Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
USKOK U AKCIJI
Povratak na članak

Policija pretražuje kuće braće Mamić zbog utaje poreza: 'Ne mislite valjda da će bježati?'

'Moramo izraziti žaljenje što se to odvija u vrijeme i na način kada se mi nalazimo na svojim radnim mjestima, odnosno na pripremi s prvom momčadi Dinama u inozemstvu.'

Komentari 322

Avatar istovari
istovari
11:03 02.07.2015.

Nećeš razbojniče.....!

VL
DU
dubrava1985
10:31 02.07.2015.

Ha ha ha kako su se digli mamićevi plaćenici na noge, danas je pravi dan za zaradit 50 lipa po komentaru u obranu gazde :-)

VL
DU
Deleted user
10:27 02.07.2015.

Ovo danas što se igra nema nikakve veze sa nogometom,to je sve samo ne nogomet,negledljivo,samo se svodi na transfere i niš drugo,vrte se milijuni a gdje se lova vrti ima i utaje poreza,mita i korupcije,krenulo je od fife. Treba ii naše takozvane nogometne zvjezdice malo protresti a i ostale sportaše,nastupaju za Hrvatsku a prijavljeni su u Monaku a busaju se u prsa kao velike hrvatine a ne plaćaju porez državi za koju nastupaju.

VL
RZ
Rocky.Zg
10:55 02.07.2015.

Mamic je okaljao sveto ime Dinamo onoga trenutka kada ga je preuzeo.

VL
GR
gradjaninhr
11:43 02.07.2015.

Mamicevi simpatizeri i kompanjoni brane neobranjivo. Ostali gradjani se pitaju, zasto se tako dugo cekalo?

VL
Avatar Zagrepčanec123
Zagrepčanec123
10:21 02.07.2015.

Nemojte našu svetinju poistovjecivati sa tim kriminalcima!!

VL
NA
narod1
09:34 02.07.2015.

Da prodaju sir na crno uz cestu odavno bi ih zatvorili. Naravoučenije, ako kradete kradite na veliko i daleko ćete dogurati

VL
JA
ja001
14:09 02.07.2015.

Auuuuu , ovdje se tek trazi nesto , a sto je sa Jezicem kojem je sud naredio da vrati eure , a on nista?

VL
KG
Kult_Grada_Zagreba
10:49 02.07.2015.

haha..da srpski napadi na sve hrvatsko . Zna se što je lažni branitelj Zdravko radio 91. "prvatizirao" Spačvu, ali vidim da ne znate što je radio Zoran dok se branio Vukovar. Zoran Mamić je 91. igrao fudbal za NK Zemun beu ikakve grižnje savjesti dok su ostali hrvati oblačili hr odoru, On je oblačio sprski dres.

VL
Avatar Ron Burgundy
Ron Burgundy
09:28 02.07.2015.

Kako je ono Zdravko pjevao u nedjelju - "Ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine..." hi hi...

VL
CH
chemica
10:51 02.07.2015.

Ovako zvjerski progoniti najvećeg jugoslovena među rvatinama...Neoprostivo! Kamo ide taj svijet...

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
09:25 02.07.2015.

baš slatko - nije im trebalo ni 20 godina da shvate da ova dvojica mažnjavaju desetke milijuna €...

VL
HA
haniball
10:00 02.07.2015.

Sprdacina...Ovaj dvojac kao slucajno u Sloveniji...!?

VL
Avatar juma
juma
16:38 02.07.2015.

Lijepu si je kuću podigao sa samo 11 tisuća kuna plaće, a naši radnici na minimalcu i penzioneri kukaju kako nemaju za jesti i prehraniti obitelj? Zdravko bi s tim silnim parama koje oni dobiju kupio barem četverosoban stan u centru Zagreba.

VL
BL
blueriver
10:27 02.07.2015.

Ovo sto su tzv. "domoljubi" ucinili nasoj zemlji nisu svi neprijatelji zajedno u povijesti. "Domoljubi" su nas bacili na prosjacki stap i pokrali sve sto se dalo pokrasti. Sramota. Lopov je uvijek lopov, a ne "poduzetnik" kako se nasi domacii lopovi vole nazivati. Korupcija, gospodarski kriminal i neplacanje poreza nemaju veze sa patriotizmom i ljubavi prema svojoj domovini, vec upravo suprotno, sa nedostatkom istog osjecaja.

VL
DO
domiva
17:15 02.07.2015.

Sljedeći na redu je vaš dragi Kara-Marko!

VL
Avatar likka
likka
17:31 02.07.2015.

Radio sam u puno firmi i u svakoj je bilo kakvih takvih malverzacija, a kako firmi raste promet tako raste i novcani ekvivalent u istima. A kako je Dinamo jedna velika "firma" koja ne moze biti van zakona u smisluu trzisnog natjecanja onda je ovaj ishod neizbjezan. Sve te price o udbasima i srbima su samo prazni spinovi.

VL
FI
fireblossom
09:50 02.07.2015.

nama treba pod hitno zakon za dokazivanjem stecene imovine,u slucaju tko nemoze dokazati vrijednost stecene imovine vece od 100.000 e drzava pljeni sve uzoj i siroj familiji,granice zatvoriti i dovesti drzavu u red,to je najbolja lustracija za sve..

VL
ST
stefj
12:45 02.07.2015.

He, he, savršen tajming. Nek mi onde netko tvrdi da nema sprege politike i sudstva... Istovremeno će Imunološki u bankort i radnici na ulice, očito se sprema dodatno zaduženje, a i EK treba donijeti dodatne mjere za Hrvatsku...

VL
DU
Deleted user
12:36 02.07.2015.

Gdje je sad Karamarko? On je upravo postavljen na celo HDZ-a da zastiti lopove iz zlocinacke kad zatreba. Mozda i njemu prigustilo?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.