Vulin na komemoraciji: Alojzije Stepinac bio je ustaški vikar! HDZ: Sramotna izjava
Nakon ovoga postavljaju se dva pitanja. Prvo je hoće li se i ovaj put srbijanska vlada odšutjeti i ne demantirati takav stav svog ministra, a drugo je što će napraviti hrvatska vlada - zapitao se Željko Reiner (HDZ)
Komentari 399
Moja Hrvatska nije i nece biti zemlja koja nekoga mrzi...no poneki srpski politicari zaista pretjeruju sa svojim provokacijama...neki dan slusam Vucica kako kaze za obiljezavanje Oluje..." dok Hrvati budu slavili, mi Srbi cemo plakati"...da se razumijemo moja Hrvatska je zemlja svih onih koji je vole, ali necu se libiti reci da u to doba s obzirom kako su se pobunjeni Srbi ponasali slobodno mozemo reci "sto su trazili, to su i dobili"...umjesto da se izvine prvenstveno tim pobunjenim Srbima sto su podlegli kojekakvim manipulacijama iz Bg, pa onda i nama zbog svega sto smo prozivjeli on jos ide davati takve izjave...zelimo ici dalje, zelimo buducnost u europi i takve provokacije se ne smiju događati...jer nismo mi ovce i dobro znamo sto se dogadjalo
Na zanima me što misli Aleksandar Vulin. I ja mislim svašta o njemu. A sve mi se čini da sam u pravu.
Između današnje Vulinove izjave i izjave Vučića sa Petrove Gore prije 25 godina nema nikakve razlike.
Sramota za Hrvatsku državu Dozvoliti provoditi i danas propali Memorandum 2 je početak novih sukoba ili kako je najavio njihov VOŽD na Gazimestanu gdje i oružani sukobi nisu isključeni. Situacija u Ukrajini ide im u prilog.
Tko ovakve pusta da uopće uđu u Hrvatsku.Oni koji ne žele mir.Oni kojima je u interesu svađe ,kojima je u interesu međunacionalni sukob.To su pravi krivci .A on u srbiji neka laje što hoće.Ali brale u HR ili u evropu dokazi sokole ne laži mitomanija dokazi i da ljudi mogu vidjeti vlastitim okom.Bez toga lika je klaun.
Ovom liku stvarno ne treba dozvoliti da dođe u HR vrijeđati, oni su rehabilitirali Dražu, a nama dolazi držati prodike. Treba ga odj....
Prekinuti sve odnose sa srbijom, povuci veleposlanika iz beograda!!
Samo bez uzrujavanja. Ne gledajte u pašaluk on je iza nas. "ne čujem , ne čujem dobro...."
srpska četnička vlast je u sveopćoj ofenzivi.od svih srpskih logora ,uključujući i one iz devedesetih on dolazi hrvatima soliti pamet, u svakom slučaju vrlo deprimirajuće.dok svoje zločine prešućuju i umanjuju hrvatske lažima dižu na visoku potenciju.osobno,ovo je sve više zabrinjavajuće i podsjeća me na mitingašenje s početka devedesetih.država smo bez vlasti koja bi branila i promovirala tu istu državu slično kao u vrijeme stanka stojčevića.
Američka povjesničarka židovskoga podrijetla Esther Gitman izjavila je kako ne može šutjeti te da mora govoriti o tome da je zagrebački nadbiskup Alojzije Stepinac bio sveti čovjek, koji nije spašavao samo Židove, nego i Srbe te sve one koji su bili u miješanim brakovima. Gitman je predstavljajući svoju knjigu "Kad hrabrost prevlada - Spašavanje i preživljavanje Židova u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj 1941.-1945." rekla kako je tijekom rata u NDH stradalo oko 30 tisuća Židova, te kako je istražujući u Hrvatskom državnom arhivu ustanovila da je u NDH spašeno oko 9500 Židova. Smatra kako se takvo spašavanje nije dogodilo u drugim državama koje su bile pod nacističkom okupacijom. Napomenula je kako su u jednom od većih europskih gradova – Beogradu – nacisti i njihovi srpski kolaboracionisti već 1942. Srbiju proglasil slobodnom od Židova, što po njezinim riječima nije bio slučaj ni u jednoj drugoj državi. Toliko i Hvala.
Pa tko je pozvao ovog cetnika i srbskog nacinalista da dojde u Hrvatsku i da nas vrijedja i djeli nam pamet, e moji "antifasisti", sramite se lica svog.
I sad bi se mi kao trebali ispričavati ,slagati sve zbog dobrosusjesdkih odnosa.Prebace ljudi lopticu na tvoj teritorij i mi grizemo jel.E ne ide to dalje .Istina ima pojedinaca i kod nas da furaju tu vašu velikosrpsku laž.Ali manjina apsolutna manjina.Objasnite vi nama gospodo kako danas zločinci iz domovinskog rata slobodno šeću Hrvatskom koju su razarali i svim silama radili na tome da ne postoji.To smo vidjeli svojim očima.A sve što vi kažete možete ponavljati milijardu puta dok oči ne vide vama se ne vjeruje.Život iskustvo jgb,
Kreštava u Hrvatskom Saboru, Ingrid Antičević Marinović ovaj put nije izbezumljeno dreknula na fašističke pamflete predstavnika četničke vlasti iz beograda, kojeg je izabrao, srpski narod.
Kosovari uredno zabranjuju ovom trolu od Ministra ulazak na Kosovo usprkos protestima međunarodne zajednice i nikom ništa. Nadam se da će nakon ovoga i RH zabraniti ulazak u zemlju Vulinu.
Ovi Srbi "kampiraju" na živcima nas Hrvata. ---sve ratove su popušili, rasturili si cijelu zemlju, ništa nemaju sad ih i Mađari žele opasti bodljikavom žicom . podsječaju me na rastavljenu ženu ( neka mi oproste sve rastavljene žene ne želimim ih uvrijediti)...i stalno se spotiću na nas dajte više ... naporni ste!
Molim da se dotičnoga kazneno goni zbog vrijeđanja vjerskih osjećaja i zajednica. Vrijeme je da se četnikovanju stane na kraj u ovoj državi pakakva god da je, također tražim kao građanin svu političku odgovornost i odgovor ove vlade i budućeuće za ovakve slučajeve!!!
Bice opet veselo za srbe u Hrvatskoj.
Tko je nosio mošti
Ali nema reakcije sluzbene Hrvatske takovim ljudima kao sto je Vulim treba zabraniti ulaz u Hrvatsku to je persona non grata za Hrvatsku . Srbi dalje se sluze jezikom mrznje jezikom uvreda i jezikom cetnika zanima me da li ce Hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova reagirati na takove izjave i da li ce i dalje dozvoliti da takovi tipovi dolaze slobodno u Hrvatsku na cetnicke derneke.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo malo informacija za tog srpskog jadnog nepismenog Vulina. Ekskluzivna izjava Esther Gitman Povjesničarke iz New Yorka, rođena u Sarajevu, o spašavanju Židova u NDH i ulozi nadbiskupa Stepinca, o čemu je napisala knjigu "Kad hrabrost prevlada". Esther Gitman: Hrvati su spasili tisuće Židova, a Stepinac je svetac. To je njena izjava eto, Vujine, ako si pismen nabavi si tu knjigu pa je pročitaj mođda ti se pamet rasvijetli tako da ne pričaš gluposti i širiš mržnju među ljudima.