Premijer poručio Divjak: Više ne želim prosvjede zbog reforme!
Oštru izmjenu stavova o tome čija je zadnja na relaciji premijer - ministrica u HNS-u ignoriraju i tvrde da je sve u redu i dogovoreno
Komentari 71
Stotine napada na Plenkija. Puna podrška najboljem hrvatskom premijeru.
Premijer poručio Divjak: Više ne želim prosvjede zbog reforme! :::::::::::::::::: Tako se provodi demokracija _______ zna sin udbaša i lekarke kako dovesti u red neposlušne
Vlada na celu sa Plenkovicem ima vecinu u Saboru, vecinu po volji hrvatskih biraca. A sve te spletke i podmetanja od strane uglavno komunistickih medija u Hrvatskoj, a to su 97% od svih medija sluze jedino jednoj svrhi, a too je rusenje vlade i izigravanje volje biraca. Zajedno sa oporbom ti mediji to rade od proglasenja izboenih rezultata 2016-e godine. A po forumima svrljaju svi moguci, prilicno s mozgom deficitarni, ljevicari i puno onih koji pisu ekavicom. Taj dio Hrvatske koji usput receno kontrolira i medije stvara stalno nekakvu klimu zavjere, panike, kaosa i puno losijeg stanja , nego to stanje ustvari i jest. Svejedno sto Premijer napravi, svejedeno sto se u Hrvatskoj dogodi, Premijer je kriv. Kriv je bio dijelu medija i polupismenom Bernardicu za pozare oko Splita i bure koja je puhala, kriv je vjerojatno i za potrese ili za vrucine i susu. Ova vrlo angazirana pertijska novinarka sad tematizira tu, da Premijer ima nesto za reci. Po komunjarama bi Premijer trebao valjada sutjeti, svi bi drugi odlucivali, a Premijera bi se za te odluke krivilo. Suma sumarum, mediji su rak rana hrvatskog drustva i zajedno sa ljevicarima-komunistima i ateistima najvece zlo koje je Hrvatsku ikada pogodilo. Ti mediji su komunisticki toliko prostituirani, da je logiocan zkljucak, da tih i takvih medija ne treba nikome, a najmanje gradjanskoj Hrvatskoj.
najnovije iz banskih dvora ( i sa kostabele ) : iz izvora bliskih vladi tj. anem. prd.vld. plenkoviću saznajemo da min.fin.pinok. marić preuzima ministarstvo poljoprivrede ( jer je radio u agrokoru ) , ivan šuker specijalist za ukamaćivanje preuzima resor financija , a milijan vaso brkić preuzima visoku znanost u povjerenstvu ... tolušić ide na novu dužnost u min.zdravlja ... još ćemo sačekati da se dr.kolinda vrati iz australije i da joj završe jesenji ispitni rokovi pa da bubne šakom po stolu i da se sve sredi i onda krećemo u blagostanje ...
Poslije potpisa koji ste stavili na ISTANBULSKU SOTONISTIČKU DEKLARACIJU upakiranu u pseudobrigu o nasilju nad ženama,jasno nam je kakav "kur-ikul-bezum spremate. A i HNS ste odabrali jer su dobre rotšildske k....
Ministrica Divjak će ubrzo morati shvatiti da tko s HDZ-om tikve sadi - o glavu mu se lupaju.
