Božinović skandal na granici nazvao provokacijom: Javili se i EU parlamentarci
Ministar Davor Božinović rekao je da policija najoštrije osuđuje nepoštivanje zakona RH i pokušaja diskreditiranja institucija Hrvatske te naglasio ako nije bila u pitanju službena delegacija već privatni aranžman.
Komentari 99
Rabilo bi te usoljene eu glave pustit da tumaraju šumom i minskim poljima na granci bih.Umjesto da zahvale policiji ča su im sačuvali bedaste mlohave mozgove i glave,još ima ča ova ćubasta oficiruša ča za reć.
Bravo Božinoviću, svaka čast za hrvatsku policiju. Naravno leva bagra bi pustila sramoćenje države kao što su omogućili šaranje izbjeglica i prisilili susjede da se od nas ograde žilet žicom.
e da je ovim ljevičarima danas njihova nepreželjena juga, vozili bi se u marici po cesti s največim rupama, a onda bi radile vrečice pjeska.
SDP komentari što se ovoga tiče su vrlo jasni. Njihov interes je vrlo jasan što se tiče Hrvatske. Kada god je prigoda, žele napraviti što veću štetu Hrvatskoj i njenim građanima. Nesretni su ako svako malo ne sramote Hrvatsku svojim ponašanjem.
SDP i Hrvatska granica hhaaha da se njih ikad pitalo ili pita bila bi to srbija, kad već ne može jugoslavija. I talijanskim mačkožderima i biljani borzan metak u čelo.
Jeste pitali Austrijance zašto deportirali djecu u Ameriku?ti ne,al osunećeni su najveći problem .nosite si ih doma u Rim,nek vam spavaju u kući i krevetu.nema ilegalnog prelazak granice,ne kuzim kaj tim talijanskim fašistima nije jasno.....ziher bi to dozvolili u italiji
bravo za mup
Tako i treba sve drukcije je propust ,nikakovi aktivisti nemamaju kaj trazit na tim punktovima,trebali ste im napravit test na droge jer su ih zasigurno konzumirali i zatvorit ih,ako zele pomoc migrntima neka salju avion u Sarajevo i neka ih vode kod sebe ,Mi kad ulazimo u tudje drzave moramo se prdrzavat propisa ,nista po svome ili je drasticna kazna ,ako im se ne svidja neka ne dolaze ,
Europski zvaničnici su htjeli da emigriraju u BiH!?
Puna podrška Hrvatskoj policiji u zaštiti državne granice.
Sve je ovo specijalni rat. Evo se i pederčine iz Italije odvažili provocirati, čak četvero ih došlo, dva para nabiguza, a ne daju Afrikanerima da pristanu brodovima u njihove luke... Podrška policiji, svaka čast i samo jako!
Otiđite vi u Italiju pa se tako ponašajte.To policija nedamo Hrvatsku.
Jasna je politika Italije koja se trudi umanjiti pritisak na njihove granice pronalazeći načine pritiske na druge zemlje EU -a kako bi i ove prihvatile njihovu strategiju. Hrvatska kao taoc politike dodvoravanja dosta nejasno pokušava sakriti svoje probleme jer akoo ih itko otkrije prijeti joj invazija iz koje se neće moći izvući . To bi bila nova nacionalna katastrofa i novi Libanon.
... nastavak: Evropa traži da štitimo granice, a onda ovi EU parlamentarci ilegalno žele preći granicu, nezakonito i bahato se ponašaju prema hrvatskim policajcima! A onda se ova dama usudi reči, kako će Hrvatska biti prozvana i optžžena. Bože, nedajaj da nas ova ili njena stranka brani ili zastupa u bilo čemu. Ovo je slika i prilika naših vrlih SDP-ovih politčara. Sve, samo neka je protiv Hrvatske, Hrvatske od koje žive i koja im je pružila sve. Ako smo pravna država protiv povih EU parlementaraca treba podigniti optužbe, osuditi i sankcionirati. Ovo nisu nikakvi EU parlementarci, već su kako po svemu izgleda,, krijumčari i došli su pregledati ilegalni prelaz, tako da mogu napraviti plan za migrante, kako lakše ulaziti u Hrvatsku. A ako su zbilja došli na ovaj način iz EU parlamenta, sa odobrenjem EU parlamenta, onda treba tužiti EU za ometanje i kriminal, kojl vrše u ime humanosti nad Hrvatskim zakonskim tjelima. (Kraj)
Evo dosli i Talijani da nas uce o ,,ljudskim pravima,,i u to ime misle da mogu sto zele.Bozinovicu ne dozvi da nam se sece tko i kada zeli po Hrvatskoj i da nas blate na sve nacine.Oporba bi trebala braniti interese ovog Naroda a ne nekih koje neznaju
Podrska nasoj policiji! Nitko ne moze ilegalno preko granice!!!
Čuj ovo: "Nismo to očekivali i zato trenutačno ne želim ništa više komentirati kada je u pitanju događaj u Hrvatskoj. O tome ćemo razgovarati i raspravljati u narednim danima", izjavio je Benifei. Znači treba vremena da smisli priču. A Borzann kaže, Biti ćemo prozivani. Zažto? Zato što čuvamo granice svoje i granice Evrope. Bože tko sve sjedi u vladajućim foteljama Hrvatske? Ovi parlamentarci i gđa. Borzan krivično optužuju Hrvatsku, koja radi svoj posao za zaštitu cijele Evrope i to pod groznim uvjetima, a ne kritizira Vladu BiH koja dobija velike novce za migrante, a ne brine o njima. Jesu li ovi migranti tu samo da prave probleme Hrvatskoj ili su tu jer im je potrebna pomo? Sve mislim, kako je ovo sa imigrantima smšljeno za destabilizaciju Hrvatske i novog vala razaranja naše Domovine. (nastavak slijedi)
Bravo Policijo samo tako.Svaka fukara igra se humanitarca.
Uhljebnica Nutela Borzan od nerada i dosade ne zna što će, pa udri po dečkima-policajcima koji rade svoj posao.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ABC_otrov, koliko ih ti imaš kod sebe doma?