Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
USKOK U AKCIJI
Povratak na članak

Policija pretražuje kuće braće Mamić zbog utaje poreza: 'Ne mislite valjda da će bježati?'

'Moramo izraziti žaljenje što se to odvija u vrijeme i na način kada se mi nalazimo na svojim radnim mjestima, odnosno na pripremi s prvom momčadi Dinama u inozemstvu.'

Komentari 322

DU
Deleted user
12:03 02.07.2015.

Moral bu Dinamo najti novog direktora, a Karamarko drugog budućeg ministra športa, u paketu sa znanošću i obrazovanjem, dakako. (Izgleda da su porezni dužnici trenutačno Kolindin i Karamarkov omiljeni kadar). Hm... možda Mamiću zaista netko smješta, možda crveni, možda crni vragovi...a možda je jednostavno lopina koja nebi plaćala porez?

VL
VJ
Veli-Jože
12:15 02.07.2015.

vjerojatno da su nedužni nebi imali posla s policijom, Kaže poslovica: nema tata do nas Hrvata, (tat=lopov) a kad razmisliš u tih 20-tak godina, istina živa. I sam Bušić je napisao u svojim djelima da kad mi Hrvati budemo krvavovo stekli domovinu, nećemo moć vjerovat kako će je banda hrvatska prodavat svjetskim jebivjetrima...

VL
DU
Deleted user
12:24 02.07.2015.

kako to zar nije prije par dana na nekoj lokalnoj TV pjevao "ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine" HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

VL
JU
jupimi
12:43 02.07.2015.

opet srbi nas hrvate je..,

VL
PR
Promatrash65
12:54 02.07.2015.

Kako dodje ova kukuku21na vlast nemres cuti stare dobre pesme kao amerika I engleska bice proleterska..Pa I ovi antifasist su prije na praznike obilazeci spomenike znali zapevat te pesme....predlazem da nam vratite druga Mesica pevaca koji zna te historiske pesme I druga kompozitora Ivu da obnovi te pesme

VL
Avatar štrumpf
štrumpf
13:44 02.07.2015.

Ona slika iz sabora više govori od riječi..

VL
OT
otempora
13:32 02.07.2015.

prodanović, sloković....moraš stvarno bit "čovjek" da stalno kriminalce braniš...

VL
DU
Deleted user
16:16 02.07.2015.

Drage Hrvatice i Hrvati, zatražite da vam daju liste najodgovornijih osoba u USKOK-u,PNUSKOKU i DORHU i biti će vam sve jasno zašto se sve ovo događa.Istočnjaci su u zadnjih 10-tak godina zauzeli gotovo sva mjesta na važnijim funkcijama a Hrvatii su u manjini.Ova yugoslovenska vlada po svom sastavu je mila majka u odnosu na druge institucije.Oni su rat nastavili po Memorandumu SANU 2 i ovo su rezultatati.A i Sanaderu su uvalili do jaja jer je bio lakovjeran i gladan vlasti.Hrvatski problemi započinju koalicijom HDZ-a sa SSDS Milorada Pupovca.Oni su na svim važnijim mjestima.Pupovac,Goldstein,Puhovski drmaju Hrvatskom a ovo sve drugo su priče za malu djecu.

VL
UN
unbekant
20:12 02.07.2015.

Sad je SDP kriv sto su braca dalton opljackali Hrvatsku,pa pogledajte samo te"kuce",to su hoteli a ne kuce,pa koliko Hrvatski gradjana nema sto doruckovati,a ovi daltonovi vile izgradili,jadna je ova nasa drzava,to su najveci pljackasi u povjesti Hrvatskog sporta..........................

VL
MA
Marko Antonije
10:09 03.07.2015.

