Alka Vuica: Svoj narod pozivam na revoluciju!
Moj slogan je ‘Spasimo Hrvatsku zajedno’. Snimit ću i hrvatsku budnicu, okupiti hrvatski bend aid na pjesmu ‘Tu je moj dom’, koju sam pisala Grdoviću
Komentari 42
ahahahahhaha dali je to vic?
Potpisujem!
Ajme, tko ce se jos sve kandidirati za predsjednika. Izgleda da svi misle isto, a to je...... \"ako je bezveznjak poput Mesica mogao postati predsjednik, onda mogu i ja.\"
ALKA, sve govorite kako jeste. Javljam Vam se za svekoliku podršku. Objavite gdje Vam se mogu javljati. Jedina ste rekla stvari o kojima svi znaju a šute. Hrvatsku je šutnja pred Miloševićem skupo stajala. Sada šute pred bankrotom. Imate moju punu podršku.
Kako može biti precednica Juge frendica od jugoelemenata?! Pa to je sukob interesa.
samo napred šuplji bataljon !!!!
Nije ništa gora od ostalih.
Kakvu revoluciju?Seksualnu?!
I dalje, najbolji je prvi komentar: 19.09.2009. u 22:22h muhlo \"Cicciolinu za predsjednicu ! ! ! \" hahaha a i ovaj je jako dobar: 20.09.2009. u 02:17h Libela je napisao/la: He, he...pa kad ćemo prestati s titoizmom?!
Dobar ti je taj tvoj Mesic povediga sebi doma kad je tako dobar.Miro ce biti predsjednik Hrvatske pa se vi kandidirajte koliko vam je volja.Alki je bolje da osnuje stranku za swingere posto je sa tom temom dobro upoznata iziz Anaconde u Rovinju.
sto god mnogi rekli i mislili o ovoj zeni, ali ova zena je do sada jedna od rijetkih koja je kao javna osoba rekla svima istinu u facu, ito istinu. slazem se sa njom da u ovom trenutku ovoj zemlji nisu potrebni ljeporjecivi, ovoj zeni su potrebni iole posteni ljudi na kljucnim mjestima, pa i bez skole i veliog znanja. ujedno, ova zena ima sigurno bolje kvalifikacije od 99% clanova hdz-a i ostalih stranaka, a pogotovu nasih dragih vodja. ovo sto kaze da nam je potrebna revolucija jest nasa stvarnost i jedina istina, jer drukcije ove lopove i ucmalu hrvatsku zbilju nitko nikada nece maknuti sa vlasti bez oruzja. bravo alka, tvoja otkacenost je ovdje pokazala veliku ideju i stvar. podrzavam te za predsjednicu i ti si moj idol od danas. garantiram ti nekoliko glasova od svoje familije. uspjet ces, jer hrvatska trenutno nema bolje opcije za vlast od obicne, nekorumpirane, pametne i zrele zene poput tebe!
ALKA, vidim da dobijate dobru podršku i ostalih čitatelja. Ljudi prihvaćaju istinu koju iznosite. Jedina iznosite novo. Predlažem Vam da obnovite i pojam revolucije. Uz riječ Revolucija se vežu puške, šume, krv, barikade i slično što nije više u modi.. Revolucija (doduše u nekom smjeru koji nas je doveo do ovoga čime nismo zadovoljni) je bila i 1990.g, to nitko ne spominje. Ako sam Vas dobro shvatio, Vi želite brze pozitivne promjene. Inovirajte zato i riječ Revolucija, pa tu brzu poztivnu promjenu nazovite drugim imenom, da se istakne inovativnost a izbjegnu negativne konotacije. Nazovite ju npr. B-evolucija (od Brza Evolucija) ili nešto u tom smislu. Dopada mi se Vaša odlučnost.
Cicciolinu za predsjednicu ! ! !
Tvoj narod je preko grane. Lagani odjeb...
Sama pomisao da se ova pevaljka (a nije jedina!) kandidira za predsjedni(cu)ka države je ponižavajuća, i degradira samu državu!!! Nisu predsjednički izbori riječki karneval!!!
Ima žena i pravo u ovome članku, realno gledajući.
svoj narod? alka je vujica (tako bi se trebalo pisati njeno prezime sudeci po tome kako ga izgovara) romkinja, odnosno po hrvatski ciganka...kandidirat ce se za predsjednika hrvatskih cigana? ok, nek se kandidira....
Po ćemu bi Alka bila slabiji predsjednik od ........
Niti je njen narod preko grane ,niti je ona Cicciolina.Da ti komentatori imaju zrno soli u glavi onda bi rekli da Alka govori istinu i samo istinu.Barem sto se ove teme tice.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
eko, za ovu cé sigurno glasati ..pecínac i ostali jna -profili,..oni vole \"malo punije-rite\"..-:))