Objavljeno vijesti danas: 3
UTAKMICA SE PONAVLJA
Povratak na članak

Uvažena žalba Austrije, Hrvatskoj poništena pobjeda na Europskom prvenstvu!

Završnih 10 minuta i dvije sekunde utakmice između Austrije i Hrvatske će se ponovno odigrati su subotu, počevši od rezultata 19:18 za Hrvatsku.

Komentari 25

Avatar B.Geserit
B.Geserit
18:54 09.07.2021.

Svašta... može li se Engleska -Danska ponoviti... od "penala"

VL
HU
Hulk
20:55 09.07.2021.

Odigrat tih 10 minuta i razbit Austrijanke !Forzza Croatia !

VL
Avatar jocker-3
jocker-3
20:29 09.07.2021.

To još nije viđeno nigdje u svijetu da se zbog sudačkih pogrešaka ponavlja nekih desetak minuta,u rukometu imaju zapisnički stol i oni moraju odmah urgirati na takvu grešku sudaca u toku utakmice....

VL
Avatar southman
southman
22:40 09.07.2021.

Repka placa pogreške suca i zapisničkog stola. Nečuveno.

22:13 09.07.2021.

... toliko o HRS snazi .... propust je službenih osoba a na HR ekipe...

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
21:32 09.07.2021.

Da. I sad buju nasli da nasa najbolja igracica ima i virus ....

VL
AV
Avimm
09:40 10.07.2021.

U pobjedama,porazima se vidi i zna koja Zemlja je jaka politicki,financiski i protiv takvih se mora pobjediti sa 120%da te nitko nemoze pokrasti

VL
PI
PijemŽivce2
11:49 10.07.2021.

Mislim koga bi htjeli da radije pobijedi Turkmenistan ili Austrija? Austrija naravno.

VL
GO
Gogogogo
11:37 10.07.2021.

Samo zato jer Austrija nije pobijedila... Treba im sad utrpat jedno 5 komada...

13:27 10.07.2021.

Pošteno i pravedno. A prava pravednost dolazi ukoliko Austrjianke pobijede poput Španjolaca u nogometu.

VL
VI
VisAVis2
08:37 10.07.2021.

Radi se o amaterima! Igračicu doživotno diskvalificirat, vodstvo repke strogo kaznit, izreći - odredit primjerenu kaznu i suspenziju sucima i zapisničkom stolu, a što se ponavljanja 10-tak minuta utakmice tiće, držim to neorimjerenim! Ponovit neregularnu utakmicu u cijelosti ili je registrirat kako je redovno završila ….

10:48 10.07.2021.

Austrijanci su bolji ljudi i više vrijede od Hrvata i trebali bi statistički češće pobjeđivati

20:46 09.07.2021.

Ovo treba registrovsti kao pobjedu Austrije jer su osteceni u prvoj utakmici...Ova sa Tri iskljucenja je znala jaj radi i namjerno je igrala i dalje...