VIDEO Hezonja je razbio Crvenu zvezdu. Tisuće Delija žestoko vrijeđale Hrvata u Beogradu

Stefanos Kyriazis/IPA Sport / ipa-agency.net
Autori: Vecernji.hr, Hina
19.12.2023.
u 21:24

Pred kraj prve četvrtine Delije su žestoko izvrijeđale hrvatskog košarkaškog reprezentativca.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja odigrao je još jednu odličnu euroligašku utakmicu i bio najbolji igrač Real Madrida koji je na gostovanju u Beogradu svladao Crvenu zvezdu sa 72-58. Hezonja je u igri proveo 31 minutu, a završio je dvoboj sa 17 koševa i 10 skokova. Francuz Vincent Poirier je za pobjednike postigao 14 poena, a Senegalac Eli Ndiaye je ubacio 10.

1/7

Kod Crvene zvezde su po 14 koševa postigli su Luka Mitrović i Miloš Teodosić. Real Madrid je vodeća momčad Eurolige s 14 pobjeda u 15 utakmica. Najbliži pratitelji branitelja naslova su Barcelona i bolonjski Virtus sa po 10 pobjeda iz 14 nastupa.

Pred kraj prve četvrtine Delije su žestoko izvrijeđale hrvatskog reprezentativca. Štark Arenom orilo se 'pi*ko ustaška'. Službeni spiker ih je nakon toga zamolio da prestanu s vrijeđanjem.