Zoran Mamić: Moguće je da nas 'spreme' pa kažu - sorry!
Moja je sreća ili zadovoljština u tome što znam što jesam, a što nisam, pa onda imam unutarnji mir - kaže Zoki.
Komentari 90
Optužnica za porez i Alcatraz U međuvremenu je ministarstvo financija spremalo optužnicu zbog utaje poreza. U optužnici su se pored Ala našli njegov brat Ralph "Bottles" Capone, Jake "Greasy Thumb" Guzik, Frank Nitti još neki Caponeovi suradnici. 16. lipnja 1931.31. Capone je priznao utaju poreza i iskorištavanje prohibicije. Kasnije je izjavio da je imao dogovor sa sucem da će odležati samo 2,5 godine. Nakon novog suđenja 18. listopada 1931. godine Capone je osuđen na 11 godina u federalnom zatvoru i 50 000 $ novčane kazne. Sudski troškovi su ga koštali 7692 $ i morao je platiti 215 000 $ poreza. Zbog žalbe je poslan u okružni zatvor Cook, a nakon što je žalba odbijena, poslan je u Alcatraz na obali San Francisca. U Alcatrazu mu nije bilo nimalo lako, iako je imao financijsku pomoć izvana, i neke mafijaške prijatelje, bilo je nekoliko pokušaja da se ubije Veliki Al. Bio je uboden u leđa, bilo je pokušaja trovanja, davljenja...
Optužnica za porez i Alcatraz U međuvremenu je ministarstvo financija spremalo optužnicu zbog utaje poreza. U optužnici su se pored Ala našli njegov brat Ralph "Bottles" Capone, Jake "Greasy Thumb" Guzik, Frank Nitti još neki Caponeovi suradnici. 16. lipnja 1931.31. Capone je priznao utaju poreza i iskorištavanje prohibicije. Kasnije je izjavio da je imao dogovor sa sucem da će odležati samo 2,5 godine. Nakon novog suđenja 18. listopada 1931. godine Capone je osuđen na 11 godina u federalnom zatvoru i 50 000 $ novčane kazne. Sudski troškovi su ga koštali 7692 $ i morao je platiti 215 000 $ poreza. Zbog žalbe je poslan u okružni zatvor Cook, a nakon što je žalba odbijena, poslan je u Alcatraz na obali San Francisca. U Alcatrazu mu nije bilo nimalo lako, iako je imao financijsku pomoć izvana, i neke mafijaške prijatelje, bilo je nekoliko pokušaja da se ubije Veliki Al. Bio je uboden u leđa, bilo je pokušaja trovanja, davljenja...
Ukoliko se dokaže utaja poreza i/ili davanje mita neka odgovaraju, bez "sorry". Ako može Uli Hoeneß...
Zorane, i narod će imati unutarnji mir kad ti i Braco odete gdje ste zaslužili!
Baš su čudni ovi iz hdz-a. Najprije viču korupcija ovo ono a kada se vlada pokuša boriti protiv korupcije onda se javljaju ti isti koju vladu prozivali crvenima skojevcima itd.
U kavez!
ako je mamić jedinica mjere za hrvatstvo, onda bolje da nas nema. jer ako smo se 90tih tukli za ovo stanje i ovakove koristoljubce, koji su svoj san ispunili na krvi drugih časnih hrvatskih sinova, onda se nemamo u vezi bilo čega pravo buniti.
neraspoznavanje značenja riječi "zadovoljština", umjesto "zadovoljstvo", najmanji je problem u cijeloj priči.
Citava drzava na nogama radi njih, svi strani medji bruje o njima, a on trkelja o rezultatima Dinama, vuce naciju za nos. Ili je skrenija s pameti, kaki u gace, pa bunca u transu.
simbol gruboce i pokvarenosti a narod se drzi njih ko muhe na govno.
Naravno da osumnjičeni pokušavaju sve prezentirati kao političku zavjeru. Jaaaako puno putra je na njihovim glavama. Ako je USKOK neutralna i nevladina ostanova onda ne vidim kakve to veze ima sa vladom. A ako bi im nakon moguće izborne pobjede HDZ-a bilo bolje, onda se birači HDZ-a trebaju zapitati koliko je njihova stranka korumpirana i zašto uopće glasaju za korupciju? Zar je budućnost Hrvatske u pljački i korupciji ili u pročišćavanju svih mafijaških struktura kroz sve slojeve društva???
