Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PROJEKT: MAKSIMIR
Povratak na članak

Tomašević otkrio: Čuo sam se s Modrićem, stadion je sramota, krećemo u radove, ali uz jedan važan uvjet

Izgledno je kako bez dogovora Dinama, Crkve, HNS-a, Vlade i Grada neće ići, ali Tomašević smatra kako je pozitivan pomak napravljen i da se treba nastaviti u tom smjeru kako bi jedna od najboljih reprezentacija svijeta sljedeće svjetsko prvenstvo dočekala na stadionu kakav zaslužuje.

Komentari 85

Avatar morski čovik
morski čovik
12:24 20.12.2022.

A šta je Tomašević i Možemo urlao pod Bandićevim prozorom, vezano za stadion. Potpuno suprotno od ovoga danas. Sada je fora obećati stadion, a ranije se pljuvalo sve što se radilo.

VL
EH
enigmus-hr
12:35 20.12.2022.

Ne petljaj se u Dinamo!

VL
Avatar Zavratnica
Zavratnica
12:57 20.12.2022.

Tomašević i Korlaet su prema ovakvim člancima u Zagrebu izgradili već deset stadiona, metro, bolnicu, a napravili su jedno veliko NIŠTA. Tko je za to glaso, Bog mu pameti dao.

VL
DU
Deleted user
12:45 20.12.2022.

Puno bajki je ispričano u ovom tekstu a ništa konkretno nije rečeno

VL
Avatar Dars
Dars
12:36 20.12.2022.

Ljevičari se iz sve snage upiru da miniraju izgradnju stadiona. Kad kažem ljevičari mislim prije svega na gradsku vlast a onda i državnu.

VL
DU
Deleted user
12:44 20.12.2022.

Stadion ce biti, ali bez gradonacelnika i Možemo. Ona samo kaska i prica sto su drugi vec dogovorili bez njega, a neka kaze na glas da nece dati gradski teren, da cujem!!

VL
CR
CROLINDA
12:43 20.12.2022.

apsolutno zaslužuju stadion - Hvala Daliću i vatrenima i hrvatskim braniteljima bez kojih ne bi bilo hrvatske reprezentacije -lijepo li je Hrvat biti - lijepo li je ovo opet već po treći put u polufinalu SPa - osjetiti- Lijepa lii si... razveselili su osam milijuna Hrvata - od sjevernog do južnog pola

VL
VA
Varko
13:00 20.12.2022.

I ja se čuo s njim, meni ništa nije spominjao za stadion.

VL
DU
Deleted user
12:53 20.12.2022.

koji bi dinamovac dopustio da se aktuelni Trg republike Hrvatske promjeni i da bude trg tzv.marsala tita...nijedan ...varam se..ima jedan potestat zg...

VL
BR
brojevi
14:09 20.12.2022.

Čuo sam se sa Modrićem ... i to je alibi za sve tvoje nesposobnisti.Kad se nedorasli aktivisti i agitatori , zahvaljujući medijskoj propagandi i gluposti građana, domognu rukovodećih mjesta dobijemo Tomaševića i njegove marionete.

VL
BU
bubacro
12:42 20.12.2022.

da vi imate volje svi navedeni bi se sjeli i dogovorili ,ovak kao svi su za nitko nije protiv ali sve stoji do daljnjega

VL
Avatar slava herojima
slava herojima
13:01 20.12.2022.

kad će biti nešto konkretno osim obećanja???

VL
Avatar Milisav_Gabo
Milisav_Gabo
13:05 20.12.2022.

Kaže Tomašević da zemljište vrijedi pola milijarde kuna. Ne znam odnosi li se to samo na gradsku polovinu ili ukupno. Grad bi dao samo svoj dio zemljišta, a Crkvu bi isplatila valjda država ? Tu postoje određena pravna ograničenja zbog kojih bi ovakvo rješenje bilo teško izvedivo, a možda i nemoguće. A osim toga, nejasno je zašto bi se novi stadion gradio u Maksimiru. Osim loše prometne povezanosti s glavnim prometnicama, ta lokacija je krajnje prostorno skučena. Ako bi se u Maksimiru sagradio stadion sa 30 do 40 tisuća mjesta, sukladno postojećim propisima trebalo bi osigurati 10-tak tisuća parkirnih mjesta, znači najmanje 100-tinjak tisuća četvornih metara za parkiranje vozila, a mislim da je na toj lokaciji to nemoguće napraviti čak niti izgradnjom višekatnih podzemnih ili nadzemnih objekata. A samu izgradnju bi financirao tko ? HNS, GNK Dinamo, UEFA, Djed Mraz... ? Tako da, dragi moji obožavatelji loptogurašenja, još će puno vode proteći Savom prije nego što ćete dočekati početak gradnje 'hrama nogometa' u Maksimiru. A ako i kad bi gradnja započela, to nije jamstvo da će ista i završiti...

VL
SE
serafin002
15:49 20.12.2022.

muzemo sa senfom i njegovom polovicom matulom je najveća sramota za Zagreb

VL
PJ
pjer1963
13:10 20.12.2022.

Nema tu ali. Ako se hoce odluka padne za tri dana. Izgleda da previse "igraca" hoce novac u djep a ako ne dobiju stopiraju odluku. A ako dobiju ne osta nista za gradnju.

VL
MA
Makbe
15:17 20.12.2022.

S Crkvom ćete se najlakše dogovoriti kad joj prestanete blokirati gradnju crkvi na njihovom zemljištu za koje postoje već sva odobrenja. Ali ova Možemo vlast kaže ne jer se to ne uklapa u njihovu agendu i svjetonazor i to u zemlji u kojoj ima najmanje 80 posto katolika

VL
DU
Deleted user
12:28 20.12.2022.

Sliči malo na Boroša iz mlađih dana.

VL
PL
Plavi7
15:50 20.12.2022.

Tomaševiću nisi se čuo,već bio s njim u Johan Francku. Jeo si kao da nikada jeo nisi

VL
SA
sasha68
14:36 20.12.2022.

dakle monkey pokušava sebi pripisati stadion, a gradi ga vlada i hns s lovom iz eu??!! bolje riješi prijevoz nakon dvi godine da mogu na posao !!

VL
OT
otrovnijezik
09:46 25.12.2022.

Prvo, stadion mora van grada zbog sigurnosnih, prometnih i drugih problema. Drugo, grad može pokloniti takvu, lijepu pristupačnu parcelu i time sudjelovati u izgradnji. Treće, stadion trebaju financirati HNS i Dinamo.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.