Branitelji prekidaju štrajk glađu i pozivaju ministra Matića da časno odstupi
– Ako pozovemo hrvatske branitelje, hrvatski puk doći će ovdje, bit će nas na stotine tisuća. Neka to ne priušte ovoj državi jer ja više ne želim u životu vidjeti ni jednu kap prolivene hrvatske krvi – rekao je branitelj Branko Škrtić
Komentari 134
Dosadili ste i bogu i vragu, sami znate da vas ne podrzava prakticki nitko pa se sad kao povlacite. To sto su seselja pustili, a ova divna vlada imala reakciju pregazene macke to vas ne zanima. Glamite, a ni sami ne znate o cemu. Gledate samo svoje dupe, tocnije dupe onoga ko vas je poslao. Pakirajte te cerge i rostilje, vratite sve sto ste unistili u prvobitno stanje i crta. Treba ukiniuti to ministarstvo. Btw strajkati gladu bi trebalo vas 90% da dodete mozda na normalnu tezinu.
Treba donijeti i malo kajmaka i urnebes!
nemate potporu građana dragi moj
"... ja više ne želim u životu vidjeti ni jednu kap prolivene hrvatske krvi – rekao je branitelj Branko Škrtić". - ovakve prijetnje krvlju su nedopustive u bilo kojoj normalnoj državi. i sigurno nisu simpatični nikome osim ovim likovima oko logorske vatrice u centru grada.
odgađaju štrajk glađu-nemojte, molim vas, samo štrajkajte do samog kraja.
Strajk prekidaju jer vide da nemaju potporu niti rezultata. Realno nisu spremni ici do kraja jer znaju da nisu u pravu. Interesna skupina hdza je morala odustati od strajka.
Nema odustajanja,...debeli, vrati se nazad u sator.
Branko Škrtiću imas 20 kila vise od ministra branitelja-Matica djeca u Belom Manastiru nemaju za kruh a vi rostiljate usred grada Zagreba s 10 metara drva i rostiljem
GRUNF: Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega!
Ha ha, miriše roštilj pa je teško štrajkati glađu, niste ni dosada osim pred kamerama, nemate podršku, to dobro i sami zmate, inaće bi išli na referendum, stranku nečete osnovati jer ju več imate a to je hdz koji vas je tu poslao i platio, otići ćete uskoro i kučama jer vas građani jedva podnose
1.utovar, 2 prijevoz, 3.istovar, čim dalje, bilo gdje ali čim prije
Idu svinjokolje pa Božić i Nova godina teško je štrajkati glađu pa se štrajk odgađa do daljnjeg.
Branko Škrtiću koliko si tenkova JNA-unistio osobno????
ogladnio stricek pa sad glumi. prenadno. ajde vi ljepo doma zenama, zakljucite to logorovanje. jos bute se prehladili
GRUNF: Bolje častan uzmak nego nečastan poraz!
Ma kaj si umišlja ovaj gospodin,otkuda mu ideja da je narod uz njih? MI koji svaki dan do svoje 65.godine moramo ujutro ustajati na posao da možemo plaćati porez,ne pada na pamet odlaziti na neke prosvjede.Gospodine rat je završio pred skoro 20 godina,dosta više prošlosti,dosta je bilo povlastica,dosta....
Jeli se to Hrvatska konacno uspijela oteti fasistickom zagrljaju?
Evo i 25 dan predizborne kampanje HDZa na savskoj prolazi. Biti će to jedna duga kampanja .
ako se jedan Josip Klemm odrice 300 000 tisuca eura jer voli cibonu kao srednje rangirani u policiji-Ivo Sanader koji je bio predsjednik vlade RH se nije odrekao nicega a dobio 10 godina zatvora-tko je veci lopov??????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zasto Klemm nije dao dio od 300 000 eura-dijeci u Belom Manastiru umjesto Bandicu kao mito za Cibonu i osiguranje svih gradskih događanja-barem 100 eura???