piše hrvoje horvat
Ako se do 5 ujutro smiju veseliti navijači, dajmo šansu i stranim turistima
U čitavoj ovoj priči o zajedničkom gledanju utakmica nisu problem ni kafići, jer normalno je da se ljudi vesele što će zaraditi. Problem je u licemjerju, u činjenici da ljudi na obalama godinama kukaju kako ih hebe turistička sezona, buka, žaleći se na viku te tražeći svoj mir od hedonističkih i bezobraznih turista (stranaca naravno), iako tada zarađuju najviše. Ali kada urlaju domaći, to je OK. Pa strpite se dva mjeseca dok turisti ne odu