Aleksandri Ljubi dvije godine uvjetno zbog zloupotrebe položaja
Ljuba je na ljetovanje u policijsko odmaralište na trošak MUP-a povela prijateljicu i njezinu djecu
Komentari 56
nije mi žao što su joj sudili, jer ona je te novce pokušala ukrasti. dobila je primjerenu, uvjetnu kaznu i neće u zatvor... ipak, ovaj slučaj pokazuje da je hrvatsko sudstvo lakrdija (a znamo svi čije je to sudstvo ii tko je '91 napravio kompletnu čistku na sudu i postavio 100% svojih zaslužnih kadrova). njihovi stranački kriminalci su uništili ovo društvo za sva vremena, ali se slobodno šeću zagrebom, (a još više imotskim, metkovićem, sinjem, zadrom) i čekaju svoje zastare...
...aj da se i ja jedamput složim s BABEma! P.S. Da mi je znati koliku je i kako plaćao stanarinu Ostojić Prvi; kojim uplatnicama i preko kojih računa...
katastrofa, politikanstvo sa dna bačve. ali to je isto kao kad murjaci vrlo lako pronađu osobu koja nije platila kaznu od 300kn pa ju privedu ujutro u 6 i strpaju u ćuzu, ali ne mogu naći brate mili dokaze da je frajer koristio šrot materijale na Vrbanima pa na kraju on tuži stanare. Hrvatska Hrvatska Hrvatska...ajde u 3 pikse marmelade. a zločina...na ljetovanje pozvala prijateljicu s djetetom...srećom da nema robije na Golom otoku, sigurno bi ju tamo bacili. a za to vrijeme sudije oslobađaju silovatelje i pedofile. e riga mi se više od ove države usrane
Gospođa Ljuba je pogriješila i drastično je kažnjena, valjda zbog generalne prevencije. Međutim što je s političkom elitom koja za čavle ljetuje po Brijunima, koji su stranačko odmaralište još od Brozove ere. Smiješna li mene, jer - Quod licet Iovi, non licet bovi ( što je dopušteno bogu nije i volu ).
NEVJEROJANTO!!!! Ne mogu vjerovati, tri puta sam pročitao vijest? Pa koliko bi onda trebali dobiti naši vrli tajkuni, moralne vertikale našeg društva? SRAMOTA sudstva. FUJ!!!!
Krajnje je vrijeme da se nad pojedinim sucima u određenim predmetima počmu provoditi istrage. Jer kažnjavanje koje izriču pojedini suci, a uspoređujući takvo kažnjavanje sa kaznama za neka druga ili sličćna kaznena djela, nema nikakve logike, tako da se može dogoditi da poneki sudac izrekne manju kaznu za teže djelo, od nekog drugog suca koji će izeći veću kaznu za manje djelo. Sami suci bi trebali uspoređivati svoje presude kao i vrstui kaznenih djela za koje su te presude donešene. Doista je žalosno da pojedinci dobivaju veće kazne za djela čija je društvena opasnost znatno manja, a okolo se šetaju kriminalci koji ili su oslobođeni, ili za teška kaznena djela dobivaju neprimjerene kazne. To je vrlo čudno kod sudaca, još će se kriminalci otimati kojim sucima ići da im izreknu kaznu. Najveći je problem što su kazne u rasponu pa suci mogu manipulirati. Ako je kazneno djelo opisano i počinjeno u cijelosti trebale bi biti točno i fiksno određene kazne onda ne bi bilo manipulacija. Ali kod nas nema takvih zakona, pa bi suce valjalo istraživati i poništavati im presude, ako su krivi, sami trebaju u zatvor. Ali nikada niti jedan nije kažnjen.
Bla79 Pridruzujem ti se u riganju.. Onaj mulac u tunelu ubije 2 porodice i dobije kikiriki kaznu a ova jadnica jos na kraju i plati ljetovanje pa je oderu ko musa jarca. bljuuu
...Berlusconi pravi Bunga-Bunga-Part! ...Josipovic pravi Vanga-Vanga-Parti! ...a strogoca se trenira na glasnogovornici MUP-a! ...Pitam se ali su nakon ovoga sljedeci na redu Milanka Opacic, Nenad Stazic, Rade Serbedzija itd.?! ...Nije li ljetovanje na Brijunima i Vangi (ukljucujuci i prijevoz saz sa vojnim brodom) za samo 7 kn/dan isto tako zloporaba polozaja?!
