Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Igra moći
Povratak na članak

Premijer poručio Divjak: Više ne želim prosvjede zbog reforme!

Oštru izmjenu stavova o tome čija je zadnja na relaciji premijer - ministrica u HNS-u ignoriraju i tvrde da je sve u redu i dogovoreno

Komentari 71

DU
Deleted user
07:01 11.08.2017.

Ne vjerujte anemicaru, on je lazov di pokvarenjak do srzi. Ta njegova izjava je samo da prevari narod. Korak nazad da uzme zalet i da bi bolje skocio.

VL
DU
Deleted user
22:23 10.08.2017.

Stotine napada na Plenkija. Puna podrška najboljem hrvatskom premijeru.

VL
VI
Vito
07:44 11.08.2017.

Premijer poručio Divjak: Više ne želim prosvjede zbog reforme! :::::::::::::::::: Tako se provodi demokracija _______ zna sin udbaša i lekarke kako dovesti u red neposlušne

VL
DD
ddh
21:06 10.08.2017.

Vlada na celu sa Plenkovicem ima vecinu u Saboru, vecinu po volji hrvatskih biraca. A sve te spletke i podmetanja od strane uglavno komunistickih medija u Hrvatskoj, a to su 97% od svih medija sluze jedino jednoj svrhi, a too je rusenje vlade i izigravanje volje biraca. Zajedno sa oporbom ti mediji to rade od proglasenja izboenih rezultata 2016-e godine. A po forumima svrljaju svi moguci, prilicno s mozgom deficitarni, ljevicari i puno onih koji pisu ekavicom. Taj dio Hrvatske koji usput receno kontrolira i medije stvara stalno nekakvu klimu zavjere, panike, kaosa i puno losijeg stanja , nego to stanje ustvari i jest. Svejedno sto Premijer napravi, svejedeno sto se u Hrvatskoj dogodi, Premijer je kriv. Kriv je bio dijelu medija i polupismenom Bernardicu za pozare oko Splita i bure koja je puhala, kriv je vjerojatno i za potrese ili za vrucine i susu. Ova vrlo angazirana pertijska novinarka sad tematizira tu, da Premijer ima nesto za reci. Po komunjarama bi Premijer trebao valjada sutjeti, svi bi drugi odlucivali, a Premijera bi se za te odluke krivilo. Suma sumarum, mediji su rak rana hrvatskog drustva i zajedno sa ljevicarima-komunistima i ateistima najvece zlo koje je Hrvatsku ikada pogodilo. Ti mediji su komunisticki toliko prostituirani, da je logiocan zkljucak, da tih i takvih medija ne treba nikome, a najmanje gradjanskoj Hrvatskoj.

VL
AN
antonelić
19:16 10.08.2017.

najnovije iz banskih dvora ( i sa kostabele ) : iz izvora bliskih vladi tj. anem. prd.vld. plenkoviću saznajemo da min.fin.pinok. marić preuzima ministarstvo poljoprivrede ( jer je radio u agrokoru ) , ivan šuker specijalist za ukamaćivanje preuzima resor financija , a milijan vaso brkić preuzima visoku znanost u povjerenstvu ... tolušić ide na novu dužnost u min.zdravlja ... još ćemo sačekati da se dr.kolinda vrati iz australije i da joj završe jesenji ispitni rokovi pa da bubne šakom po stolu i da se sve sredi i onda krećemo u blagostanje ...

VL
NJ
nada.jurincic
22:30 10.08.2017.

Poslije potpisa koji ste stavili na ISTANBULSKU SOTONISTIČKU DEKLARACIJU upakiranu u pseudobrigu o nasilju nad ženama,jasno nam je kakav "kur-ikul-bezum spremate. A i HNS ste odabrali jer su dobre rotšildske k....

VL
DU
Deleted user
18:24 10.08.2017.

Ministrica Divjak će ubrzo morati shvatiti da tko s HDZ-om tikve sadi - o glavu mu se lupaju.

VL
DU
Deleted user
22:13 10.08.2017.

Napokon su Joskić ,Budak,kvazi civilne udruge te srpsko narodno veće dobili su po tamburi

VL
MO
moslavina995
12:23 11.08.2017.

Bravo gospodine Plenkoviću! Mora se znati tko je na čelu vlade. Ljevičarsko komunistička gamad i jugoslaveni iz sdp-njarske crvene partije komunista bi samo prosvjedovali i bili protiv svega što je dobro i što je hrvatsko. E nećete!

