Arsen Bauk: Plenković proklinje dan kad se odlučio vratiti iz Bruxellesa
Premijer je, kaže Bauk, narušio načelo djelovanja dužnosnika zbog netransparentnosti i to je pitanje za Povjerenstvo
Komentari 54
Ajde, koga točno zanima što ima za reći ovaj parazit, neradnik i muljator Arsenije Bauk?
Ajme kad se s e sjetim dana kad su zorangutan i njegovi bili na vlasti... Uuuuuuzas
Bauk, a ti slavis dan kad si se uhljebio u politici i SDPu.???
Zašto ovome nitko ne kaže da je smiješni klaun,,,i da laprda bez veze
Hahahah.plenki je daleko od dobrote a Ljevica je Erozija Civiliziranog djelovanja i ponasanja
Mi danas najviše proklinjemo komunjare koji sui cijeloj povijesti najveće zlo hrvatskom narodu, gori od srba i sve one koji spriječavaju lustraciju, čišćenje društva od titovih zločinaca i njihovih sljedbenika.
koga je briga za mišljenje ovog gubitnika kao i njegove partije oni su spremljeni u ropotarnicu prošlosti
Arsen(otrov)Bauk(strašilo) čudno ime i prezime (čisto hrvatsko) i on sada nešto komentira Plenkovića ,koji je za njega super talent . Ali nije čudo što je u SDP-u, jer cijela ta stranka je puna tih čudnih prezimena .Čak su uspjeli nekee ljude koji su bili hrvatski branitelji preodgojiti u jugotitopartizane ali sva sreća polako se gase.
Gospodine Bauk vaša karijera je SDP i to isto neznatne da vodite stranku po načelima kako treba ili kakva bi stranka trebala biti . Vaša stranka nije liberalna nego komunistička .Gospodin Plenkovic je pravi Premijer i jedino rješenje za Hrvatskusku u ovom momentu.Jeli itko još zaboravio vasu vladu jad i bjeda otad je i pošlo sve nizbrdo za Hrvatsku. Vi ste obične štetočine .
da nema ovakovih primitivnim ko Bauk nitko nebi ni znso do je ta mala zadnja komunisticka oaza zvana Hrvatska ahahahhahah cak iza Sjeverne koreje..
a zbilja bauk misli da njega netko doživljava? bauk ni kad je bio ministar nije kotirao niti se do njega držalo, a sad, kad je običan saborski zastupnik iz sdp-a još i manje. on je, ako ste zaboravili, mjesečno na plaću dobivao dodatke veće od vaše plaće. dodaci su bili naknada za odvojeni život (od koga?), putni, mada je bio u zg-u, a ne na braču... nek nam veli kako posluje firma od oca...
Arsenije je laživac i muljator i nek se vrati u otađbinu.
mogli su u kukuriku vladi nešto napraviti pa bi imao neki kredibilitet, a ovako je samo bio i ostao profi uhljeb i karijerist koji ništa dobro nije učinio za državu...
svi imaju DIPLOME iz Banje Luke hahahahahah a nist nefunktionira..
kak to pa UDBASI se prave pametni a nist nefunktionira...ahahhaha svi neki Skolovani a sve u Banani..Tito bio glup ..
sto ti je komunizam...50 godisnja tiranija i pranje mozgova ostavlja danak i dan danas.. (vidi se to najbolje i kod doticne sabine).adz, sdp i hns, komunisticko udbaska druzina, kuga i posast hrvatskog naroda i drzave........
Arsenije koga briga sto Mislis Luzeru.
Eeee moj Arsene. Moga si lipo tamo sidit šutit i dobivat lipe pare. A sad se tu potrcaš po nekim seoskim skupovima i ko zna jel ćeš opet uć u sabor. još ćeš morat prosit nekog da te ubaci u na neko činovnićko mjesto
Muljator
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovo ne citam jer me stvarno ovaj ukruh ne interesira pa ni ne mogu komentirat to kaj je on na ...