Arsen Bauk: Plenković proklinje dan kad se odlučio vratiti iz Bruxellesa
Premijer je, kaže Bauk, narušio načelo djelovanja dužnosnika zbog netransparentnosti i to je pitanje za Povjerenstvo
Komentari 54
Vlašće s Hvara posjeti zubara da ti te krnje sredi sta imas u tim cvaljama
aaa vidi ovog okorjelog titoiste....nema nikakve razlike izmedju tebe i Anemije Pinokia... Moralne nakxxx i sotxxx najveceg stupnja.. Dno Dna.....
"Plenković proklinje dan kad se odlučio vratiti iz Bruxellesa"? Za Plenkovića ne znam, ali ti ga sigurno proklinješ. Već je sve bilo riješeno, Karamarko zeznuo HDZ koalicijom s MOST-om, vraćate se na vlast. Onda vas zezne Briselski Plenki i opet s MOST-om. Opet MOST pametuje, opet raspad sustava i - evo ga - vraćate se. Kad, brus!!! "Izdaju" vas hnsovci. I tako stalno, tome slično. Taman se spremiš u Banske dvore, kad ono ništa. Sabina luduje po televizijama, vrijeđa, gadi, ponižava, oblači se najbolje što može i opet ništa... Mogu razumjeti, tako si mlad, pametan, inteligentan, intelektualno superioran svima i nikako na zelenu granu, da to netko prepozna. Crnčiš u Saboru, štediš milijune da pokažeš da se može, blamiraš se po medijima, ulizuješ se i opet ništa... Stvarno frustrirajuće! Možda da uložiš u sebe i središ zube? Valjalo bi probati.
Obećavaju vam vraćanje vaših dugova. To su teške gluposti. Kakav živi zid - tko može vratiti 50 milijardi kuna građana - samo oni koji su te dugove napravili. Tako je to u cijelom svijetu. I ja bih jedan BMW X6, ali nema se para. Gospodo, pamet u glavu.
Mnogim komentatorima VL nedostaje elementarna kultura. Gospodo, ako vam je Hrvatska dala pemziju to ne znači da trebate po forumima pokazivati sve svoje komplekse. Komentirajte činjenice, dajte argumente, zašto je sve ovo tako loše. Manite se osobnih uvreda, pače, sramite se sebe. Borite se za uređeno društvo u kojem će vam djeca živjeti. Ovo sada nije društvo već civilizacijska sramota. Korupcija, kriminal, primitivizam beneficije, kaos - zar se tako organizira društvo? Danas primate penzije od svojih unuka. I to je dobro?
Sigorno proklinje. Mislio je biti uspješan bez ideja i mogućnosti razmišljanja. Da bi se napravio jedan stečaj veličine Agrokor treba imati nešto u glavi. Zeznula ga kolegica iz HDZa. Dalić radila što je željela a on joj slijepo vjerovao. Rupa bez dna se zove Agrokor.
adz, sdp i hns su kuga i posast hrvatskog naroda i drzave 21 stoljeca. Dao Bog da se zauvijek oslobodimo te posasti i kuge… Hrvatski narode i gradjani, dajmo sansu i glasujte uvijek za MOST.. Ako ne zelite za Most, moze Zivi zid, ali nikako i nikada te tri ubojice hrvatskog naroda i drzave……
Ajme teksta, prestao sam citati nakon prvog pitanja. Jel to sada SDPovci kao braca po oruzju (ili lopovluku) ustaju u obranu HDZ-ovog premijera? Nije li on kao premijer po zakonu BIO DUZAN ZNATI sto se desava, i nije li on primao te mailove? Nije tu nitko nikoga nasanjkao, jedino smo mi kao gradjani RH nasanjkani
Plenković proklinje i najbliže suradnike, jer se je nadao da će uz njega i oni biti vjerodostojni kao i on sam. Za HDZ i članstvo vrijedi još uvijek ona stara poslovica: "Vuk dlaku mijenja ali ćud nikada."
Bauk je jedan od najpametnijih zastupnika, možda čak najpametniji. Zbog svojih ograničegog kapaciteta, niskog IQ i ndovoljog elementarnog znanja, mnogi ga ne razumiju.
Proklet će i SDP i HDZ dan kada je nastao ŽIVI ZID a nastao je upravo zbog njih, kao otpor sociopatima!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bilo bi mi jasno da postupke sadašnje vlade kritizira netko tko se pokazao i dokazao sposobnim nešto učiniti, no kad to čini Bauk, koji se stvarno nema čime podičiti, to graniči s tragikomedijom. Šteta je i sramota što se sdp na najbedastiji mogući način riješio pametnih i sposobnih, uključujući i one koji su osobno pridonijeli izradi Ustava, (pretpostavljam da ne moram naglašavati o kome se radi) one zahvaljujući kojima nam je došlo prvo pješačko oružje i oruđe iz Mađarske, (i opet, vjerojatno znate o kome govorim) kako bi se u sam vrh stranke ustoličilo nesposobne i bezlične birokrate koji itekako dobro znaju govoriti "moralo bi se" i "trebalo bi se", ali ne znaju tko i kako to mora i treba učiniti.