Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 26
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Finale kupa
Povratak na članak

Dinamo osvojio dvostruku krunu, Gavranović zabio za pobjedu

U finalu hrvatskoga kupa u Vinkovcima momčad Nenada Bjelice je pobijedila Hajduk s 1:0 i sezonu završila dvostrukom krunom

Komentari 75

MA
Marsijanac
20:55 23.05.2018.

Dvostruka kruna....a sad treba krenuti u potpunu rekonstrukciju tima

VL
KI
kinez14
21:16 23.05.2018.

Ne navijam za Dinamo ali mi je drago da su pobijedili upravo zbog divljaka iz Splita

VL
DU
Deleted user
19:20 23.05.2018.

Prvih 15 minuta tuga od nogometa, Dinamo nešto i pokušava, a što Hajduk radi to ni oni sami ne znaju. Više vrijedi Soudani nego ostalih 21 igrača zajedno.

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
20:44 23.05.2018.

Bravo Zagorac

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
20:43 23.05.2018.

Dinamo ima malo srice sada

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
19:49 23.05.2018.

Idemo Donamo, ajmooooooooo

VL
LI
lika64
20:56 23.05.2018.

Po čemu nadigrali. Tako i Bosanac Ćosić navijački prenosi tekmu

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
20:12 23.05.2018.

Savasu ne ginu batine po dolasku u split

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
20:08 23.05.2018.

Idemo Dinamo, ajmo Bjelica

VL
RO
robertbruckner
20:14 23.05.2018.

Pak moglji su pocakati kaj bi igralji 25 dok se rodiv jednonogi zagorec

VL
SP
spiderman39
19:57 23.05.2018.

Ono nike bio penal ciato simuliranje

VL
Avatar Nevolimzadruzniklubic
Nevolimzadruzniklubic
20:02 23.05.2018.

Bravo sudac, simuliranje triba kaznit

VL
AM
a.m.t.
19:55 23.05.2018.

suker mamic vrbanovic zebec krizaric ce rjesiti da kup ide za zg

VL
DU
Deleted user
19:34 23.05.2018.

U prvih pola sata Hajduk oštećen za nepostojeći offside i za jedanaesterac. Offside nije bio, a pomoćni sudac je čekao nekoliko sekundi prije nego se je digao zastavicu. A kod jedanaesterca evidentan udarac kopačkom o stopalo, a sudac umjesto kaznenog udarca svira žuti karton. Idemo dalje!

VL
Avatar links
links
20:11 23.05.2018.

kakav bezobrazluk od sudjenja.. fuj

VL
ST
stric5
20:59 23.05.2018.

... na žalost dinamo već 23 godine igra u dresovima u kojima je c.zvezda nastupila na maksimiru 13.05.

VL
ST
stric5
20:53 23.05.2018.

...još jedna sramota HR nogometa....

VL
NA
NasaSenkica
21:02 23.05.2018.

Zg srbi opet pokrali...

VL
DZ
dalmatinac-zg
21:05 23.05.2018.

Hajduk pokraden naocigled ali to vise ni nije vijest.

VL
IK
Ikonoklast
20:58 23.05.2018.

Cestitat Dinamu ko cestitat Agrokoru... Uspjeh uz standardnu pljacku...i onda se cude sto ima 100 ljudi na tribini. Zebec nakon Marica zasluzuje titulu suca godine...poslusan je to mali pas.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.