci ste vi svi dileri i doperi od njega.. ni mrtvog covjeka na miru ne mozete pustit.. svi serete po njemu a po jebenom luđaku šoletu niko? stoko sugava
vrba_zg. Odi ti malo na preodgajanje, balavanderu neotesani. Šta ti znaš o legendama? Ne znaš si ni dupe obrisati.
RINMA. takvi ko ti su najjaci.. samo sta takve ko ti treba ubit a ne mlade decke.. naletit ces i ti kad tad nekom na metak s takvim ponasanjem
pa daj ljudi, gdje vam je srce? gdje su vam oci ! mladic je izgubio zivot ...stvarno BEZVEZE. Tu nema nikakve veze ako je prodavao drogu ili ne. imao je 18 godina!!!!!! tek je samo POCEO zivjeti zivot. pustite mrtvogg covjeka sada na miru! Sta VAS nije sram ovako pricati. Na kraju kad gledas u ovu situaciju policajac je ostao KRIV, I tu nema komentara. ON je ubio mladog decka, bez misljenja. Ova situacija se nije trebala dogoditi, mogli su bez puske rijesiti probleme. Saljem najvecu sucut I pozdrav iz daleke Kanade.
@@@@ Ja isto mislim da se radi o pomaganju u zloćinu. Nemože se on izostaviti zato što nije bio blizu! Znao je da ga brat traži, zajedno sa njime ga je tražio i hvatao.....ne da ga izljube!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@saniboj nbio je legenda sto posto.... pogotovo ako je bio u društvu bosanaca...tamo su svi legende.....