Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NAMJEŠTAO, A NIJE BRANIO?

Vratar BiH uhićen zbog afere namještanja utakmica

 Kenan Hasagić
AFP
25.03.2010.
u 13:49

Turski nogomet već je duže vrijeme pod sumnjom za veliki broj namještenih susreta, a sinoć je i turska policija počela djelovati.

Uhićeno je 46 osoba za koje se vjeruje da su povezane s namještanjem utakmice, a među njima je i reprezentativni vratar BiH Kenan Hasagić.

Hasagić je vratar turskog Istanbulspora, a nakon što je dao iskaz i nakon što je protiv njega podnesena kaznena prijava zbog financijske prijevare, pušten je na slobodu.

Uz Hasagića priveden je i pomoćni trener Istanbulspora Erdem, kao i vratar Gencerbirligija Oztürk.

U bosanskim medijima spominje se da turska policija istražuje moguće namještanje susreta Istanbulspora i Gencerbirligija na kojoj Hasagić nije branio.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata