'Dosta je posipanja pepelom zbog onoga što su činili pojedinci'
- Neće nam više nabijati komplekse i HDZ nazivati zločinačkom organizacijom oni koji su izašli iz Sabora kad se odlučivalo o hrvatskoj samostalnosti. Pitam se kad će SDP proći svoju katarzu i ispričati se – rekao je Karamarko