Blic: 'Hrvatska zabila EU nož u leđa? Milanović radi kaos i u svijetu - nova meta Ukrajina'
Na samom početku navode kako prepucavanje koje više od dvije godine traje između hrvatskog predsjednika i premijera prenijelo se na svjetsku scenu i prijeti ozbiljnim posljedicama.
Komentari 68
prenosite naslovnicu Blica?!a dobro,u slinom ste rangu..
ozbiljna analiza, ozbiljnih analitičara ..tzv. šaka jada!
Cijeli svijet nam zavidi na Milanovicu 🙈
Politika i političari uvijek ti koji zakuhaju problem a onda narod ispašta. Ak im već tak dosadno u životu nek slobodno pod vojnom spremom oni sami vode te neke ratove međusobno a ne da iz pozadine kalkuliraju dok narod guraju u prve redove.
Plenkovicu,predsjednik prica u ime Hrvatske a ti i tvoji ,,carevi,,ne pricate,nitko od tvojih niti ti neces poslati svoje djete u rat za nista ali zelis moga poslati da se bori za nista
Hrvatska geostrategija je u Herceg Bosni.
Nije dosta da ližemo Amerima stražnjicu sad bi trebali i Ukrajincima?
A što je krivo rekao ?Što Amerika ima sa Ukrajinom ? Naravno da Putin neće nikad dozvoliti da mu NATO bude na granici kao što niti Biden ne bi dozvolio da mu Rusi dođu na granicu.A Rusi mogu vježbati na svom teritoriju koliko god žele.
Od EU i NATO hrvatska ima samo štetu, zato molim Milanovića da kad ih sljedeći put napadne s leđa upotrebi sjekiru a ne nož.
Milanovicevi savjetnici znaju samo za lex perkovic i nista drugo redaju se skandali nadurenog cvoravog komuniste
Kojoj Eu , američkoj koloniji ili europskoj Eu.
Bravo za predsjednika Milanovica pametan covjek, ko hoce da ratuje nek izvoli. Sto da idu tamo Hrvatski vojnici da ginu. Neka ide Baiden da ratuje o ostala banda.
Ne slažem se sa pr. ali neka se plenkobić i svi članovi njegove partije izjasne Dali su spremni svoju djecu slati u rat za tuđe interese ??at za tuđe interese ??
Najlakse bi bilo podviti rep i ckomiti, kao sto rade ovi iz zlocinacke. Kako se samo netko usudi reci istinu?
Jel Ukrajina EU?Jel Sirija EU?Avganistan?Lijepo je Ukrajincima bilo dok su reketasili Ruse za tranzit plina,milijarde dolara su uzimali nisu zvali u pomoć da zajedno trošimo novce. Da cijela priča se zakuhava zbog toga plinovada.
Konacno Hrvatska ima najboljeg prefsjednika na svitu.Svaka cast predsjednice nek pjene ovdje po portalin podguzne muve..Milanovic spasava Hrvatsku i hrvatske vojnike u slucaju rata. Sve sto je reka to je istina.Da nisu rusili legalnu vlast danas bi UA bila cjelovita.Mislili dovest Amere na Krim e nece ic.Nazalost Ukraina jedna od najveci korumpirani zemalja na svjetu.Iz nje se iselilo vec preko deset mijuna stanovnika. Domaci Amerikanci probajte u nekoj zapadnoj zemlji srusit legalnu vlast jeste vidili kako prebijaju ZUTE PRSLUKE u Francuskoj ili Belgiji Holandiji..Probajte tamo pravit nered.Bravo Milanovicu sto ces sacuvat zemlju u slucaju rata .A papci ce pisat po medijima iz podruma koji jos zadisu na pelene.
Podrška predsjedniku!.....Nakon što sam odrovario po HR i ostavio najlijepše godine u uniformi ne želim da ijedno dijete to okusi naročito ne u tuđini! Ne sjećam se postrojbi bilo koje države u našem ratu!....Onaj ko želi dragovoljno nek izvoli ii ide dobit će opremu od Ukrajine!
Milanovic popularan u Beogradu i Moskvi, a Hrvatska navodno pripada zapadnom svijetu. Nadam se da ne cemo uskoro pjevati Jugoslavijo, Jugoslavijo
Konačno...i vu BeGeju ga meju rad....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Blic ? Pa to je Žuti tisak.