Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 231
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŠPANJOLCI SE RASPISALI
Povratak na članak

Ugledne novine tvrde da bi reprezentacija Jugoslavije danas bila strah i trepet, iznenadili i odgovori čitatelja

"Ova bi imena sijala teror na međunarodnoj sceni i dovela u pitanje vladavinu SAD-a", piše Marca.

Komentari 45

Avatar Primarius
Primarius
23:12 26.04.2021.

Sa Jugom u nogometu nikad ništa...a Nezavisna jedan put 3. a na zadnjem 2. na Svijetu....eto Vam Jugoslavija...mulci...nogomet je emocija a ne skup pojedinaca koji trče za kožnim mjehurom

VL
KE
kentie
09:19 27.04.2021.

Što se tiče reprezentativne košarke tu su Španjolci apsolutno u pravu, da zastrašujuća postava...ali što se tiče nogometa, nisu u pravu...naime, da se slaže repka na razini bivše Juge, onda bi u pravih jedanaest barem sedam mjesta bila rezervirana za Srbe, ne znam po čemu i zašto..... takav pritajeni dekret je "klao" jugo- repku cilo virme postojanja dvi Juge....prije su repku popunjavali u dvije trećine sastava Srbi iz beogradskih klubova BSK i Jugoslavije prije drugog svjetskog rata, a poslije drugog, iz Partizana i C.Zvezde...ludu i gorku istinu o jugo-repki je rekao lik-šef beogradske policije u serijalu "Montevideo bog te video" kad je po dekretu iz pritvora oslobađao najbolje igrače beogradskih klubova uoči prvog svj. prvenstva u Urugvaju, procijedivši kroz zbue: vi ste p.....n dim bez igrača Građanskog, HAŠK-a i Hajduka....dakle sve je rečeno....samostalnošču Republike Hrvatske, hrvatski nogomet je procvjetao do neslućenih visina, a seniorska repka je postala vice-prvak svijeta, Hrvatska dobila i službeno najboljeg igrača svijeta Luku Modrića....hrvatski nogomet se cijeni na sve strane (btw. humanitarnu tekmu za postradale u potresu na Banovini odigrale su dvije selekcije internacinalnih bivših nogometnih zvijezda koje su predvodili Šuker i Čeferin, ehej društvo:....???!!!!!), u HNL-u igra sve više stranaca, barem jednom mladom Španjolcu destinacija je HNL, HNL je sve kvalitetniji, teško, ali uporno se rješava nogom.infrastruktura, U-21 je po I. put u završnici eura.

VL
BL
blekpanther
20:53 26.04.2021.

Nurkić, Šarić i Bogdanović bi i onako bili rezervni igrači, a ostali izvolite i rasturajte!

VL
SU
Sultania
12:53 27.04.2021.

Vidim u komentarima se skupila ekipa kojoj je IQ niži od broja godina.

VL
DU
Deleted user
03:15 27.04.2021.

''Kad se sjetim Juge ja, srce odmah zaigra. Predivna je bila zemlja ta, jedina moja voljena. Juuuuugoooslavijo...'' Evo, kad mi netko spomene krepanu državu u bilo kojem kontekstu, čak i u športskom, padam u trans, počinjem se nekontrolirano ponašati, između ostalog ponekad i pisati pjesme posvećene pokojnici. He-he-he...

VL
KR
Krkrkr
12:50 30.04.2021.

Možete joj se naduvati klošari i biti i dalje austrougarsku konjušari sa kafanskim stolnjakom umjesto zastave.

VL
NE
Neonacionalist
15:09 26.04.2021.

Pa nema dvojbe da bi i u nogometu i kosarci bili pri samom svjetskom vrhu ali i nizu drugih sportova tpa vaterpola,odbojke,rukometa,itd. Pa i sama hrvatska ima sjajne rezultate a kami tek da je cijela ex.yu u pitanju ,inace ja osobno sam svakako protiv juge kakva je bila ali eto da je hrvatska velika ko ex.yu tj. Da smo se nekako uspjeli kroz povijest spojiti u jednu naciju i Da nas je 24 misto 4 miljuna i da smo pet pta veca drzava kakva je bila ex.yu pa svakako bi imali i znatno vecu i politicku i ekonomsku tezinu tj.bili bi neki faktor u svijetu a ovako smo realno bolje da ne kazem sta jer ipak covjeku nesto znaci kad je dio neke znacajne i postovane nacije.

VL
NN
nikola.nikola50@hootmail.com
14:06 26.04.2021.

Kad sam danas slusak izjave u vezi dogadjaja od jucer sa divljakom iz wrc a bivsa drzava je za ovu bila med i mlijeko

VL
KL
Klepepanj
13:58 26.04.2021.

Treba konstantno potsjećati nacionaliste i desničare što su uništili i kakvo govno su stvorili tako da im bude teško kad to vide

VL
VA
vadis1
14:08 26.04.2021.

Jugoslavenska ideja je bila jedna napredna ideja, to je bila preteca EU. Nazalost, mali balkanski narodi se poklase. Umjesto mirnog razlaza kad se nije moglo skupa jedni druge poubijase.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.