Kad bi bilo kojeg čovjeka stavili pod povečalo siguran sam da bi svakom našli podosta što se ne podupire sa zakonom . Pa tako što više čovjek ima veće su šanse za takvim djelima. Kako se kaže nek se baci kamenom tko je čist, pa da krenemo od cijele vlade i svih ministara pa preko cijenjenih Saborskih zastupnika pa do sudaca te sviju ostalih tko se drzne baviti politikom i pravom, čast iznimkama koje potvrđuju kodeks časti. Tako i Mamići nisu nikakova iznimka u cijeloj priči. Pozdrav dobrim ljudima
Ljudi moji cast svakom ali ovaj gospodin Mamic je samo jedan sarlatan i huskas dobar je govornik i opasan je za Hrvatsko drustvo.Njemu je u prvom redu sobstveni interes ,u njemackoj je Heness pokrao svoj Novac pa je zavrsio u zatvoru.ponavljam ovaj Covjek nije gubitak za ovaj svjet ako ga se ukloni sa scene.Pozdrav
Svlacionica puna ko brod...to im je najvaznije...taj supermarket zvan Dinamo. Trgovci a ne sportasi. I bilo bi u redun da ne kaljaju i pljackaju klub za koji navijam i zivim preko 50 godina. Sram vas bilo Mamici, pohlepni i gramzivi izdanci kamenjara.
.....ajmoooooooooo ...za Prdekanu ....Spremni
Svaki mjesec kroz porez i prirez na dohodak uplatim u proračun Grada Zagreba nekoliko tisuća kuna pa mislim da imam pravo znati na što je potrošeno 100 miliona gradskih kuna koje dobila udruga Dinamo. Inače, interesi te udruge, nogometnog kluba, navijača i igrača - uopće me ne interesiraju. Mene samo zanima kamo je otišao novac moj novac. Neka Mamić ima što god hoće i kolikogod hoće na račun igrača, navijača i cijelog tog nogometnog sistema samo ne na račun poreznih obveznika. Molim neka se istraži sprega Bandića i Mamića.
E znam,sad ce bit e crveni e izbori e ovo ono a ustvari je samo utaja poreza i kriminal!Zar se nije pokazalo dosad da oni koji najvise spominju domoljublje i dragu domovinu najvise kradu istu! A i Cedo ce mii ostavit sliku,brani covjeka koji mu prebrojava krvna zrnca! Ok,znam da bi vecina odvjetnika osudila i vlastitu mater za honorar ali,mislio sam da on nije taj! Neka vise ne govori u medijima o karakteru i moralu jer ga nema!Nije covjek ne zato sto je Srbin nego zato sto mu je lova najvaznija!
bobosamja84-Ma neterete oni njih za onaj dio koji su platili,nego za onaj dio koji nisu platili,a trebali su po zakonu...........Dinamo nece nikada propasti,ali da nije mamica mozda bi imali 5-6 slicnih Dinamu.........Ovako se uvalio u udbasko komunisticki klub,koji cak nosi i totalitaristicko ime,kako bi se bogatio na HDZe nacin.........300 zaposlenih u Dinamu nije nista spram izgubljenih radnih mijesta u brodogradilistima,sa unistenom Slavonijom...........Sjetimo se samo koliko je Tudjman drzao do Dinama,pa je diktaturom mijenjao ime,istalirao svoje podobne............e sad mamic postiva Tudjmanova djela,a vodi Dinamo iz "Nisa",kako rece nas pokojni prvi presednik..."tko zeli Dinamo neka ide tamo negdje..............." problem je u unistavackoj HDZe politiki i sprezi HDZe hobotnice koja je unistalia Hrvatsku.............,a po zaslugama i mocnog" Mamica.........On je odlucio tko ce biti presednik RH,i tamam se obradovao da ce mutne radnje biti zaboravljene kad ono totalitaristi,komunisti i crveni vragovi,ponovo zele uvesti pravdu i pravednost u Hrvatsku,pa toi nije moglo obici Mamica ZAMO svi........
Mislim da svi znaju "što jesi"...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čudim se da tog Mamića do sada već netko nije spljuskao nasred ceste, jer što taj govori dođe čovjeku da se ispovraća. Ako nije ništa kriv znaći da su se mnogi umislili ili imaju halucinacije na grupnoj razini. Pa izz aviona je razvidna razlika između prijavljenog poreza i imovine. U uređenoj zemlji poput Njemačke ili Skandinavskih zemalja odavno bi bio u zatvori, već i vani do sada. Na stranu ugovori koje je imao ili ima s igračima, nitko ih niej tjerao da to potpisuju, no na to se treba platiti i neki porez pa taman on bio i 30% jer ako vam se gospodo to ne sviđa prijavite se u zemlji tenisača gdje se ne plaća porez kao što napravili svi naši veliki hrvati tenisači. Ili pak u Švicarskoj gdje se plaća paušalno pa je tamo i ona prispodoba vlasnik Ikee prijavljen i plaća godišnji porez od 250 000 franaka, a vrijedi milijarde. Evo vam morala, ima toga posvuda. Pa i sam vlasnik F1 je teška lopina koja je pred poreznicima sakrila milijarde, pa što je naprema tome par milijunčića kuna od braće Mamić.