Zoran Mamić: Moguće je da nas 'spreme' pa kažu - sorry!
Moja je sreća ili zadovoljština u tome što znam što jesam, a što nisam, pa onda imam unutarnji mir - kaže Zoki.
Komentari 90
Vec dvadeset dana...policija poglavice svih scout-a. Nije u stanju otkriti pored strogo cuvanih uvjeta i zapisa 70 kamera osobu koja je izvela sportsko-teroristicki napad na superextra osiguran Poljud. Pitanje glasi...jesu li ti ljudi za koji dan spisobni osigurati 100 000 mladih europljana..amera i ostalih od neke ugroze na prepunom Poljudu za vrijeme Ultre? Moje dijete nece ici u tu masu..
imamo DORH...USKOK....Jutarnji , Večernji i satelitske portale....nama zapravo sudovi i suci uopće ni ne trebaju
U državi u kojoj prosječan porez iznosi 25 posto po čemu nažalost prednjačimo u Europi jako je teško opstati na životu plaćajući svaku kunu,to je činjenica... I sada imamo Zdravka Mamića i Dinamo koji su u zadnje dvije godine uplatili više poreza nego svi Hrvatski nogometni klubovi zajedno i više , koji su dan prije samo uplatili za transfer Roga 6 mil.kuna u državnu kasu a s druge strane imamo ljude koji od tih novaca uzimaju sebi aute i ogromne plaće... I sad je pitanje tko je tu ispravniji , svi ostali Hrtvatki klubovi i organizacije koji su doveli firme u stecaje da bi se njih par okoristilo ili Dinamo koji u takvoj situaciji uspjeva disati i puniti državni proračun astronomskim ciframa... I sto je cilj , da 300 ljudi koji rade u dinamu ostanu bez posla , da i Dinamo propadne i da time propadaju Zagreb i Hrvatska,da se dovlačimo u talačku situaciju pa da nam na pamet pada kako da je stari režim toga nebi bilo... Njihovi su ciljevi jasni,to su vješti manipulatori i profesionalci sa stažom još od 40ih godina prošlog stoljeća i treba ih shvatiti ozbiljno , hrvatska se raspada i to je činjenica a što god mi rekli Mamić i njemu slični uz sve mane je josš drže na životu.
Nema sada tema Imunološki zavod, bušenje Jadrana, Zokijevi beskorisni putevi po cijelom globusu i njegove nebuloze na tone, objašnjenje Marasovog puta u Ameriku sa nerazjašnjenim visokim troškovima, bijedna stopa rasta BDP-a itd itd, Sada su na drugovi nametnuli Mamiće da zabavljaju pukbar mjesec dana kao sto su i sa Bandićem. Nadamo se da će ovakve metode i ponašanje otići uskoro u ropotarnicu povijesti.
To sve sa Mamicima i taj spektakel kojeg radi USKOK, ti osmijehi radosti t.zv. "Saborskih poslanika" SDP-a nisu nista drugo, nego linc i presuda prije nek je krivica dokazana. To je u isto vrijeme i predizborni spin komunista na vlasti. A nasladjivanje komunistickih medija, pogotovo onih s Yugo-Jutela (HRT) i raznih Indexa je samo slag na tu neprobavljivu komunisticko-udbasku tortu. Ako su Mamici nesto krivi onda moraju pred sud. I tu nema dileme. Ali ako se iz toga radi spektakel, ako u takvim stvarima reziju vodi jedan ministar i ako se ljude osudjuje i prije presude, onda je to nesto, sto sa jednom pravnom drzavom nema blage veze. A i trenutak u kojem je taj cirkus poceo je simptomatican za komuniste. Provalili su u Mamiceve kuce u trenutku kad su Mamici bili odsutni. Mamicima se ne dostavlja poziv, da se habe u policiju, nego to radi t.z "ministar" preko Yugo-Jutela koji zna, da ce se izdati potjernica i prije suda. System je poznat. Lopov dolazi po noci kao kod postavljanja cirilicnih ploca u Vukovaru ili onda kad je kuca bez gazde. A DORH i policija? Ispada da mogu sve rijesiti Do zadnje molekule, a one koji su crtali svastiku na Poljudu nemogu otkriti. I kako bi mogli, kad bi onda morali istrazivati na Iblerovom trgu, a to jednostavno ne ide, jer je taj trg i DORH-ova centrala.
Mamići su tu.Mene zanima kada će Linići i ove malo krupnije meni interesantnije face bitu tu.Kada će USKOCI nakon kume Merzel počet kuma češljat,pa druga Mesića.ZAMP druga Josipovića i tako redom do portira.
Napali su nas devedesetih a sad nam vode Državu,hapse nas i sude nam..!
