Bivši potpredsjednik Vlade zaprijetio novinaru Večernjeg lista
Iako je novinaru Šlabeku zaprijetio dan nakon objavljivanja teksta o ispitivanju, ipak ga nije demantirao. Uredništvo u potpunosti stoji iza svog novinara i njegova pisanja o jednoj od najvećih afera u RH.
Komentari 57
Ljudi jeste naivni,on dobro racuna,recimo 2 miliona eura plus dobar advokat,ako izadje na sud-jednako je uslovna kazna,plus buduci poslovi?Dobro dosli na zapad!!Sto vi to ne mozete eee pa prvo u politiku a planovi ce vam sami doci,hehehe..na Balkanu nista novo...hehehe
On i njegov bivsi nadredjeni necasni, pardon, pocasni predsjednik samo prijete novinarima tuzbama a nikako da to ostvare. Zasto li se boje suda hm hm
Jadan menadjer tipa Sanader ili Polancec u svijetu kostaju 100 di 500 puta vise nego u Hrvatskoj. Pa sto bi gospoda htjela da im Ekonomisti i Pravnici vode drzavu besplatno. To nigdje u svijetu nema . U Hrvatskoj je ostao stari komunisticki sistem u glavama ljudi. To je proslost. Hrvatska brodogradilista ne vrijede zajedno na svjetskom trzistu 1 Euro. i nema se sto ukrasti.
Lopov je lopov, da se ne osjeća krivim i odgovornim ne bi išao napadat čovjeka, haha koja sirovina
Za sve ovo što se dogadja u lijepoj vaši (korupcija do neba) smo naravno krivi Slovenci!
...PANIKA..???...stjeran u kut..???
Nije ni čudo da nam je država u banani kad su nas vodili i vode ovakvi dilberi kao ovaj rumeni. Borili smo se protiv komunističke diktature a sad dvadeset godina poslije novinari o ovim nedodirljivim demokratskim političarima nesmiju ni pisati!?!
Zimska-Hajka....samo da ga nebi zaprili za \"krivo parkiranje\"...ala-Zagorca.., kod nasíh udbasá-\"antifasista\",... je sve mogucé...
Naše svete krave su lažljive i nepismene i korumpirane i blesave ko npr, Malić. Danas na zadnjoj stranici Večernjaka u rubrici Vijesti iz svjetskih metorpola objavljena je vijest o tučnjavi s kobasicama te tamo doslovno piše: ......74-godišnji PENZIONER dobio jeje PESNICU u glavu......, Puštaju li to svete krave probne balone za slučaj ako Vidošević pobijedi pa nas zbratimi sa srbadijom ili su svetoj kravi šefovi u Beogradu ili im šefuje srpska UDBA u Hrvatskoj ili je sveta krava naprosto nepismena budala koja čita pre više srpske literature. Šta god da je nije dobro da je zaposlen u Večernjem listu i da piše za hrvatske novine, Beogradske novosti bi mu bolje sjele.
Dok kod nas ne dođe na to da novinari odgovaraju za ono što su napisali neće nam biti bolje jer sada može svatko svakoga optužiti da je nešto ukrao ili tako nešto.Dok ne dođe do takvih optužbi neće doći do poštenog i iskrenog pisanja.
Ja mislim Svemu je kriva ona Kazna za pogresno parkiranje dobrovoljni prilog hrvatskih vozaca za razvoj svakom srednje razvijenom panduru... Stacete Morao je na nekoga da ispolji svoj bes !!!! I ja isto tako kad dodjem kuci s posla kazemzem zeni jelo za nista ne valja........ a sve je OK
.Posto se ovdje nekima ne svidjaju neke temeljne ljudske slobode, a koje jamci USTAV REPUBLIKE HRVATSKE(!) podsjecam na sljedeci Clanak 38. Jamci se sloboda mišljenja i izražavanja misli. Sloboda izražavanja misli obuhvaca osobito slobodu tiska i drugih sredstava priopcavanja, sloboduodu govora i javnog nastupa i slobodno osnivanje svih ustanova javnog priopcavanja. Zabranjuje se cenzura. Novinari imaju pravo na slobodu izvještavanja i pristupa informaciji. Jamci se pravo na ispravak svakomu komu je javnom viješcu povrijedeno Ustavom i zakonom utvrdeno pravo. cisto za perspektivu p.s.: nikad mi nije bilo sladje primati minuse, makar se isti odnosili na USTAV REBUBLIKE HRVATSKE(!) blago drzavi sa takvim patriotama.. .
Ne zna se seljačić ponašat kad treba oduzeti gas
Zlatka..kad ne vjerujes novinarima, sto trazis na ovim stranicama..??? ..koji paradoks...
Novinari konačno moraju odgovarati za svoje neistine i laži koje svakim danom pišu samo da bi nekome prodali svoje novine dok se to ne napravi neće nam nikada novinarstvo biti bolje.
budale oni, koji kupuju novine, koje objavljaju neistine i lazi...!!!
Jedino, još novinari, mogu biti vjerodostojni istraživaći i izvjestitelji istine o događanjima u ovoj izmučenoj državi od političara tipa Polančec, Kalmeta, Sanader, jer svi ovdje imenovani vješto kriju svoje lopovluke i ne čine ništa da hrvatskom čovjeku učine život boljim.
1. clanak Hrvatskog Ustava, trebao bi glasit :Dostojanstvo covjeka je nedodirljivo.
polancecu kopile lopovsko , vrag te hebel cigane đjubre mutno plačljivko cujem da ti se ne diže od stresa
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako su ti \"privatni interesi\" ujedno i javni onda je novinar imao pravo.