1/9
16.07.2017.
u 20:56

Navijači splitske momčadi ponovno su pogrdno skandirali najvećoj hrvatskoj sportašici

U 1. kolu Prve HNL nogometaši Hajduka su u Maksimiru pobijedili Lokomotivu sa 3:1. U prvom poluvremenu gledatelji su vidjeli jedan pogodak i to u mreži domaće momčadi. Strijelac za Hajduk bio je Ohandza u 44. minuti.

Početkom nastavka domaćin je izjednačio. U 47. minuti strijelac za Lokomotivu bio je Karačić. Sedam minuta kasnije bijeli su ponovno došli u vodstvo, pogodak je zabio Erceg. Točku na 'i' stavio je Nižić u 87. minuti za 3:1.

Tijekom utakmice navijači splitske momčadi ponovno su pogrdno skandirali najvećoj hrvatskoj sportašici Janici Kostelić.

Torcida je državnu tajnicu za sport vrijeđala neprimjerenim skandiranjem: 'O Jano, o Janice, p... k... snježna kraljice!'