Alarm u Srbiji zbog EU odluke, milijarde pod upitnikom, Brnabić odmah reagirala: 'To ne bi bilo fer'
U fokusu je iznos od oko 1,5 milijardi eura iz Plana rasta za zapadni Balkan, koji bi Srbiji mogao biti uskraćen zbog spornih pravosudnih reformi.
Komentari 64
Eto razmislio sam. Nema love za Srbiju . Tražite lovu od prijatelja iz Moskve.
Veli "To ne bi bilo fer", a fer je pljuvati po EU i njenim članicama.
pa srbi ni vamo ni tamo imaju TITA sad odu oni u nesvrstane
Dok god EU ovakvim vladama (državama) novac unaprijed daje a onda očekuje da se neki zakoni mijenjaju ili sa EU zakonima usklade. Neće se ništa promijeniti.
Nijedna hrvatska vlada nema mandat da da odobrenje Srbijii za ulazak u EU dok god srpska vlada koketira sa fasizmom i rehabilitira cetnicke vojnike. Morat ce dat sve informacije o zlocinima, zlocincima te o grobovima i sudbinama svih nestalih. Normalno da bi i hrvatska sa svoje strane trebala pruzit isto, nismo mi imuni ali zna se di he vodjen rat. Takodjer ih treba upozorit da nece u eu dok god rade razdor medju hrvatima svrstavajuci bunjevce u neku posebnu nacionalnu skupinu. Moraju priznati i hrvatsku pravoslavnu crkvu. Kao sto ne postoji hrvatska katolicka crkva u srbiji tako ne moze postojati i nicija druga u hrvatskoj. Svako ko popusti tim osnovnim zahtjevima je izdajica hrvatske i tako mu treba suditi
Brnabić bi trebala EU odgovoriti ipak na engleskom a s obzirom da je vani studirala ili pak nekom poslovicom koju zna: tko se mlaća laća taj od laća i pogine ili tako nekako je zadnji puta rekla da ide kod nje poslovica....e pa sad je mlać stigao u obliku EU odgovora - nema love-javite se bratji na istok kojoj se klanjate. Tu se ssad razvojile dvije stolice i mislim da je pad na dupe neizbježan.
On i taj novac koristi za naoružavanje.
Ante kako nije fer? Te novce Putko će da vam namakne
ovo su samo lupetanja imaju oni i zlata love mislim na političare a za narod koji rinta haaa pa kak bude
Navodno će nešto dobiti o orbanovog prijatelja milijardera. Jer Vučko i dalje voli Orbana.
Bilo je i vrijeme. Jasno da ovaj ne kani u uniju. Nek tako i ostane.
Lajte kere Jakobsfelda
Čuj to. Žele pare od EU a kupuju rakete od kine i usmjeravaaju ih prema toj istoj EU. Jel tu netko lud ili su svi ludi?
Baš ih briga za europske novce. Vučić ima Putina na brzom biranju, a Xi Jinpingu u ured ulazi bez kucanja. S Trumpom sjedi za istim stolom (doduše, malo odmaknut i na štokrlu).
Oa EU je ista Juga, podržava Srbiju
Članak i komentari su očit dokaz kako je Region svima u srcu i duši.
Vučiću, uspio si u namjeri da poniziš Piculu.
Ako se Srbiji uskrati, kako se kaže, predpristupni fondovi, to se neće samo odraziti na Srbiju, već će biti pogođeno indirektno i celo zapadnobalkansko okruženje. Malo čitajte i šta ekonomisti pišu i govore na tu temu. Ako Srbija bude ekonosmki nazadovala neće dobro prići ni zemlje u okruženju. Razmislite malo širi aspekt ovog problema, a ne samo navijački.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovakva Srbija treba vječno ostati izvan EU da se jasno vidi kako izgleda biti u EU, a kako izvan.