VL
UR
ursuss
21:33 10.08.2017.

veliki vođa je rekao....tajnice- pripremi otkaz u suprotnom......

VL
Avatar missrose20
missrose20
20:13 10.08.2017.

nesposobni anemicar,šef zlocinacke organizacije, pokazuje pravo lice.ipak je to lekarsko udbaški sin i ti geni pobjeduju u njemu......ipak se dao krstiti tek u cetrdeset i nekoj..............krenula diktatura u punom smislu rijeci......Sin lekarke radi na kažnjavanju mišljenja. hapšenje i brutalna represija dolazi na velika vrata.... uskoro ce valjda i logore otvarati.... a što drugo ocekivati

VL
DU
Deleted user
16:55 10.08.2017.

taman posla da će on odlučivat kad će biti prosvjedi... makar šta...

VL
DU
Deleted user
20:08 10.08.2017.

plenković - vodiš na nedemokratski način vladu koja je skrpana kupovinom i to što ti želiš ili ne želiš je tvoja osobna volja ,volja naroda će odlučiti o tome što on želi

VL
VI
Vito
08:21 11.08.2017.

Sebastian: Ma nije Milanović sin lekarke. ::::::::: Znase tko je -plenković

VL
VI
Vito
08:31 11.08.2017.

zoranos: Ja ovu izjavu ne razumijem. Jel ovo samo meni nelogično? Depolitizirati sa ministrom??? ::::::::::::: Očito ste premladi pa ne znate kako su komunisti vladali u bivšem režimu. ________ Identično je i danas - komunisti vladaju i pljačkaju Hrvatsku, a krivnju za pljačku prebacuju na "druge" i tako ispiru mozak narodu koji nema za koricu kruha pa guta svakakva sranja dobivena od populističara, a tanjur su im novinari koji to poslužuju kako bi i sami preživjeli be batina na vlastitim leđima zbog pomaganja narudu da vidi istinu tko su pljačkaši Hrvatske

VL
MI
misho32
00:10 11.08.2017.

ovo je pitijska izjava Plenkovića.To izgleda znači da ne želi prosvjede čiji je sudionik i organizator bila ova Divljakuša , odnosno da će prihvatiti Jokića i njegovu reformu .U ovoj državi samo peta kolona i soroševi plačenici organiziraju prosvjede.

VL
VI
Vito
08:06 11.08.2017.

markro3: I kršćanska opcija :::::::::::: Kršćani su učili poštovati druge i drukčije ________ Samo neobrazovani de bili koriste vjeru kako bi uništavali napredak i ne poštuju druge i drukčije _____ Ne razlikujete se od muslmana, islamista, fašista, komunista, isila niti za milimetar

VL
VI
Vito
08:37 11.08.2017.

medico:pa tko uopce protestira? ljevicari, to im je u prirodi :::::::::::::::. točno tako - dobro ste primjetili - ljevičari su bocama s plinom hodali po Savskoj, boravili u šatoru godinu dana, napali nezavisne novinare u Jukićevoj ______ To im je u prirodi

VL
VI
Vito
07:57 11.08.2017.

Debelo_Mokra: HDZ-a: ... njihovih 90,000 clanova ocito još uvik vuce jake komplekse radi cinjenice da su nekoc bili clanovi KPH. ::::::::::::::: Krivo mislite - oni nikad nisu napustili kph, kao niti kpy ______ Zalkeli se maršalu da s njegovog putaa neće skrenuti pa uništavaju Hrvatsku ekonomski i gospodarski, jer nas nisu mogli vojno uništiti _______ sad je na vlasti sin udbaša i lekarke pa se ponovo vraća komunistički način borbe protiv Hrvatske - pokrenut je i postupak verbalong delikta - ako ste uspjeli pročitati, zapamtite pa pogledajte sutra, ili nakon 9:00 kad srboljub uguzić dolazi na posao i briše komentare istine te zabranjuje pisanje "48 sati"

VL
VI
Vito
08:19 11.08.2017.

Lujo123: Plenkoviću, vlado, predsjednice - pamet u glavu ili bu sve otišlo u 3PM!!! :::::::::::::::::: Otišlo sve u "to" čim je članica pljačkaške organizacije došla na mjesto predsjednika i donaciju umjesto vratila državi poklonila svojoj pljačkaškoj organizaciji pred sudom osuđenojj za pljačku Hrvatske. _____ A "zadnji čavao - brokva u lijes" Hrvatske je "zabijen" čim se sin udbaša i lekarke dokopao fotelje premijera.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.