Ugledne novine tvrde da bi reprezentacija Jugoslavije danas bila strah i trepet, iznenadili i odgovori čitatelja
"Ova bi imena sijala teror na međunarodnoj sceni i dovela u pitanje vladavinu SAD-a", piše Marca.
Komentari 45
Što se tiče reprezentativne košarke tu su Španjolci apsolutno u pravu, da zastrašujuća postava...ali što se tiče nogometa, nisu u pravu...naime, da se slaže repka na razini bivše Juge, onda bi u pravih jedanaest barem sedam mjesta bila rezervirana za Srbe, ne znam po čemu i zašto..... takav pritajeni dekret je "klao" jugo- repku cilo virme postojanja dvi Juge....prije su repku popunjavali u dvije trećine sastava Srbi iz beogradskih klubova BSK i Jugoslavije prije drugog svjetskog rata, a poslije drugog, iz Partizana i C.Zvezde...ludu i gorku istinu o jugo-repki je rekao lik-šef beogradske policije u serijalu "Montevideo bog te video" kad je po dekretu iz pritvora oslobađao najbolje igrače beogradskih klubova uoči prvog svj. prvenstva u Urugvaju, procijedivši kroz zbue: vi ste p.....n dim bez igrača Građanskog, HAŠK-a i Hajduka....dakle sve je rečeno....samostalnošču Republike Hrvatske, hrvatski nogomet je procvjetao do neslućenih visina, a seniorska repka je postala vice-prvak svijeta, Hrvatska dobila i službeno najboljeg igrača svijeta Luku Modrića....hrvatski nogomet se cijeni na sve strane (btw. humanitarnu tekmu za postradale u potresu na Banovini odigrale su dvije selekcije internacinalnih bivših nogometnih zvijezda koje su predvodili Šuker i Čeferin, ehej društvo:....???!!!!!), u HNL-u igra sve više stranaca, barem jednom mladom Španjolcu destinacija je HNL, HNL je sve kvalitetniji, teško, ali uporno se rješava nogom.infrastruktura, U-21 je po I. put u završnici eura.
Nurkić, Šarić i Bogdanović bi i onako bili rezervni igrači, a ostali izvolite i rasturajte!
Vidim u komentarima se skupila ekipa kojoj je IQ niži od broja godina.
''Kad se sjetim Juge ja, srce odmah zaigra. Predivna je bila zemlja ta, jedina moja voljena. Juuuuugoooslavijo...'' Evo, kad mi netko spomene krepanu državu u bilo kojem kontekstu, čak i u športskom, padam u trans, počinjem se nekontrolirano ponašati, između ostalog ponekad i pisati pjesme posvećene pokojnici. He-he-he...
Možete joj se naduvati klošari i biti i dalje austrougarsku konjušari sa kafanskim stolnjakom umjesto zastave.
Pa nema dvojbe da bi i u nogometu i kosarci bili pri samom svjetskom vrhu ali i nizu drugih sportova tpa vaterpola,odbojke,rukometa,itd. Pa i sama hrvatska ima sjajne rezultate a kami tek da je cijela ex.yu u pitanju ,inace ja osobno sam svakako protiv juge kakva je bila ali eto da je hrvatska velika ko ex.yu tj. Da smo se nekako uspjeli kroz povijest spojiti u jednu naciju i Da nas je 24 misto 4 miljuna i da smo pet pta veca drzava kakva je bila ex.yu pa svakako bi imali i znatno vecu i politicku i ekonomsku tezinu tj.bili bi neki faktor u svijetu a ovako smo realno bolje da ne kazem sta jer ipak covjeku nesto znaci kad je dio neke znacajne i postovane nacije.
Kad sam danas slusak izjave u vezi dogadjaja od jucer sa divljakom iz wrc a bivsa drzava je za ovu bila med i mlijeko
Treba konstantno potsjećati nacionaliste i desničare što su uništili i kakvo govno su stvorili tako da im bude teško kad to vide
Jugoslavenska ideja je bila jedna napredna ideja, to je bila preteca EU. Nazalost, mali balkanski narodi se poklase. Umjesto mirnog razlaza kad se nije moglo skupa jedni druge poubijase.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sa Jugom u nogometu nikad ništa...a Nezavisna jedan put 3. a na zadnjem 2. na Svijetu....eto Vam Jugoslavija...mulci...nogomet je emocija a ne skup pojedinaca koji trče za kožnim mjehurom