Objavljeno vijesti danas: 50
EUROLIGA Ekaterinburg je bio bolji sa 100:70 i nanio Šibeniku četvrti poraz u natjecanju

Težak ruski poraz Šibenčanki

19.11.2008.
u 17:53

Težak poraz doživjele su košarkašice Šibenik Jolly JBS-a u šestom kolu Eurolige na gostovanju u Rusiji. Ekaterinburg je bio bolji sa 100:70 i nanio Šibeniku četvrti poraz u natjecanju.

Pobjeda Ruskinja nije dolazila ni u jednom trenutku u pitanju. Vodile su tokom cijelog susreta, a već nakon prve četvrtine imale su plus 17 (35:18).

Do poluvremena taj je prednost narasla i do velikih plus 31 (60:29). Ipak u nastavku su Šibenčanke uspjele biti nešto ravnopravnije te čak i dobiti treću četvrtinu, dok su posljednju minimalno izgubile.

Agnieszka Bibrzycka bila je najbolji pojedinac pobjedničke momčadi, za 20 minuta na parketu ubacila je 18 poena. Constance Jinks sa 12 poena bila je najbolja kod Šibenčanki.

Sljedeće kolo na rasporedu je 26. studenog, a hrvatski predstavnik gostuje u Francuskoj kod Union Hainauta.