A evo što je poručeno sa obljetnice partizanskog proboja na Petrovoj gori
Da je antifašizam trajna vrijednost koja je jednako važna danas kao što je bila i nekada, upozorio je Zoran Pusić, predsjednik Antifašističke lige RH.
Komentari 312
Nema veće zločinačke tvorevine od tzv Republike Srpske. Neka veliki "antifašista" Pupovac ode u Prijedor i neka drži ovakve govorancije.
ovi kvazi pijani proleteri prolupali..ahahahahah Alles klar. ste vi antifasisti onda morate platit odstetu za bleiburg...heheheh
Bleiburg, Tezno, Huda Jama, Goli Otok, ... Sve sami simboli komunističke i srbočetničke "slobode" i "tolerancije". SABA se za te svoje vrijednosti nije javljala tijekom čistki 40-tih, 50-tih, 60-tih, 70-ih pa i 80-tih, kao ni tijekom Domovinskog rata. Pupovac tee svoje "vrijednosti" nije prosipao svojoj braći dok su kao srbočetnički teroristi etnički čistili tzv. "krajinu", već misli da smo ovce i da to može nama prodavati. Tko tu cijelu bulumentu lažnih i dobro uhljebljenih "antifašista", skupo bi je platio...
Ne mogu shvatiti, javno veličat partizansko ubijanje žena i djece u 2016 i to u Hrvatskoj, gdje smo donedavno bili svjedoci kako srbo-partizani obučeni u uniforme JNA razaraju Vukovar i ubijaju žene i djecu.
Kakvi su to antifašisti koji su u Hudoj jami zazidali na stotine živih ljudi među kojima su bila i djeca?! A onda Pupovac i antifašistička sljedba kažu da su se borili za mir i pruralizam, da bi potom slijedećih 50 godina zatvarali i vršili likvidacije neistomišljenika, pa čak su i Vladu Gotovca otjerali na robiju?!
samo je komunizam gori od fašizma...
šešelj iz Zagreba
Pupovac je sve sličniji Vučiću, Nikoliću i Dodiku. Smrad genocidne tvorevine tzv. Republike Srpske ne dopire do Pupovca.
Pocinje nova balvan revolucija.
Pravi četnički dernek. Samo u tolerantnoj i demokratskoj Hrvatskoj ovakve spodobe mogu mirno šetati po ulicama i kada je god moguće, verbalno blatiti državu u kojoj žive.
Ekipa sve govori...
Čovo traži i izmišlja fašiste gdje ih nema a tamo gdje su stvarnost na vlasti i gdje ih ima ne smije.
Pupavi kmeci al ga kmeci svoj je zivot posvetil kmecanju...
Vidi se ko se drzi skupa, velikosrb i neprijatelj Hrvatske pupovac i komunjare koji su takodjer neprijatelji hrvatske, fali im samo komunjara milanovic neprijatelj hrvatske br.1
Nego,gospon''vecernji" niste naveli koliko ih je bilo prisutno na evociranju uspomena na proboj?Treba li naglasiti da se ''proboj'' nije dogodio na danasnji dan?
Profesionalni antifašisti koji vole lovu a reketare Hrvatsku, praf zaprav dezerteri i sitni kokošari. Oni pravi borci antifašisti davno već su na žalost ili poginuli ili pomrli.
Demokracija ima samo jednu manu, a ta je; što dozvoljava crvenim komunističkim fašistima da javno nastupaju i veličaju partizanske zločine.
Pupovac i Pusić neznaju da su moju baku i četvero djece ,među njima i moju majku streljali partizani u njihovoj kući u Ličkom Petrovom selu kod Korenice .Moja majka i njena najstarija sestra su preživjele.I cijeli svoj život su šutjelele i morale lagati da su ih Njemci strljli.Bili su sirotinja i baka je ostala rano bez supruga koji je mlad umro.Također moj otac koji je bio dijete od 12 godine umalo je završio na Križnom putu da mu najstariji brat nije bio u partizanima.Odvajali su ljude u bivšoj Maršalki u Zagrebu i vodili ih na steljanje Samo ga je dragi Bog spasio jer ga je brat ugledao u koloni.Cijeli život je mrzio toga brata što je bio sudionik toga pokoljaToliko o partizanima koji su oslobodili Zagreb
Normalno da državni vrh nije otišao na Petrovu goru nego na Blajburg, zato što je ovo Hrvatska a ne velikosrpska vlada.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbi su teroristi koji su u zadnjih 100 godina započeli 5-6 ratova. Započeli su 1. svjetski rat, zatim rat protiv Slovenije, protiv Hrvatske, protiv BiH, protiv Kosova a ratovali su i protiv NATO snaga. Sve u svemu genocidna nacija.