Afera Hypo: Bivšem hrvatskom ministru 762.000 eura honorara
Tužiteljstvo do sada podignulo više od 50 optužnica, istražuje se i prodaja Hypo Consultantsa u Hrvatskoj, i to zbog pronevjere i pranja novca. CSI Hypo: Banka je bila u šakama kriminalaca koji su izvukli više od 100 mil. eura
Komentari 188
ocenasek?
Zašto se uvijek mora štedit na radnicima i na sirotinji ,neka se vrati u državnu kasu sve šta je pokradeno,neka država poništi pretvorbu i vrati sve u svoje vlasništvo i neka se sve pošteno na novi naćin privatizira!
zar još uvijek netko sumnja da je domovinski rat bio domoljuban.Da je ,za poginule branitelje i ljude čistog obraza koji su išli sa svojim ciljem.Ovi koji su sve pokrenuli vidi se sa kojim ciljem su išli pokrasti Hrvatsku državu i vratiti se u svoje zločinačke jazbine.Nikad više Jugoslavija, ali u tom sustavu bila su postavljene neke društvene norme i zakoni.Ovi su sve rasturili.
skupljac satova?
Glasovao je ZNA SE,krao je samo za se.
Nije problem u tome tko he primio taj pišljivi honorarčić, sada je muka svima koi su ga mogli primiti a nusu znali kako
dobro je,to je 2007. nije tada bija kradeze na vlasti. Sriča da je Račan tada bija premijer.
pa što onda ne odeš na Galapagos pa opet osnuješ tu svoju neprežaljenu jugoslaviju? na referendumu je plebiscitno odbačena a to što se sada stvorila krivokletničko-skladateljska mreža koja si umišlja to vratiti, njihova fatamorgana je uvijek ista privlačna i prividno blizu ali jednom ipak shvatiš da je samo privid, demagogija uvijek ljude povuče ali kasnije trijžnjenje - boli glava?
da da, ostanimo na temi... Flavio Cotti, uništio Swissair, za kaznu dobio zlatni padpbran od 15 milijuna švicarskih franaka, sudili mu par godina a on se samo smješkao jer je unaprijed znao da ga neće osuditi švicarski suci koji imaju 300\'000CHF godišnje... zar mislite da će takve suditi neki sudac koji zaradi tu istu svotu ali u kunama ito za tri godine?? eto zašto je demokracija dobra - uvijek možeš izabrati onog koji ti se čini manji lopov, uz uvijek prisutan rizik loše procjene, naravski!
navodi se i zasad neimenovani bivši hrvatski ministar vanjskih poslova. HA HA HA HA MITOmir Zuzul :-)? Ne treba istrazivati Zuzulove afere, treba pobrojiti sto ima koliko trosi, i koliko je poreza prijavio!?!? Nesrazmijer je veliki, strpajte ga na 2020 godina zbog utaje poreza. Inace 762 000 jureka je jednako mjesecinim placama oko 380 lijecnika u HR.
@ BenoitPot pa što si ti pametan,sve se puši. Pročitaj dobro što je čovjek dolje napisao i što si mu ti odgovorio. Pa onda pročitaj ovaj zadnji svoj post,ti se stvarno dobro uklapaš u demokraciju naročito u ovu hrvatsku novokomponiranu,kojaja traje već 20 godina,ali samo za neke.
....................................Sanadercic, kriminalcic sve za to znao i trpao sebi u dzepove sada neka se drugi h*********u To je krupna riba i koja zna za sve!
Ko zna? Gde se malazi MILOMIR ZUZUL cvrso pod petama,Seranederov sine!
Nije realno očekivati od lopova da se ponašaju kao pošteni ljudi. Lopov je karakterna osobina i ne mijenja se. Zato na izborima ne valja glasovati za lopove, a to su članovi vrhuška svih stranaka. Ne glasujte ni za koga o komu ne znate gotovo sve, uključivši i privatni život. Vrana vrani oči ne vadi!
Moja pogreška. Ja optužio Sanaderovog Žužula koji bi eventualno čobane mogao \"savjetovati\", a zaboravih na onog Franjinog, HDZ-ovca s \"ljudskim likom\", Ministra Granića. Devedesete su bile davno. Kriminalaca u zločinačkoj organizaciji koja nas je \"obdarila\" ovakvom \"državom\" uistinu ne manjka. Kud god se okreneš, SVAKI od HDZ-ovskih vlastodržaca je bar nešto ukrao ili \"samo\" upropastio. Bilo to za vrijeme akademika Franje ili doktora Ive. Kao da su ti veliki Hrvati i katolici cijepljeni protiv poštenja i minimalne sposobnosti da vladaju na korist svog jadnog naroda. Samo propast i nacionalnu katastrofu. To su nam donijeli. Daimler, Daimler! Mamu im komunjarsku. Jestel ga vidli, i oni kradu!
Dok Habsburgovci nesto ne naprave,nece biti reda u ovoj zemlji. Ako su nas vec prodali strancima , vrijeme je da stranci naprave i reda u ovoj zemlji! Ministar u zatvoru ,a gladi ga Srdjan Mladjan ! UF TOOOOOOOOOOOO
Bivsi ministar.A koji? Tko je tada pljackao?Zna se-idemo dalje u 5-toj brzini,u nove i ljepse pljacke.
04.06.2010. u 21:46h legionar je napisao/la: Ko zna? Gde se malazi MILOMIR ZUZUL cvrso pod petama,Seranederov sine! \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" U Dubrovniku, veći dio godine !
samo je jedan lopov pod imenom slavko linić.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I još bih dometnuo da malo dvojbe ostavlja o kojem liku se radi jer postoji samo jedan tip koji je HDZ izvarao za novac i kasnije gastarbeiteru za cash prodao nedosanjano mjesto u sabornici!