USKOK kaže da su Mamići oštetili Dinamo za 118 milijuna kuna a Dinamo se ne žali......!!!!????? Pravno pitanje je da li USKOK može zastupati interese Dinama ako Dinamo protiv Mamića nije podnio prijavu. I moju udrugu su neki oštetili za novac i čak smo ih i tužili odvjetništvu, a odvjetništvo nam je odgovorilo da oni nisu za to nadležni nego da idemo u privatnu parnicu. A Dinamo je isto udruga građana...
marijanka: Jovanoviću ne treba prebrojavati krvna zrnca, dizač tegova je nula od čovjeka, šta je napravio sa školstvom.
Kad se malo slegla ova prašina politički oidignuta da se ne vidi Imunološki i još neke nadolazeće teme....začuđuje izostanak likovanja iz grada podno Marijana....kolaju glasine da dezurni policajac poglavica od svih skauta na dnevnoj bazi prima zabrinute pozive od prijatelja iz Splita vezanih uz "futbal"....naime ako se sustav naplata premija nad mladim talentiranum i dobro prodanim "futbalerima" a uobicajen i u Splitu kao i u Rijeci preko procesa Mamicu iz legalnoga provede u kriminalni....mogli bi u najmanju ruku izgubiti svoj zub neki u Splitu a i u Rijeci ako ne i odgovarati ako za to odgovara Maminjo.
Na izborima su nam svašta obaćali , uskoro će nestati riječima sorry narode bila je samo velika zabluda .
Zoki da postoji kladusa na ishod koji si rekao, stavio bih sve sto imam!
Ništa od 'sorry'! Banda crvena nikom se nikada nizašto nije ispričala! Kazuju to kosti tisuće pobijenih Hrvata ... koje je pobio 'miljenik' crvene pošasti - 'antifašizam'!
Braco hrvati Vucic ima svog Miskovica a Milanovic sad Mamica isti cirkus kao u srbiji samo drugi glumci zivi bili pa videli
..jesu li piškili,kakili
Nedaj se gazda Zdravko, ostaješ duša i srce hrvatske svetinje i idol balkanskog zavičaja! Pozivam šatordžije da krenu sa prosvjedima i podrže pravog hrvata i nevinog viteza gospodina Zdravka Mamića.
Ne brinem se jer su naša država i neke institucije pokazale da je sve moguće, da te spreme 'unutra' i nakon mjesec dana kažu 'sorry'.>>>>>>Namirisali su SDP-ovci lovu u HNS-u i Dinamu i na sve moguce nacine nastoje to ugrabiti….Gospodo /drugovi iz SDP-a vi ste pravni nasljednici KPH. Pobili ste 250,000 Hrvata poslije WWII. Sa njihovih tijela skidali ste lancice,odsjecali prste sa prstenjem ,vadili zlatne zube. Prisvojili ste imovinu pobijenih ukljucujuci stotinjak Zidova ,koji su slobodno poslovali u vrijeme NDH. Uselili ste se u njihove vile. Dolaskom demokracije postali ste finacijski najjaca stranka Hrvatske. Gdje je taj silan novac ,gdje je zlato ,drugovi ???????????????????????????????? Uvijek ste imali i po $10,000- $ 60,000 za ubojstvo svakog Hrvata u dijaspori, besplatne drzavne stanove za ubojice… Zna li bilo tko od bivsih komunista i udbasa ista o tome?
Pozajmica - drugi dohodak. Iz kojeg Zakona su to izvukli. Naime, privatnici svojim firmama kada su nelikvidne često posude novce da bi nešto platile...i po tumačenju DORH-a to je drugi dohodak i na to se plaća porez...gdje su to pročitali...!!!????
Crveni bbb-ovci; 'Pili smo Pelina pušili smo trave, najviše volimo Mamića bez glave' Hrvatska nogometna reprezentacija, jedna od najboljih hrvatskih institucija, već je dugo na udaru petokolonša koji šalju na utakmice plaćene provokatore. Kad bi bilo političke volje, odgovarajuće državnene službe već bi davno stale na kraj tim provokatorima. Dok se ne rodi zdrava politička volja, trpjet ćemo takve provokacije – uvjeren je Ivan Miklenić, glavni urednik Glasa Koncila
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da se izrazim SKOJ-evcima omiljenim izrazom - ovaj "atomski slijeva" po braći Mamić će, toplo se nadam, doživjeti izvansudsko poravnanje (računa). Naime, to je takvo poniženje i toliko politički dirigirano da naprosto vapi za retorzijom. Ne zaboravite, radi se o likovima kojima milijun eura baš i nije neki izdatak.