Naslovnica Sport Rukomet

Uvažena žalba Austrije, Hrvatskoj poništena pobjeda na Europskom prvenstvu!

Završnih 10 minuta i dvije sekunde utakmice između Austrije i Hrvatske će se ponovno odigrati su subotu, počevši od rezultata 19:18 za Hrvatsku.
09. srpnja 2021. u 18:08 25 komentara 80622 prikaza

Hrvatska ženska juniorska rukometna reprezentacija pobijedila je u četvrtak na EP do 19 godina u Celju Austriju s 24:23, no u petak je ta utakmica i pobjeda poništena jer je EHF usvojio žalbu Austrijskog rukometnog saveza.

Protest se odnosio na igračicu Hrvatske Miju Brkić, koja je igrala s dobivena tri isključenja te ujedno i postigla pobjednički pogodak protiv Austrije. Nakon pregleda video-snimke utakmice, Disciplinska komisija EHF-a je utvrdila da je Mia Brkić stvarno dobila tri isključenja, pa je Disciplinska komisija EHF EURA je donijela odluku da se poništava konačan rezultat utakmice.

Wimbledon PAZIO JE Novak dobio provokativno pitanje nakon pobjede, a u odgovoru ostao gospodin

Hrvatske rukometašice neće po dobrome pamtiti petak jer su u drugoj utakmici u Celju poražene od Francuske s 14:24. U nedjelju Hrvatska igra s Crnom Gorom.

popularna emisija
RTL Direkt idućih se tjedana neće emitirati: Mojmira Pastorčić u odjavi posljednje emisije otkrila razlog
Auro Domus
KRIPTO-BUDUĆNOST
5 predikcija koje se očekuju na tržištu kriptovaluta u 2021. godini
  • Avatar B.Geserit
    B.Geserit:

Svašta... može li se Engleska -Danska ponoviti... od "penala"

• Hulk:

Odigrat tih 10 minuta i razbit Austrijanke !Forzza Croatia !

• Avatar jocker-3
    jocker-3:

To još nije viđeno nigdje u svijetu da se zbog sudačkih pogrešaka ponavlja nekih desetak minuta,u rukometu imaju zapisnički stol i oni moraju odmah urgirati na takvu grešku sudaca u toku utakmice....