Napokon su Joskić ,Budak,kvazi civilne udruge te srpsko narodno veće dobili su po tamburi
Bravo gospodine Plenkoviću! Mora se znati tko je na čelu vlade. Ljevičarsko komunistička gamad i jugoslaveni iz sdp-njarske crvene partije komunista bi samo prosvjedovali i bili protiv svega što je dobro i što je hrvatsko. E nećete!
veliki vođa je rekao....tajnice- pripremi otkaz u suprotnom......
nesposobni anemicar,šef zlocinacke organizacije, pokazuje pravo lice.ipak je to lekarsko udbaški sin i ti geni pobjeduju u njemu......ipak se dao krstiti tek u cetrdeset i nekoj..............krenula diktatura u punom smislu rijeci......Sin lekarke radi na kažnjavanju mišljenja. hapšenje i brutalna represija dolazi na velika vrata.... uskoro ce valjda i logore otvarati.... a što drugo ocekivati
taman posla da će on odlučivat kad će biti prosvjedi... makar šta...
plenković - vodiš na nedemokratski način vladu koja je skrpana kupovinom i to što ti želiš ili ne želiš je tvoja osobna volja ,volja naroda će odlučiti o tome što on želi
Sebastian: Ma nije Milanović sin lekarke. ::::::::: Znase tko je -plenković
zoranos: Ja ovu izjavu ne razumijem. Jel ovo samo meni nelogično? Depolitizirati sa ministrom??? ::::::::::::: Očito ste premladi pa ne znate kako su komunisti vladali u bivšem režimu. ________ Identično je i danas - komunisti vladaju i pljačkaju Hrvatsku, a krivnju za pljačku prebacuju na "druge" i tako ispiru mozak narodu koji nema za koricu kruha pa guta svakakva sranja dobivena od populističara, a tanjur su im novinari koji to poslužuju kako bi i sami preživjeli be batina na vlastitim leđima zbog pomaganja narudu da vidi istinu tko su pljačkaši Hrvatske
ovo je pitijska izjava Plenkovića.To izgleda znači da ne želi prosvjede čiji je sudionik i organizator bila ova Divljakuša , odnosno da će prihvatiti Jokića i njegovu reformu .U ovoj državi samo peta kolona i soroševi plačenici organiziraju prosvjede.
markro3: I kršćanska opcija :::::::::::: Kršćani su učili poštovati druge i drukčije ________ Samo neobrazovani de bili koriste vjeru kako bi uništavali napredak i ne poštuju druge i drukčije _____ Ne razlikujete se od muslmana, islamista, fašista, komunista, isila niti za milimetar
medico:pa tko uopce protestira? ljevicari, to im je u prirodi :::::::::::::::. točno tako - dobro ste primjetili - ljevičari su bocama s plinom hodali po Savskoj, boravili u šatoru godinu dana, napali nezavisne novinare u Jukićevoj ______ To im je u prirodi
Debelo_Mokra: HDZ-a: ... njihovih 90,000 clanova ocito još uvik vuce jake komplekse radi cinjenice da su nekoc bili clanovi KPH. ::::::::::::::: Krivo mislite - oni nikad nisu napustili kph, kao niti kpy ______ Zalkeli se maršalu da s njegovog putaa neće skrenuti pa uništavaju Hrvatsku ekonomski i gospodarski, jer nas nisu mogli vojno uništiti _______ sad je na vlasti sin udbaša i lekarke pa se ponovo vraća komunistički način borbe protiv Hrvatske - pokrenut je i postupak verbalong delikta - ako ste uspjeli pročitati, zapamtite pa pogledajte sutra, ili nakon 9:00 kad srboljub uguzić dolazi na posao i briše komentare istine te zabranjuje pisanje "48 sati"
Lujo123: Plenkoviću, vlado, predsjednice - pamet u glavu ili bu sve otišlo u 3PM!!! :::::::::::::::::: Otišlo sve u "to" čim je članica pljačkaške organizacije došla na mjesto predsjednika i donaciju umjesto vratila državi poklonila svojoj pljačkaškoj organizaciji pred sudom osuđenojj za pljačku Hrvatske. _____ A "zadnji čavao - brokva u lijes" Hrvatske je "zabijen" čim se sin udbaša i lekarke dokopao fotelje premijera.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne vjerujte anemicaru, on je lazov di pokvarenjak do srzi. Ta njegova izjava je samo da prevari narod. Korak nazad da uzme zalet i da bi bolje skocio.