Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ne plaćajte unaprijed

Bosanac uzeo Biograjcu tri tisuće eura za fasudu, pa nije dovršio radove

Solin: Policija nastavlja očevid nedaleko od lokacije gdje je pronađeno tijelo nepoznate osobe
Ivo Cagalj/PIXSELL
25.07.2025.
u 09:43

Nakon što je obavio dio radova, oštećenog je održavao u zabludi da će radove dovršiti što nije učinio niti je oštećenom vratio novac.

Policijski službenici Policijske postaje Biograd proveli su kriminalističko istraživanje nad 31-godišnjim državljaninom Bosne i Hercegovine, kojeg se sumnjiči za prijevaru.

Naime, sumnjiči ga se da je u veljači 2025. godine dogovorio izvođenje radova na fasadi stambenog objekta u Biogradu te je na ime izvođenja radova od 65-godišnjeg vlasnika primio novčani predujam. Nakon što je obavio dio radova, oštećenog je održavao u zabludi da će radove dovršiti što nije učinio niti je oštećenom vratio novac.

Materijalna šteta pričinjena vlasniku objekta iznosi oko 3 tisuće eura, a protiv osumnjičenog 31-godišnjaka se nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava zbog kaznenog djela prijevare - istakli su iz zadarske policije. 

Ključne riječi

Komentara 3

N6
Nina1707_68
22:23 27.07.2025.

Na žalost danas je skoro nemoguće naći prave i poštene radnike. Većinom su samouki lopine koji otvaraju i zatvaraju firme jer odu u stečaj. Kada ih prijaviš, u stečaju je i nema sredstva za povrat nezavršenog posla. Nitko od institucija im ništa ne može jer “ kada bi nešto poduzeli ostali bi bez majstora” kako su mi rekli nadležni. Nisu oni niti m od majstora! Okolica Varaždina ih je puna. Više neznaš kome možeš vjerovati. Lopovi, prevaranti, manipulatori

Avatar Aristarh
Aristarh
10:15 25.07.2025.

Imao sam sličan slučaj. Samo je tražio lovu unaprijed. Kad sam vidio da nema od njega ništa. Samo živciranje. Rekao sam mu da nosi skelu o da ide. Onda sam tražio novog majstora. Trojica su tražila novac unaprijed i jedan je čak rekao da ne pričam okolo. Tek kad sam našao majstora koji nije tražio novac unaprijed posao je bio brzo završen na moje i njegovo radovanje. Kad se sretnemo uvijek ga častim. Njegov radnik je primijetio da su sljemenjaci popustili i rekao mi je idi po purpen pjenu i sve je zagladio. Sad na tavanu nema tragova ok kiše pa makar od bure padala horizontalno a prije je uvik bilo. Sad je fasadu oko dimnjaka spustio 3 cm preko lima. I još mi je silikonom zaštitio klupčice na prozorima.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja