Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BIVŠI MINISTAR OBRANE
Povratak na članak

Kotromanović: Nabavljamo rakete dometa 300 km kojima možemo tretirati i Beograd ako hoćete

"Ono čega je mene sada strah: mi smo ipak s bivšim iranskim vođom znali na čemu smo, moj je dojam da ćemo sada stvoriti Frankensteina, koji je spreman sve učiniti kako bi zaštitio svoje interese"

Komentari 17

Avatar Mi ili Oni
Mi ili Oni
22:09 16.03.2026.

Ovaj je na platnom spisku BIAe, drugacije ne mogu objasniti ove izjave. Zasto bi mi tretirali Beograd raketama? Jeli ovaj normalan? SOA bi trebala provjeriti ovog covjeka.

VL
BR
brongostar
23:13 16.03.2026.

Ovog lopužu i njegovog slučajnog šefa treba držati što dalje od naše vojske, koji su sa brojnim kriminalnim aferama kao MIG-ovi od naše vojske napravili jad i čemer. U pravnoj državi kao izdajnici i kriminalci bili bi u zatvoru.

VL
DA
Dako1
22:39 16.03.2026.

A koga zanima mišljenje ovog tipa "disidenta" -navodnog domoljuba, kojeg je 2001. godine smijenio tadašnji predsednik SM, jer se kao suprotstavio levičarima koji su blatili domovinski rat... Gle čuda, 2007. se učlanjuje u taj isti esdepe, a 2011. postaje i ministar obrane u vladi tadašnjeg predsjednika vlade ZM. Toliko je sposoban, da ga je neki lugar snimio u stanu za koji nije plaćao komunalnu naknadu (jer je to ženski posao), na tajnom sastanku sa dotičnim ZM i velikim "Mostovcem", Dragom P. (podaci poznati u režiji). Zato je privatnim letom otišao za 28 000kn odletio na Lošinj, da se malo smiri situacija... I sad on kaže da mi kupujemo rakete kojim možemo "tretirati" Beograd. Nemoj se danas mješati u posao koji nisi znao, niti odradio prije 10 godina.

VL
Avatar Sky Rocket
Sky Rocket
22:47 16.03.2026.

tako je. ako srbi tretiraju milanovica na pantovcaku (mislim da im ja nisam prva meta) treba 3-truko osvetiti zgrade na pantovcaku.😁

VL
GE
Gefufna
23:52 16.03.2026.

Ova dva blesavca kao da se natjecu u gluposti. Ili ko od njih ce nanijeti vecu stetu Hrvatskoj

VL
GL
globalsolutions
00:42 17.03.2026.

Nesposobni ste nabavit rakete dometa 310 km.

VL
CR
Cryptofile
00:13 17.03.2026.

Imali su nejac iz istoka svu YU armiju pa popili su od Hrvata. I premier Kosova Republik gospodin Kurti upitan u Davos o mogucnosti napada od istocne nejaci. Kurti reko da se ne boje njima i mogu sa njima okoo sa okok i zub za zub bez pomoci ikoga ako dode do toga.

VL
SE
Serđo23
22:42 16.03.2026.

Samo ti nagovaraj narod na ponovni rat !Tatini sinovi nisu nikad bili mobilizirani ! Koga mislis poslat da se bori ? Nepalce ?

VL
JU
JustinCase
23:14 16.03.2026.

Kumrovec je najsigurnije mjesto. Ako hipersonicne krenu, prvo udaraju Zagreb, Split, Pulu ...

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
22:58 16.03.2026.

Nije mi jasno kako Hrvatska može tretirati Beograd, a Srbija može tretirati Zagreb, ako se te dvije države međusobno uopće ne tretiraju?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.