VIDEO Anušić oštro odgovorio kritikama mimohoda iz Srbije: Mi ćemo ga raditi kad budemo htjeli
Ovo je najveći dokaz i najveća pokazna vježba zajedništva hrvatskog naroda, kazao nam je Anušić
Komentari 90
Kakve crne veze ima Srbija sa mimohodom i je li iti jedna od tih cijevi oružja ikada ispalila iti jedan metak ili granatu na teritorij Republike Srbije pa da bi njih to iole trebalo žuljati?
Što nas briga pisanje srpskih tabloida ili izjave njihovih političara !
Točno dokumenti koji su javni jasno stoji da je cijela akcija bjeg Srba iz tkz krajine bila organizirana unaprijed vrjeme je da se politička priča Jasenovac konačno istraži i dokaže što je točno i ispravi nepravda
Odličan ministar. Svaka riječ mu na mijestu. Sve kaže onako kako jest i bez ikakve mržnje. Čovjek koji voli cijelim srcem svojim Lijepu Našu.
Neka pati koga smeta i u Hrvatskoj i vani.Tratincice nadi drzavu s tim prihodima pa ti sretno.Nitko ne mora biti tu ak ne zeli. Anusicu cestitke a i ostalima.
Hrvat se ne bori da otme što kome,čuva sveti plamen na ognjštu svome,i dok tako čini u najteži dan i Bog i pravda je njegovoj stran*. To su prvi stihovi pjesme velikog Zmaja Jovana Jovanovića velikoga srbskog pjesnika.Ovo bi trebaoo znati svaki Srbin!
Uvijek ista Srbija
Bravo Anušiću.
Sa Srbijom se uopce ne bi trebali baviti. Diplomaciju i komunikaciju na neki minimum i to je to. Poslati uvjete koje trebaju ispuniti: -platiti ratnu odstetu - priznati agresiju nakon toga moze poceti suradnja. Dotle se ne treba baviti saa njima a prije ili kasnije ce htjet u EU i onda ce doci na nasa vrata moliti.
Zasto uopce reagirati na srpske napise? Uvijek isto misle i mislit ce. Uvijek biti spreman i rjesavati svoje probleme a susjedi nek’ pisu sta hoce.
Dobar govor iako po srpskim medijima uopće ne vidim članak o paradi. Osim Informera ali to je trash
Odlično im je odgovorio. Nećemo valjda od Srbije tražiti dozvolu nakon svega. Bilo je impresivno. Vrhunski odrađeno. One 4 budale neću ni previše spominjati. Još su se bacili 20 metara ispred vozila koje je išlo 5 km/h. Da su "pravi"vi" bacili bi se pod tenk. Tada ne bi bili ofarbani u crveno.
Bili i ostali neprijatelji. Točka.
45ta i 91va se više nikada neće ponoviti. NIKADA
Pitanja su forsirali novinari a posebno Ivana Pezo Moskaljov pitala je sve s kojima je razgovarala gotovina,Plenković...sto misle o reakcijama Srbije
Srpski i hrvatski nacionalizam su uvijek živjeli jedan pomoću drugog. Sada imamo nastavak toga - MILITARIZAM i pumpanje vojske Hr i Srb se sada nadmeću jedan zahvaljujući drugom.
Ne razumijem to pitanje .. što kažete na potencijalne komentare koji se već objavljuju ... šta bi to imalo značiti
Na mimohodu nigdje nikoga iz oporbe, niti TT-a, Benčićke, Kekinice, Hajadša, Bauka. kako oni zamišljau RH, valjda kao koloniju istočnih susjeda. Građani probudite se, ortov se uvukao među nas.
Nego sto o mimohodu kazu oni koji se u pjevali vjernicima Bajaga,Brena,Nada...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svrabija sve više i sve teže se miri da je zauvijek izgubila Hrvatsku, koloniju koju je mogla pljačkati, najviše zahvaljujući domaćim izdajnicima i zločincima, komunjarama, koji bi i danas rado bili izdajnici zbog privilegija.