Benčić o napadima na njezinu obitelj: 'Šire beskrupulozne laži o mom mrtvom djedu, pišu da je bio ubojica'
U objavi navodi da se posljednjih dana šire tvrdnje kako je osoba imena Stjepan Benčić 1945. godine počinila ubojstvo i oduzela farmu konja, pri čemu se nju proziva kao njegovu unuku. Ističe kako, prema njezinim riječima, autori takvih napisa nisu provjerili ni osnovne činjenice.
Komentari 81
I ona druge blati bez dokaza. A i izgleda kao konjokradica
Iz naslova bi se dalo zaključiti da joj je deda bio Ghandi, a ne član "Kola gorskih tića".
Vjerojatno griješimo u vezi djedovog imena. Sigurno se zvao Štef!
Danas je godisnjica zaustavljanja JNA kolone tenkova u Pologu! Narod Hercegovine je na tri dana zaustavio napredovanje JNA prema Sinju i Splitu, rocnicima koji su tada bili u JNA je narod nosio hranu, iako su mogli pucati na njih, alii to je odlucivao komandant, a ne obicni vojnik. Hvala vam narode hrvatski. Nece nas podijeliti. O tome Vecernji nas dragi nista ne pise!
Ssda ljevičari predlažu da se godine studija upisuju u radni staž. Imati će ova već uvjete za mirovinu, naravno ako pokaže diplomu i diplomskli rad. Ne vjerujem da je itko mogao studirati petnaestak godina, naravno ako nije na kraju kupio diplomu.
Sama si to zakuhala jer širiš laži a sada ti se to obilo o glavu !
Naši djedovi i njihovi sinovi su bili neposredni svjedoci vremena, koji su sudjelovali u Prvom svjetskom ratu, kao i u Drugom svjetskom ratu. Istina je još gora za ovakve. Poražavajuća na kojim i kakvim temeljima su takve obitelji poput Benčičke stasale i na čijoj muci. Znaš li što je bio i tko je bio ujak nekadašnjeg gradonačelnika Zaboka u 6 mandata i saborskog zastupnika SDP-a? Znaš li što je radio otac Franje habulina?? Ne znaš, jer nisi želio znati. Ovdje u Zagorju to svi znaju....ali pošto je Zagorje zeleno, a iz nutra crveno, takvi danas žive kao bubreg u loju.
Mogla je jednostavno napisati sto je deda radiio '45
Ha, ha, osoba po imenu....je ubila i otela...i nitko u Poznanovcu, tom velegradu, ga nije poznavala, i niti se ikad saznalo tko je to bio! Daj, pričaj nam još bajki, Benčićka!
U pravu nije se zvao Stjepan, možda je Stevan ili Stevo treba je ponovo pitat kako se zvao.
Ha, ha, osoba po imenu....je ubila i otela...i nitko u Poznanovcu, tom velegradu, ga nije poznavala, i niti se ikad saznalo tko je to bio! Daj, pričaj nam još bajki, Benčićka!
Nažalost u cijelom ovom zločinu sa ubojstvom i otimačinom ,najviše ce još jednom nastradati obitelj ubijenog.Već su se sad pera kom.novinara užarila pišući(bolje reći klevećući) protiv toga poštenog čovika.Bit će sad kako je on suradnik okupatora,kako nije pomagao NOB,kako je išao u Crkvu jednom čakni kod Stepinca...i bla bla bla.Ubojica i konjokradica je u stvar spasio sve nas .A obitelj se nikada nije sa tim " herojskim" činom hvalila jer je eto skromna.
Ahh, opet ona!? Tak buju jednom pričali za nju da je bila lajavica nad lajavicama i njena djeca će to morati utužiti, jer to nikako nije istina.
deda ili brat od dede?
Pas ako je doticna sigurna u ono sto govori neka ih tuzi i dokaze na sudu i svi oni koji javno blate nekoga bez dokaza treba da odgovaraju.
Još joj fali Dabrina igračka...
Pišu laži, nije bio ubojica ! Nego ubica...😁
Lopovi su smeće od ljudi , ali lažljivci su još odvatniji. Četnici i ustaše su po tome braća. Dok oni pričaju o milijun stradalih Srba, ovi naši kvislinzi dogurali do 500.000 pobijenih Hrvata nakon 2.sv. rata. Možete vi to i bolje .
Postoje zločinci među političarima koji skupljaju glasove sirotanovića prodajući im maloumne priče o migrantima koji proždiru mačke. No, jel lijepo kad takvi bolesnici dođu na vlast? Ma pravi užitak, a najljepše tek dolazi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad se igraš sa vatrom onda se opečeš. I ne cmoljiš