Policija pretražuje kuće braće Mamić zbog utaje poreza: 'Ne mislite valjda da će bježati?'
'Moramo izraziti žaljenje što se to odvija u vrijeme i na način kada se mi nalazimo na svojim radnim mjestima, odnosno na pripremi s prvom momčadi Dinama u inozemstvu.'
Komentari 322
Ha ha ha kako su se digli mamićevi plaćenici na noge, danas je pravi dan za zaradit 50 lipa po komentaru u obranu gazde :-)
Ovo danas što se igra nema nikakve veze sa nogometom,to je sve samo ne nogomet,negledljivo,samo se svodi na transfere i niš drugo,vrte se milijuni a gdje se lova vrti ima i utaje poreza,mita i korupcije,krenulo je od fife. Treba ii naše takozvane nogometne zvjezdice malo protresti a i ostale sportaše,nastupaju za Hrvatsku a prijavljeni su u Monaku a busaju se u prsa kao velike hrvatine a ne plaćaju porez državi za koju nastupaju.
Mamic je okaljao sveto ime Dinamo onoga trenutka kada ga je preuzeo.
Mamicevi simpatizeri i kompanjoni brane neobranjivo. Ostali gradjani se pitaju, zasto se tako dugo cekalo?
Nemojte našu svetinju poistovjecivati sa tim kriminalcima!!
Da prodaju sir na crno uz cestu odavno bi ih zatvorili. Naravoučenije, ako kradete kradite na veliko i daleko ćete dogurati
Auuuuu , ovdje se tek trazi nesto , a sto je sa Jezicem kojem je sud naredio da vrati eure , a on nista?
haha..da srpski napadi na sve hrvatsko . Zna se što je lažni branitelj Zdravko radio 91. "prvatizirao" Spačvu, ali vidim da ne znate što je radio Zoran dok se branio Vukovar. Zoran Mamić je 91. igrao fudbal za NK Zemun beu ikakve grižnje savjesti dok su ostali hrvati oblačili hr odoru, On je oblačio sprski dres.
Kako je ono Zdravko pjevao u nedjelju - "Ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine..." hi hi...
Ovako zvjerski progoniti najvećeg jugoslovena među rvatinama...Neoprostivo! Kamo ide taj svijet...
baš slatko - nije im trebalo ni 20 godina da shvate da ova dvojica mažnjavaju desetke milijuna €...
Sprdacina...Ovaj dvojac kao slucajno u Sloveniji...!?
Lijepu si je kuću podigao sa samo 11 tisuća kuna plaće, a naši radnici na minimalcu i penzioneri kukaju kako nemaju za jesti i prehraniti obitelj? Zdravko bi s tim silnim parama koje oni dobiju kupio barem četverosoban stan u centru Zagreba.
Ovo sto su tzv. "domoljubi" ucinili nasoj zemlji nisu svi neprijatelji zajedno u povijesti. "Domoljubi" su nas bacili na prosjacki stap i pokrali sve sto se dalo pokrasti. Sramota. Lopov je uvijek lopov, a ne "poduzetnik" kako se nasi domacii lopovi vole nazivati. Korupcija, gospodarski kriminal i neplacanje poreza nemaju veze sa patriotizmom i ljubavi prema svojoj domovini, vec upravo suprotno, sa nedostatkom istog osjecaja.
Sljedeći na redu je vaš dragi Kara-Marko!
Radio sam u puno firmi i u svakoj je bilo kakvih takvih malverzacija, a kako firmi raste promet tako raste i novcani ekvivalent u istima. A kako je Dinamo jedna velika "firma" koja ne moze biti van zakona u smisluu trzisnog natjecanja onda je ovaj ishod neizbjezan. Sve te price o udbasima i srbima su samo prazni spinovi.
nama treba pod hitno zakon za dokazivanjem stecene imovine,u slucaju tko nemoze dokazati vrijednost stecene imovine vece od 100.000 e drzava pljeni sve uzoj i siroj familiji,granice zatvoriti i dovesti drzavu u red,to je najbolja lustracija za sve..
He, he, savršen tajming. Nek mi onde netko tvrdi da nema sprege politike i sudstva... Istovremeno će Imunološki u bankort i radnici na ulice, očito se sprema dodatno zaduženje, a i EK treba donijeti dodatne mjere za Hrvatsku...
Gdje je sad Karamarko? On je upravo postavljen na celo HDZ-a da zastiti lopove iz zlocinacke kad zatreba. Mozda i njemu prigustilo?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nećeš razbojniče.....!