Dinamo osvojio dvostruku krunu, Gavranović zabio za pobjedu
U finalu hrvatskoga kupa u Vinkovcima momčad Nenada Bjelice je pobijedila Hajduk s 1:0 i sezonu završila dvostrukom krunom
Komentari 75
Sramota od suđenja. Hajduk tesko ostecen za cisti penal i crveni karton za igraca Dinama.
Sramotna situacija za sudca koji se ne usudi pokazati crveni karton kad zadnji igrač faulira u izglednoj situaciji.Drugo umjesto jedanaesteraca žuti karton Hajdukovom igraću.
Dali se sjecate onog finala u Sutgartu pred prepunim stadionom preko 55000 gledalaca na utakmici Dinama i Hajduka??????
Bilo bi to genijalno da se sastanu pobjednici kupa u hrvatskoj i srbiji
jebem te dinamo
Jel se još uvijek igra kup Maršala Tita ?
Oba penala na madjaru, čista ka suza, ne slušajte navijača dinama na tvu, pogledajte snimku, kod drugog penala je noga dinamovog igrača ubačena izmedju madjarevih, zato pada, ne zbog "laganog dodira rukom".. Davno nisam vidija pristranijeg sudjenja.
Sudac sudio offside u cistoj mat situaciji za Hajduk. Naravno nepostojeci.Bljutavo
Hajduk ostecen,sramota...ebo vas mamic
Oba penala na madjaru, čista ka suza, ne slušajte navijača dinama na tvu, pogledajte snimku, kod drugog penala je noga dinamovog igrača ubačena izmedju madjarevih, zato pada, ne zbog "laganog dodira rukom".. Davno nisam vidija pristranijeg sudjenja.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto ne brani najbolji hrvatski vratar Domagoj Livaković?