Trener Uniteda Jose Mourinho ovih će dana biti pod žestokim kritikama jer je njegova momčad danas odigrala vrlo loše.
13. ožujka 2018. u 22:36 11 komentara 5695 prikaza
United - Sevilla
Pogledajte galeriju 1/19

Nogometaši Seville napravili su veliki podvig protiv Manchester Uniteda u osmini finala Lige prvaka. Momčad Vincenza Montelle slavila je na Old Traffordu s 2:1 i tako nakon 0:0 iz prve utakmice prošla u četvrtfinale.

Lokomotiva Hajduk Hrvatski kup HRVATSKI KUP Kakva drama u Kranjčevićevoj! Hajduk nakon penala do finala

Sevilli je to prvi put u povijesti da je ušla među osam najboljih momčadi Europe, a junak je bio Wissam Ben Yedder. Francuski napadač ušao je u 72. minuti i onda u samo četiri minute zabio dva gola (74. i 78.). United je do kraja tek uspio smanjiti preko Lukakua.

Trener Uniteda Jose Mourinho ovih će dana biti pod žestokim kritikama jer je njegova momčad danas odigrala katastrofalno. Crveni vragovi su u prvom poluvremenu malo toga pokazali i igrali ziheraški, dok je Sevilla pokazala više napadačkih ambicija.

United je i u nastavku igrao na sigurno i čekao grešku protivnika što mu se na kraju osvetilo, a ključnim se pokazao ulazak Ben Yeddera u igru. Crveni vragovi razbudili su se kad je već bilo prekasno jer je na semaforu stajao rezultat 2:0 za Sevillu.

Četvrtfinale je izborila i Roma koja je večeras protiv Šahtara slavila s 1:0 nakon što je u prvom susretu poražena 2:1. Opširnije o toj utakmici možete pročitati ovdje.

Četvrtfinale su zasad izborili Liverpool, Manchester City, Juventus, Real Madrid, Sevilla i Roma, a sutra ćemo doznati preostala dva putnika. Jedan od njih bit će Bayern koji kod Bešiktaša brani 5:0 iz prve utakmice, dok je drugi par Barcelona - Chelsea (1:1).

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je zasluženi plasman na Svjetsko prvenstvo KRAJEM MJESECA HNS se dogovorio s HRT-om: Osiguran prijenos iz SAD-a Nikoleta Lozanova KAKVA POZA Bivša žena HNL-ovca zapalila mreže provokativnom fotkom iz divljine Ander Herrera: Cityju Premiership, nama Liga prvaka osmina finala
  • 90' Kraj
    Kraj utakmice! Sevilla je slavila s 2:1 i prvi put u povijesti prošla u četvrtfinale Lige prvaka.
  • 84' Gol
    Gol za United! Zabio je Lukaku, United mora postići još dva gola.
  • 78' Gol
    Gol za Sevillu! Opet je zabio Ben Yedder, ovaj put glavom. Nakon toga je skinuo dres i dobio žuti karton. United je pred ispadanjem, sada mora zabiti tri gola.
  • 74' Gol
    Gol za Sevillu! Ben Yedder je lijepo pogodio s 12 metara lijevom nogom. United sada mora zabiti dva gola za prolazak dalje.
  • ROMA VODI Gol
    Gol za Romu! Srijelac je Edin Džeko. BiH napadač je ostao sam i Matirao Pjatova.
  • 45' Poluvrijeme
    Kraj prvih poluvremena! Nismo gledali posebno zanimljiv dvoboj na Old Traffordu gdje je i dalje 0:0. Ni u susretu Rome i Šahtara nije bilo pogodaka.
  • 1'
    Počele su utakmice!
Osmina finala Lige prvaka, 20:45, Old Trafford, Manchester
Manchester United Lukaku 84'
1
2
Sevilla Ben Yedder 74', 78'
  • 90'

• 90'

Žuti i za Sarabiju, ali ga to neće previše pogoditi.

• 88'

Žuti za Correu.

• 84'

• 78'

• 74'

• 72'

Ben Yedder ulazi umjesto Muriela.

• 61'

• 60'

U drugom poluvremenu na Old Traffordu gledamo puno bolji nogomet.

• ROMA VODI

• 49'

United uzvraća, tukao je Lingard, no prošlo je pored gola.

• 48'

Prilika za Sevillu! Correa je bio u dobroj poziciji za šut nakon dobre akcije Seville, no Bailly je sjajno reagirao i uklizivanjem izbio loptu. Nakon toga je šut Muriela otišao preko gola.

• 46'

Počeo je nastavak.

• 45'

• 39'

United se razbudio u posljednjih 10-ak minuta. Sada je Fellaini tukao nakon dobre akcije crvenih vragova, ali je vratar Seville odbio u korner.

• 25'

Prošlo je prvih 25 minuta utakmice, United je još bez prave prilike.

• 15'

Sevilla je zasad izgleda bolje, čuje se i pokoji zvižduk na Old Traffordu.

• 11'

Correa je tukao iz okreta, ali je prošlo pored gola.

• 9'

Banega je izveo korner, Sarabia tukao glavom, ali preko gola.

• 5'

Sevillin Banega dovio je prvi žuti karton na utakmici.

• 1'

• Šahtar: Pjatov, Ismaily, Rakitskij, Ordets, Butko, Stepanenko, Fred, Bernard, Taison, Marlos, Ferreyra.

• Roma: Alisson, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Perotti, Džeko, Under

• -

Sutra se još sastaju Barcelona - Chelsea (1:1) i Bešiktaš - Bayern (0:5).

• -

Četvrtfinale su ranije osigurali Liverpool, Manchester City, Real Madrid i Juventus.

• -

Roma kod kuće mora nadoknaditi 1:2 iz prve utakmice protiv Šahtara.

• -

Na Old Traffordu bit će jako zanimljivo jer su United i Sevilla u prvoj utakmici odigrali 0:0, a fantastičnu večer imao je vratar crvenih vragova David de Gea.

• POČINJEMO

Dobra večer i dobro došli na još jednu večer Lige prvaka. Večeras ćemo pratiti uzvratne utakmice osmine finala. Sastajue se Manchester United - Sevilla i Roma - Šahtar.