Biskup Uzinić o izbjeglicama: Oni nam mogu dati nastavak života
– Mi nudimo neke vrijednosti, ali nemamo dovoljno mogućnosti za nastavak života – kazao je biskup
Komentari 77
Neka biskup ne traži nastavak života u naseljavanju ljudi stranih kultura i religija, već neka se zauzme za katoličke crkvene službenike (i službenice) da ukidanjem zabrane ženidbe pomažu nastavku života.
Biskupe ne bojis li se svog Boga ISUSA ne Alaha?
zbogom crkvo a za naše katolike koje ubijaju nemilosrdno, što neće primiti pomoć samo zato što je na kutiji crveni križ? jeli koliko kršćana se ubije i spali u Nigeria ili negdje u Africi, kako bi bilo da o tomeme razgovaramo ili da zaštitimo te ljude a ne ove koji mrze sve zapadno samo eure ne tupavi biskup i ti i puljic nikakvog stava prodane duše
O temi izbneglice od šefa HDZ-a još ništa nismo čuli očito ga ta tema ne zanima
Materijalna neimastina? Koji hrvat ima u dzepu 10-15.000 €? Biskupe jeste li ikada pomogli kojem hrvatu! Katoliku?
podignuti još većizid od Mađara oko Markova trga tako da spriječimo prolazak gluposti iz zgrade vlade i sabora......a ne bi bilo loše ograditi i Kaptol.....
Oni nam mogu dati mogućnost za nastavak života?????? Biskupe,ili ste vi nešto zabucali ili ja krivo prevodim vašu izjavu? Mislim da sam dobro prevela,ali ne mogu prihvatit toliku glupost!
Konačno da se i ovi javiše samo ne znam jeli to i stajalište šefa im Bozanića
Jadno! Brini ti biskupe o izbjeglicama iz tvoje biskupije. O tome zašto se mladi ne žene i rađaju a ne to kako ćeš njih nadomjestiti izbjeglicama iz sirije, libije, ...
Očekujem da ih je prečasni otac primio najmanje 10 u vlastitim zidinama, a barem nekoliko stotina raselio po dubrovačkim župama i župnicima dao u zadatak prihvatiti ih u svojim domovima. Demonska posla na koja ne treba nasjedati, a ti Mate slobodno otplahući ocu Franji, on ih je navodno u Vatikan i Lateran primio tisuće, pa skupa kuhajte i dvorite te o kojima govorite.
Kod njega je crno ili bijelo.
A luda liPopa
"– Europa zbog poprilično niske stope rađanja ima sve više starijeg stanovništva, u što se sve više uključuje i naša domovina, pa postoji potreba njihova dolaska". Da, ali dok oni sami žele u Njemačku, koja preko gđe Merkel želi ispunitiiti njihove želje, mi bismo ih morali moliti da se zadrže u Hrvatskoj!
Strah, strah strah... i samo strah. Vidim da vam je život težak, ne zato što nemate nego zato što se bojite. Ne krivim vas samo konstantiram naime tako svaki prosječan čovjek razmišlja. Nadčovjek velika srca je ovdje potreban - samoamo što takvih ima vrlo malo ili nikako.
Ovaj crveni biskup đavolske crkve širi svoj zvjeronauk i zarađuje valjda kardinalsku titulu. Sotono s crvenom kapicom, pa zar su vrijednosti abortusa, kontracepcije, čuvanja od djece // mrženja djece, promiskuitet, seks prije braka, kasna "ženidba" nakon što se dovoljno "ispuca"...vrijednosti kojima ih misliš naučiti! No kratko vam je vrijeme ostalo. Kad islam osvoji Europu, punit će se kanalizacija vašim prepucijima kad vas naživo stanu obrezivati. Jedva čekam.
Popu je vazno da neko radi za njega, da Cerkva redovo ubire svoju miliardicu, nebitno tko. Kao da ce oni tebi dati pope.. mauahha, oni ce dati svojima, a Cerkva ce konacno morati zavrnuti rukave i uzeti motiku u sake, i vrijeme je bilo. Inace radi vas i bjeze pametni i obrazovanu ljudi, nije nitko blentav raditi za uzdravati Cerkvu i karadezevih bataljon branitelja od 20-e na grbaci napacenog puka. Ja bi prva ponjegla da vec nisam.
Braćo Hrvati, pročitao sam vaše komentare i jedino što sada mogu je da se idem ispovraćati!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Biskupe ne duzite .... najbolje da odmah " propisete" burku . Da i duge brade svakako ne zaboravite isukanu kamu.