Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Alka Vuica: Svoj narod pozivam na revoluciju!

Moj slogan je ‘Spasimo Hrvatsku zajedno’. Snimit ću i hrvatsku budnicu, okupiti hrvatski bend aid na pjesmu ‘Tu je moj dom’, koju sam pisala Grdoviću

Komentari 42

Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
02:14 20.09.2009.

\"Moja popularnost daje mi poziciju s koje želim i moram progovoriti. \" O kakvoj popularnosti ona govori. U cemu ili po cemu je ona popularna ?

VL
NO
Nomad
04:13 20.09.2009.

Svasta! Najbolji je prvi komentar: \"Cicciolinu za predsjednicu ! ! ! \" hahaha

VL
DO
doklerbo
04:28 20.09.2009.

Hajde braco cigani!! Pruzila se prigoda da isturimo i mi svog kandidata za presjednika RH-e.Mi smo bar hrvati imamo pravo,ne samo da se srbi mogu kandidovati!!!!!!!

VL
TH
thevoice
06:48 20.09.2009.

dok god predsjednik ne bude imao jace ovlasti ostaje samo figura koja putuje i trosi nas novac , glupost je niti nazvati ga hrvatskim predsjednikom kada jos malo i hrvatskoga nece ostati a ma bas nista , kako kaze alkaa , skoro pa nemamo ni vlastitu banku a najvjerovatnije ce se netko sjetiti preuzeti vlast nad suncem pa cemo i na to placati porez i autorska prava.

VL
OB
-obrisani-
06:49 20.09.2009.

Zašto se Šuker nije kandidirao? I on je lijep ko Nadan....

VL
Avatar Glina74
Glina74
07:52 20.09.2009.

Vuica ima potpuno pravo samo mi to Hrvati nećemo da vidimo. Odnosno mi mislimo da smo naj panetniji.Jeli VUICA HRVATICA,ciganka,srbkinja ili ESKIMKA ima potpuno pravo i rekla je ISTINU.Ali nama Hrvatima ako kažeš istinu odmah si protiv države i cigan.. A mi Hrvati i neznamo koliki smo cigani.

VL
Avatar Robinzon
Robinzon
07:52 20.09.2009.

Ako je predsjednik države samo fikus,što se gubi ili dobija promjenom cvijeta?Alka je jedina koja će od ovog cirkusa za izbor predsjednika izvući korist.Povećat će popularnost koju zbog starosti gubi, te na taj način povećati prodaju svojih uradaka.

VL
MA
maraton
21:41 20.09.2009.

Tvoj narod su Lepi Cane i sarajevski muftija.Hrvate ostvi na miru.

VL
DA
dajkan3
23:11 19.09.2009.

a koji je to njen narod?po pisanju novina češće je u srbiji,tako da bi bez ironije ona nama trebala razjasniti gdje se ona to kandidira i za što.

VL
DU
Deleted user
23:57 19.09.2009.

Bolje da se kandidira za predstavnicu romske manjine, nego za predsjednicu.

VL
BA
baltazar
00:59 20.09.2009.

Bravo Alka. Ljudi te ne shvaćaju još ozbiljno. Imaš moju podršku. U mnogo ćemu si bolji kandidat od do sada ponuđenih. Potpuno se slažem s tobom da su intelektualci uz tebe.

VL
LI
Libela
02:17 20.09.2009.

He, he...pa kad ćemo prestati s titoizmom?!

VL
Avatar maskmaker
maskmaker
04:36 20.09.2009.

Nevjerovatno tko se sve neće u ovoj državi kandidirati. Pa to je čisto pranje love. Govori o mafiji koja ima državu, e pa to je čisti primjer. Ne zato jel je žena, već zato što nikoga, ona ne može uvjeriti kako se tu neće izvući neka korist. Bolje da se drži pisanja tekstova ili kaj već radi, a fore kako bi se njezini unuci budili kao da su dobili na lutiriji, može jedino ako dobije na izborima, pa im ostavi love. Ona se već izabrala, takve su joj bar izjave. Prestrašno. A budućnost se ni ne može vidjeti, jednostavan razlog je, kad Vam klinac kaže kako ne kuži engleski i trebaju mu instrukcije, a sluša ovo balkansko smeće od glazbe, turbo neki K. I zato ALKA, ako ti dobiješ na izborima, onda će se vidjeti gdje je kraj ovoj narodnoj gluposti.

VL
Avatar Glina74
Glina74
08:07 20.09.2009.

grgo03odgovor Raonezu ti nemaš pojma kada kažeš da ona sa desnom rukom drži na srcu ,metni si ovu sliku (hrvatski )pred spigl pa češ vidijeti da ona drži lijevu ruku na srcu. Tvoj MESIć drži ruke u đepu sa jednom igra đepni biljar a sa drugom drži figu kod Naše ljepea ti stalno trčiš ljubiš ga po guzici.

VL
SA
Savjest
08:10 20.09.2009.

Vjerovati ili ne vjerovati? Svi komentatori koji komentiraju sadržaj Alkinih odgovora, slažu se s njom (ili s piscem njezinih odgovora, svejedno), a oni koji se ne slažu, inzistiraju na njezinu porijeklu, odnosno alkoholizmu. Podsjetio bih, da su Romi jedina etničkaa zajednica u Hrvatskoj koja demografski napreduje, te da je Kemal-paša Ataturk bio alkoholičar, što znači da ove najteže prigovore, ako su i činjenice, ne možemo tek tako prihvatiti. Svi politički izbori, ispit su kako za kandidate tako i za birače. Kandidat koji ne zna narodu ponuditi ono, što on želi, pada, a narod koji ne zna prepoznati pravog kandidata, ako mu se to opetovano događa, isto tako propada! Ovdje je pitanje, želi li narod istinu, ili želi da kandidat govori ono što narod želi? Naravno da će kad narod čuje od kandidata ono što sam želi, smatrat će to istinom. (Primjer De Gaullea koji je podržao OAS i napaljene francuske nacionaliste u interesu dolaska na vlast, došao na vlast i OAS-u i nacionalistima u interesu Francuske i istine okrenuo leđa). Obrnuto, tj. kad narod čuje istinu od kandidata, koja mu ne odgovara, on ne će željeti da se ta istina ostvari! Najteže se sastaju istina i narodne želje! Neka žive svi hrvatski kandidati za predjednika države i neka nas Bog čuva!

VL
ŠI
Šilo
10:38 20.09.2009.

Alka govori istin, za presjedničko mjesto treba biti vanstranačka osoba. Nažalost Hrvati vole samo one domoljube koji ih pljačkaju , stoje u Crkvi u prvim redovima i surađuju sa Balkanskom Mafijom. Birajmo Alku ili druge nestranačke kandidate koji nisu bili u politiki.

VL
LU
luke
10:44 20.09.2009.

Alka tvoj narod je preko grane.

VL
SA
SamoIstra_
11:58 20.09.2009.

Jedini kandidat za koga bi meni valjalo izaći na izbore. Sretno moja (bivša)susjedo. Nažalost bojim se da Hrvati kao i većina Južnih Europljana ima feudalni (podanički) mentalni sklop pa se nećeš ni približiti utrci za mesičeva nasljednika.

VL
OB
-obrisani-
14:06 20.09.2009.

sve je bolje ..osim tuutmana i hebre...!!!!

VL
OB
-obrisani-
16:13 20.09.2009.

Moj glas je namjenjen tebi

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.