Zaradio 175 milijuna eura, angažirao Severinu, a svi ostali u čudu kad su vidjeli što vozi po Krku
"Ne znam što ću s tolikim novcem", poručio je 22-godišnji Dončić.
Komentari 58
Svi bi ostali u čudu da vozi Daciu.
Citat i pitanje:"Ne znam što ću s tolikim novcem"?, poručio je 22-godišnji Dončić. Odgovor: daj te novce Severini, i za mjesec dana ima da ih nema.
Nemoj samo sevku vodit na jahtu , decku svaka cast , cudo
Luka,daj posudi hiljadarku,kuna,do prvog,sigurno vraćam. !!!
22 godine i Severina mu idol znak je da mu nisu sve na broju. Inače, odličan košarkaš
Ak ne znaš kam buš z nofcima daj ih ženi...i problem rješen 😂
Da potrošiš u sreći i veselju, a i novac također.
Vijest bi doista bila da vozi daciu, tako bi se zaključilo iz naslova. Ovako, ako već ne zna kamo s novcem, mogao si je barem priuštiti Rimčev Concept Two.
Odvoji milijuna eura I daj bolesnoj djeci I sklonistima za zivotinje! I jos ti ostane napretek.
Neka uživa momak, zaslužio je
Mala djeca pokazuju guzicu,a budala novce.
Pa kud sa tolikim novcima Severinu.....uh da je meni u mladosti bilo toliko novaca, taslačio bih 4 puta na dan svaki put drugu.
kad se on sjedne u taj auto po zimi mu ne treba muf za uha on si sa koljenima uha grije
Gdje mu je tablica?
Gorko placem nad svojom sudbinom. Bez novca sam dok zene bjeze od mene kao od vraga. Pomozite mi.
da ga ova uhvati u žrvanj za godinu dvije niti miliona , niti košarkaša, niti NBa lige .-)
Pored svih tih novaca on angazira ofucanu cajkacu da mu peva na uho. Selhak osta seljak
A tak je to kad ameri plačaju.
Ne želim biti pametnjaković, ali njegova godišnja plaća je 41 milijun dolara bruto. I rekao bih da od toga iznosa se može oduzeti 40% i onda je to 24 milijuna dolara na godinu (u idućih 5 sezona). Istina i dalje super velik iznos.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sretno Luka, samo naprijed