SA PORTALA ZNET - RTL je u posjedu jednog izvještaja o poreznom nadzoru nad Zoranom Mamićem iz 2011. godine. Upravo porezni inspektor koji se potpisao na taj dokument jučer je priveden na ispitivanje. Zanimljivo je spomenuti kako se druga inspektoricarica odbila potpisati na izvješće o Zoranu Mamiću. U izvješću stoji kako je Zoran Mamić sam sebi davao plaću od 6.000 kuna mjesečno, a kao samostalni obrtnik u te tri godine imao je dobit od oko 480.000 kuna. No, njegove tri tvrtke bilježile su samo gubitke. RTL piše kako od nekretnina Zoran Mamić ima obiteljsku kuću u Zagrebu, apartman u Novalji, 14 stanova u Berlinu i još 3,5 tisuće četvornih metara zemljišta u Novalji. Brat Zdravko posudio mu 40 milijuna kuna Često mu je s posudbama uskakao i Zdravko Mamić, od 2004. do 2009. godine dao mu je pozajmicu od 40 milijuna kuna! Zoran mu je dio duga vratio tako što mu je za 25 milijuna kuna prodao tvrtku KF projekt koja je godinama u gubitku. Prije nego ju je prodao Zdravku, posudio joj je osobno 6 milijuna kuna. Bivšoj supruzi isplatio je 1,1 milijuna eura otpremnine te joj kupio stan od 416 tisuća eura. Sve je pravdao dobrom plaćom u Bayer Leverkusenu.

VL
Avatar Grunf
Grunf
13:51 02.07.2015.

Da su Mamići brand kao Šuker to im se ne bi moglo dogoditi

VL
BR
Branko102
13:54 02.07.2015.

Gdje su sad te nevladine udruige.One štite samo LGBT manjine,a kad je napad na romsku manjinu,onda su slijepi i gluhi.

VL
Avatar bushvzdhr
bushvzdhr
11:49 02.07.2015.

Ostali građani se pitaju što je s premjerim bratom ( svedoci Linić i Holi) i suprugom ( svedok i kompanjon zastupnik Jovanović ).

VL
DE
derin
13:49 02.07.2015.

Sad je krajnje vrijeme za promjenu vrha HNS-a, Šuker, Mamić, vrbanovic svi pod istragama, vrijeme je za Bobana, Asanovića i novu stručnu ekipu., za novi i pošteni hrvatski nogomet!

VL
VI
VisAVis2
18:21 02.07.2015.

I bez čitanja članka, već iz naslova jsno je da nikakve veze nema pretres doma sa utajom poreza. Što će "mikrovalna" kazati poreznicima. Ne trebam naglasiti kako sam izraziti protivnik Mamičevanja, osoba daleko od Zagreba i kruga njegovih pristaša, čak i teški kritičar njegovog bahatog i svađalačkog temperamenta i ponašanja, ali u konkretnom slučaju moram se složiti sa svima onima koji ukazuju na političju pozadinu ove "afere". Jovanović govori o svemu, samo ne o porezima, policija traži ono što je u svakoj zemlji lako dokazivo (utaja poreza i sl. gluposti), ostojić (kojega se svi "južnjaci" sramomo) govori o svemu samo ne o onome što radi policija. Sada ispada da ću morati braniti Mamiće. Eto što nam ova vlast i njen represivni aparat radi, postao sa mamičevac (a još malo i građanskodinamovac)!!! Ali teško će izbore dobiti oni koji se na miliciju oslanjaju! To po mojem PR-u nije prava karta...

VL
Avatar viki_nuland
viki_nuland
18:23 02.07.2015.

Ma kakvi bjezati, pa samo su van drzave, a nije ni Dr. Ivo Sanader bjezao, on je samo isao na "sluzbeni put"...Ha, ha, ha...

VL
GR
Gradiščanka
20:31 02.07.2015.

Čudim se da toliko čitatelja miješa politiku i pravo - ovdje se istražuje neplaćanju poreza i razni drugi prijestupi zbog kojih ovoj državi - bilo koja stranka da je vodi - nedostaje novca u proračunu. To nije popularno reći, ali domoljub plaća poreze.

VL
KM
ko_munjara
13:34 02.07.2015.

Od sveg srca čestitam USKOK-u, PNUSKOK-u, hrvatskoj policiji, a naročito uvaženom zastupniku Ž. Jovanoviću da su se usudili obračunati s organiziranim kriminalom. Nadam se da će tako nastaviti i nadalje.

VL
DU
Deleted user
16:18 02.07.2015.

a nema više slike iz sabora od jutros ? drugovi jovanović i neša stazić u ekstazi slave ! slika govori više od 1000 riječi. svakom iole inteligentnom je sve jasno.

VL
DU
Deleted user
11:27 02.07.2015.

U Remetinec s njima pa onda u Sabor. Nevjerojatno mi je da ministar unutrašnjih poslova nema pojma šta se dešava!

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.