Žena je dobila 8 mjeseci zatvora uz 2 godine uvjetno što za vas neuke znači da ukoliko u slijedeće dvije godine počini jednako kazneno djelo tek onda inde automatizmom na 8 mjeseci u zatvor. Što se kaznenog djela tiče istim se smatra svaka krađa iznad 500,00kn.
Vrhunsko licemjerje državnog odvjetništva. Ljuba je povela sobom prijateljicu koju je probala skloniti od muža obiteljskog zlostavljača, i kasnije podmirila račun i sve. A čitav SDP zajedno s lepim Radetom svako ljeto čmrlji na brijunima za 7 kuna dnevno!!!!
Stazića na sud odmah i opaliti mu isto!
povela prijateljicu i njezinu djecu. Time je, prema optužbi, MUP oštećen za nekoliko tisuća kuna. Ljuba je poslije sama platila cijeli trošak ljetovanja. ---------------------------------------------- Žena je na kraju platila sve troškove i opet presuda a Čačić je dobio istu kaznu za nemar kad je ubio dvoje ljudi. Nije mi jasno kako je mogla povesti nekoga u odmaralište za radnike MUP-a, u biti može povesti već tko je dozvolio da se smjeste ljudi a da nisu pripadnici istog. Pa zar nije onaj odgovoran isto tako što je dozvolio da do ovoga dođe? I gospodin Stazić je bio na ljetovanju sa obitelji a plačao je smještaj 7 kuna po danu. Mi i dalje smo u kapitalizmu a ponašamo se kao da smo u bivđšem socijalizmu. Malo nekomu što ima plaću na račun poreznih obveznika, i to plaću boli glava, već treba da još da ljetuje na njihov račun. Dokle tako?
Milanovića smijeniti i opaliti mu istu kaznu jer je kao premijer ljetovao kod tajkuna!
Aleksandrin izraz liga govori; ZAR JE MOGUĆE DA MI SE OVO DOGODILO...? OBEĆAO MO JE DA ĆE BITI SVE OK... STVARNO JE BEZOBRAZAN.... A TOLIKO PUTA SM MU....
Opalili su je sa osam jer preko 6 automatski dobiva otkaz. Sve je to namješteno. Žalosna država, žalosno pravosuđe. Halo Fulle? Vidiš li ti ovo???
...zenska platila ne samo svoje troskove i troskove obitelji prijateljice - nego je platila i da Milanka Opacic, Nenad Stazic itd. mogu ljetovati za 7 kn/dan - a Rade Serbedzija cak i zabadava. ...jedina je koja je radila od njihh ...jedina je koja je zasluzila odmora ...jedina je koja je na kraju platila ...jedina je koja je ispravila svoju pogresku ...jedina je koja je kazneno proganjana ...Welcome to Bananistan!
Sad budu sigurno i Stazić & co. bili sankcionirani radi ljetovanja na Brijunima po cijeni od 7,00kn (vožnja ratnim brodovima - gratis). Ili ipak nemamo dosljednu vlast?...
Aleksandra, ako nemaš gdje raditi, dođi kod mene u auto praonicu. Plaća minimalac + prijevoz i topli obrok. Potvrda o nekažnjavanju nije potrebna.
Nevjerojatno, žena je zloupotrijebila svoj položaj i potrošila par tisuća naših novaca, a tu je dolje svi pretvarate u sveticu, recite mi koja je granica kada se po vama postaje lopov u ovoj državi. Nije li isti trošak kada stoo ljudi ukrade 1000kn ili jedan 100.000kn. Slažem se da i velike treba ganjat, ali to ne izuzima nas male iz sustava.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodin sudac se držao krivičnog zakona ko pijan plota i ništa više! Ali dragi Bože oprosti mu jer ovaj puta nije znao što čini!