Dinamo osvojio dvostruku krunu, Gavranović zabio za pobjedu
U finalu hrvatskoga kupa u Vinkovcima momčad Nenada Bjelice je pobijedila Hajduk s 1:0 i sezonu završila dvostrukom krunom
Komentari 75
Ne navijam za Dinamo ali mi je drago da su pobijedili upravo zbog divljaka iz Splita
Prvih 15 minuta tuga od nogometa, Dinamo nešto i pokušava, a što Hajduk radi to ni oni sami ne znaju. Više vrijedi Soudani nego ostalih 21 igrača zajedno.
Bravo Zagorac
Dinamo ima malo srice sada
Idemo Donamo, ajmooooooooo
Po čemu nadigrali. Tako i Bosanac Ćosić navijački prenosi tekmu
Savasu ne ginu batine po dolasku u split
Idemo Dinamo, ajmo Bjelica
Pak moglji su pocakati kaj bi igralji 25 dok se rodiv jednonogi zagorec
Ono nike bio penal ciato simuliranje
Bravo sudac, simuliranje triba kaznit
suker mamic vrbanovic zebec krizaric ce rjesiti da kup ide za zg
U prvih pola sata Hajduk oštećen za nepostojeći offside i za jedanaesterac. Offside nije bio, a pomoćni sudac je čekao nekoliko sekundi prije nego se je digao zastavicu. A kod jedanaesterca evidentan udarac kopačkom o stopalo, a sudac umjesto kaznenog udarca svira žuti karton. Idemo dalje!
kakav bezobrazluk od sudjenja.. fuj
... na žalost dinamo već 23 godine igra u dresovima u kojima je c.zvezda nastupila na maksimiru 13.05.
...još jedna sramota HR nogometa....
Zg srbi opet pokrali...
Hajduk pokraden naocigled ali to vise ni nije vijest.
Cestitat Dinamu ko cestitat Agrokoru... Uspjeh uz standardnu pljacku...i onda se cude sto ima 100 ljudi na tribini. Zebec nakon Marica zasluzuje titulu suca godine...poslusan je to mali pas.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dvostruka kruna....a sad treba krenuti u potpunu rekonstrukciju tima