Di Natale
Press Association/PIXSELL
29.09.2014.
u 23:45

Udinese je nakon pet kola na trećem mjestu s 12 bodova dok je Lazio sa šest bodova na osmom mjestu.

U ponedjeljak su na rasporedu bila dva posljednja susreta 5. kola Serie A, a u prvom od njim Udinese je na domaćem terenu pobijedio Parmu 4:2, piše Goal.

Ipak, prvi su poveli gosti. U 22. minuti Cassano je nabacio, a mrežu domaćina je pogodio Mauri.

Udinese se vratio samo šest minuta kasnije kada je Di Natale ostao sam na deset metara i lakoćom pogodio za 1:1.

U 45. minuti Di Natale je zabio i drugi gol, za vodstvo Udinesea 2:1, ovog puta nakon ubacivanja s desne strane.

To međutim nije bilo domaćinu da na odmor ode s prednošću jer je Parma izjednačila u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Cassana s bijele točke.

U nastavku je Udinese ipak stigao do zaslužene pobjede. U 58. minuti za novo vodstvo domaćina zabio je Heurtaux. Da se gostima ne piše dobro bilo je jasno nakon drugog žutog kartona Acquaha u 77. minuti. Konačnih 4:2 postavio je Thereau u 84. minuti.

Lazio je slavio na gostovanju kod Palerma 4:0, a junak gostiju bio je Filip Đorđević koji je zabio hat-trick.

Udinese je nakon pet kola na trećem mjestu s 12 bodova, Lazio je sa šest bodova na osmom mjestu, Parma je 18. sa samo tri boda dok ja Palermo pretposljednji, 19., s također tri boda.

Dodajmo kako je Stoke u posljednjoj utakmici šestog kola Premier lige pobijedio Newcastle 1:0, a pogodak odluke postigao je Crouch u 15. minuti.

Stoke je pobjedom skočio na 11. mjesto (8 bodova) dok je Newcastle na 19. mjestu s tri boda.