Ugledne novine tvrde da bi reprezentacija Jugoslavije danas bila strah i trepet, iznenadili i odgovori čitatelja
"Ova bi imena sijala teror na međunarodnoj sceni i dovela u pitanje vladavinu SAD-a", piše Marca.
Komentari 45
Je, je. Bi, bi. Zato ta raspala juga nije u 70 godina osvojila medalju na svjetskom prvenstvu, a Hrvatska je u 20 godina osvojila dvije. Hrvatska je pojam u nogometu i za jugu i za sve ex yu zemlje. Pojam.
Da nije bilo te državne tvorevine Hrvatska bi bila svjetski prvak u nogometu poslije 1945.
uspijeh u sportu nije toliko bitan,to je španjolska navlakuša za neodlučne Katalonce
Nećete razbojnici. Na današnji dan 26. travnja 1911. je osnovan Prvi hrvatski građanski športski klub, prethodnik Dinama. Naš hrvatski purgerski klub u kojem je uvijek vladao hrvatski domoljubni duh. „U Prag su me tad mogli dopeljat samo u lijesu.“ –– nakon atentata na Radića odbio igrati za državu SHS tj. Jugoslaviju. "… Građanski je silan, neslomljiv. Građanski je ideja. Građanski je klub koji bi se morao makar danas stvoriti, kad ne bi postojao. Građanski je potreban Zagrebu, jer on je pravi reprezentant hrvatskog športa. On je to bio nekada, on je to bio za najtežih vremena po hrvatski narod, on je to i danas. Građanski će to biti i u budućnosti…" Emil Perška, "Lalec"
Mrzim jugoslaviju. Samo Hrvatska.
Živjela Hrvatska! Ne zanimaju nas nikakve propale tvorevine.
Jugonostalgičari na aparatima. Nitko ne doživljava njihovu raspalu jugu.
Popišana šugoslavija
Kakve jugoslavije kakvi bakarači...koga briga za te neuspješne raspale projekte...
Juga je bila takva nakaza da se prepala sama sebe i krepala.
Danas je rođendan Dinamu! To je važno Hrvatima, a a ne te vaše jugo gluposti.
Mogli ste Dinamu čestitati rođendan drugovi. Ali vi niste Hrvati.
opet španjolci pišu u strahu od raspadanja španjolske. providno.
Kao da netko plače za bivšom, propalom? To mogu biti samo nelustrirani yugokomunisti, hrvatski mrzitelji!
Sretan rođendan našem hrvatskom Dinamu! 🇭🇷 🇭🇷 🇭🇷 🇭🇷 🇭🇷
A zamislite reprezentaciju Rimskog ili Perzijskog carstva da su preživjela do današnjih dana. Šta bi bilo kad bi bilo...
crkla crkotina, bogu hvala
Ja napisa raspala se šugoslavija i dobi crveni karton. Nevjerovatno . Koji medijski mrak.
Ako ovo nije dovoljan razlog da se hitno obnovi Jugoslavija, ne znam što jest. Novinaru, idi kući i liječi se prije nego ponovo budeš pisao.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Yugoslavija je bila shithole zemlja.