Bivši potpredsjednik Vlade zaprijetio novinaru Večernjeg lista
Iako je novinaru Šlabeku zaprijetio dan nakon objavljivanja teksta o ispitivanju, ipak ga nije demantirao. Uredništvo u potpunosti stoji iza svog novinara i njegova pisanja o jednoj od najvećih afera u RH.
Komentari 57
eto sada barem znamo tko stoji iza batinanja novinara koja su se dogodila u zadnjih par godina :-)....Pitanje za polanceca, dali ti bolje odgovara lepoglava ili gradiska? Pobijegulja Sanader ce uskoro za tobom :-)
Don se vraća kao Presdjednik Sabora, a mafija započinje prijetnjama....
Slabek, procitaj Jutarnji List pa da vidis o cemu je Kporivnicka policija ispitivala Polanceca, a o cemu ti pises, nebi volio biti u tvojoj kozi, ako te Polancec tuzi nahebo si i to gadno, i jos nesto : upozorit nekog na nesto ,nije prijetnja.
Sad je novinar kriv što je ovo đubre kao i ostali ADZ-ovci lopov,e pa nema više barba ive i sad sva govna isplivavaju na površinu!
Sve je tu cisto ko suza. Da bi dosao do bogatstva (onako na brzaka), prvo moras da budes politicar, a ostalo je stvar rutine. Dovoljno je biti dupelizac drugima (u ovom slucaju Sanaderu) i uspjeh je zagarantiran. Sa gospodjom Jadrankom stvar se promjenila drasticno. Ona ne stiti nikoga, sto iz neznanja kako se to radi, sto iz straha za svoju kozu (sto se pokazalo dobro), pa sada USKOK uskace i radi svoj posao za koji je osnovan i za koji je placen iz drzavne kase. Afera ce se prosiriti i na Sanadera, a takodjer i na Mesica. Mesic povlaci svoje izjave protiv Sanadera samo zato sto Sanader ima neke stvari (crno na bijelom), potpisane od Mesica kao dokaz. Mesic je upozoren od Sanadera.....ali Jaca nije, ona ce im svima biti grobar, u politickom smislu.
klasicno,..\"u mizeriji, svi traze krivca\".....
Kako je napisano više mi djeluje kao obavijest nego li prijetnja.
Stvarno puno znaći što USKOK hapsi. Te osobe provedu nekoliko dana u možemo tako reći u istražnom zatvoru a onda se ih pusti jer su naveli da se neosjećaju krivim to je još jedan potez Jadranke i HDZ-ea da se narodu zamažu oći. Đavo, đavlu ne vadi oći. Imamo zadnji primjer u zagrebačkom holdingu!
Kao tipična ništarija, Polančec krivi ogledalo zato što je ružan.
po naslovu sam mislila da je došao sa sačmaricom. ništa se nije dogodilo, a novinari su dobili još jednu temu za članak.
Ispravno je, da urednistvo Balkanaca stoji iza t.zv. novinara Balkanca. Svako stiti svoga.
Došel sam vam kulturne kazat ponudu koju nemrete odbiti.Ček´ jel´ to bilo u Kumu 1 ili Kumu 2 ?Ne,ne ipak u Kumu 3.
novinari su katastrofa, umisljena gamad, pisu svakakve gluposti i misle da nisu odgovorni za to, odnosno da oni smiju raditi sto god hoce, polancec mu nije prjetio samo mu je rekao da nije uredu kako se ponasa i kako ga osuduje prije suda
zasto se novinari ne bave i mesicevom ocitom umjesanosti u cijelu aferu????
Umjesto da bude u Remetincu, Polančec se šeta po Koprivnici i prijeti novinarima iako je Podravku upropastio za 500 miliona kuna! Neki dan smo vidili u Otvorenom i protiv Sanadera dokaze d aje od Kutle primio 800 000 DEM, a nakon toga se Sanader isto bahatio i prijetio novinarki! Očito su bili umislili da su bogovi pa im sada teško pada kada su skužili da su ipak i oni dohvatljivi policiji!
šlabek!samo piši i neboj se.Koprivnica je uz tebe.A Rumeni, ako je tako ispravan,neka stane pred poligraf,ako se usudi i odgovori na pitanja.A svi vi koji branite Rumenog, ili radite u Podravkinoj nabavi ili imate neki drugi interes ili vas je Rumeni nečim zadužio.ON JE NEOKRUNJENI KRIMINALAC I TO ĆE VRIJEME POKAZATI!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zbog cega se smatra \"prijetnja\" ako nekome kazes da ces ga tuziti zbog neprofesionalnog pisanja?