Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 166
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predsjednik kluba zastupnika SDP-a
Povratak na članak

Arsen Bauk: Plenković proklinje dan kad se odlučio vratiti iz Bruxellesa

Premijer je, kaže Bauk, narušio načelo djelovanja dužnosnika zbog netransparentnosti i to je pitanje za Povjerenstvo

Komentari 54

Avatar zagorac2
zagorac2
10:11 21.05.2018.

ovo ne citam jer me stvarno ovaj ukruh ne interesira pa ni ne mogu komentirat to kaj je on na ...

VL
Avatar majmunranko
majmunranko
10:12 21.05.2018.

Ajde, koga točno zanima što ima za reći ovaj parazit, neradnik i muljator Arsenije Bauk?

VL
Avatar pendreck
pendreck
10:17 21.05.2018.

Ajme kad se s e sjetim dana kad su zorangutan i njegovi bili na vlasti... Uuuuuuzas

VL
KO
Kopreinitz
10:30 21.05.2018.

Bauk, a ti slavis dan kad si se uhljebio u politici i SDPu.???

VL
RO
rommy
10:20 21.05.2018.

Zašto ovome nitko ne kaže da je smiješni klaun,,,i da laprda bez veze

VL
BE
beitsche
10:11 21.05.2018.

Hahahah.plenki je daleko od dobrote a Ljevica je Erozija Civiliziranog djelovanja i ponasanja

VL
MA
Marko1337
10:49 21.05.2018.

Mi danas najviše proklinjemo komunjare koji sui cijeloj povijesti najveće zlo hrvatskom narodu, gori od srba i sve one koji spriječavaju lustraciju, čišćenje društva od titovih zločinaca i njihovih sljedbenika.

VL
MI
Mimizo
10:35 21.05.2018.

koga je briga za mišljenje ovog gubitnika kao i njegove partije oni su spremljeni u ropotarnicu prošlosti

VL
KA
karlodrago
10:40 21.05.2018.

Arsen(otrov)Bauk(strašilo) čudno ime i prezime (čisto hrvatsko) i on sada nešto komentira Plenkovića ,koji je za njega super talent . Ali nije čudo što je u SDP-u, jer cijela ta stranka je puna tih čudnih prezimena .Čak su uspjeli nekee ljude koji su bili hrvatski branitelji preodgojiti u jugotitopartizane ali sva sreća polako se gase.

VL
BL
Blabla
10:29 21.05.2018.

Gospodine Bauk vaša karijera je SDP i to isto neznatne da vodite stranku po načelima kako treba ili kakva bi stranka trebala biti . Vaša stranka nije liberalna nego komunistička .Gospodin Plenkovic je pravi Premijer i jedino rješenje za Hrvatskusku u ovom momentu.Jeli itko još zaboravio vasu vladu jad i bjeda otad je i pošlo sve nizbrdo za Hrvatsku. Vi ste obične štetočine .

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
10:33 21.05.2018.

da nema ovakovih primitivnim ko Bauk nitko nebi ni znso do je ta mala zadnja komunisticka oaza zvana Hrvatska ahahahhahah cak iza Sjeverne koreje..

VL
Avatar nekakav
nekakav
10:31 21.05.2018.

a zbilja bauk misli da njega netko doživljava? bauk ni kad je bio ministar nije kotirao niti se do njega držalo, a sad, kad je običan saborski zastupnik iz sdp-a još i manje. on je, ako ste zaboravili, mjesečno na plaću dobivao dodatke veće od vaše plaće. dodaci su bili naknada za odvojeni život (od koga?), putni, mada je bio u zg-u, a ne na braču... nek nam veli kako posluje firma od oca...

VL
Avatar Jaglun
Jaglun
10:58 21.05.2018.

Arsenije je laživac i muljator i nek se vrati u otađbinu.

VL
Avatar siva_sova
siva_sova
10:53 21.05.2018.

mogli su u kukuriku vladi nešto napraviti pa bi imao neki kredibilitet, a ovako je samo bio i ostao profi uhljeb i karijerist koji ništa dobro nije učinio za državu...

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
10:37 21.05.2018.

svi imaju DIPLOME iz Banje Luke hahahahahah a nist nefunktionira..

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
10:35 21.05.2018.

kak to pa UDBASI se prave pametni a nist nefunktionira...ahahhaha svi neki Skolovani a sve u Banani..Tito bio glup ..

VL
Avatar x-y
x-y
10:46 21.05.2018.

sto ti je komunizam...50 godisnja tiranija i pranje mozgova ostavlja danak i dan danas.. (vidi se to najbolje i kod doticne sabine).adz, sdp i hns, komunisticko udbaska druzina, kuga i posast hrvatskog naroda i drzave........

VL
SV
stjepan v.
11:27 21.05.2018.

Arsenije koga briga sto Mislis Luzeru.

VL
Avatar indigo25
indigo25
13:06 21.05.2018.

Eeee moj Arsene. Moga si lipo tamo sidit šutit i dobivat lipe pare. A sad se tu potrcaš po nekim seoskim skupovima i ko zna jel ćeš opet uć u sabor. još ćeš morat prosit nekog da te ubaci u na neko činovnićko mjesto

VL
DO
domagoj1492
11:42 21.05.2018.

Muljator

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.