Trebala je to biti potpuno druga priča. Novinari u Splitu već su oštrili pera kako bi ispisali dojmove oko povratka Ivana Perišića i o drugoj Dinamovoj pobjedi nad Hajdukom u četiri dana. Dinamo je izborio finale Hrvatskog nogometnog kupa, a Hajduk je opet bio negledljiv. No, neće se narednih dana u Hrvatskoj pričati o taktičkim varijantama niti o nogometu.
Nažalost, pričat će se o huliganskim ispadima koji su nas podsjetili na neko davno mračno doba za koje smo mislili da je daleko iza nas. No, očito nije. Prevelike su frustracije nagomilane zadnjih dvadesetak godina na Poljudu, a nitko ih nije uspio riješiti. Večeras je, nažalost, sve kulminiralo na najgori mogući način. Na sjevernoj tribini provaljena je ograda i kaos koji je nastao nakon posljednjeg sučeva zvižduka trajao je gotovo sat vremena nakon utakmice.
Vratili smo se u mračno doba, nagomilane frustracije na Poljudu su prevelike
Prevelike su frustracije nagomilane zadnjih dvadesetak godina na Poljudu, a nitko ih nije uspio riješiti. Večeras je, nažalost, sve kulminiralo na najgori mogući način. Na sjevernoj tribini provaljena je ograda i kaos koji je nastao nakon posljednjeg sučeva zvižduka trajao je gotovo sat vremena nakon utakmice.
Komentara 26
Da pitamo UEFA-u jel im možemo pustiti jedno prvenstvo da se oslobode svojih frustracija ali da se to ne doživi kao namještanje već pozitivna diskriminacija Hajduka.
Nadam se da će ga kazna biti ogromna i da će Hajduk propasti...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tražili su strane suce i dobili ih. Kada sude pravi suci - 0 pobjeda, 0 bodova, 0 penala. Time im je HNS izbio jedini argument kojim su se toliko izvlačili pred vlastitim navijačima. Trebalo je to puno prije napraviti... Kako su odjednom i razni novinari prestali pisati o suđenju, kako nema snimki i anketa više po novinama. Na kraju se vidi da je kmečanje samo to i ništa drugo.