Sušić iz sumnjivog jedanaesterca donio slavlje nakon 30 dana
U momčad se vratio Nikola Vlašić nakon tri mjeseca izbivanja. Unatoč pobjedi, Burić ne može biti zadovoljan jer njegova momčad ne igra...
Komentari 82
čestitke hajduku konačno na pobjedi i pitanje usput hocete li noćas mirno i spokojno utonut u san ? sramota
Di si Brbljicu?
Neznam vrijedi li uopće kometirati nešto oko Hajduka, ali lijepo smo rekli da nam živi vječno jer tako imamo svaki vikend materijala za smijanje. Sada očekujemo da se na "državnoj" TV pojavi Beusan sa još ponekim "znalcem" i utvrdi kako je penal za Hajduk bio čist kao suza, a onda utvrdi kako je treči gol Dinama bio sumnjiv i opet je sve nepošteno i namještaljka. Danas smo bili na Maksimiru i ponosni smo i igrom i ponašanjem igrača. Razuvjerili su "znalce u nogometu" kako se sve unaprijed zna, a sve ostalo je farsa. Sada opet po tko zna koji put vidimo što je farsa i gdje stanuje Žikina močvara. Zato mislim da je neophodno donjeti Zakon o sportu koji će onemogućiti devet prvoligaša da osvoje titulu, a svu moć preseliti pod Marjan. Karamarko je već najavio, a kad gledamo regionalnu pripadnost članova Vlade i ministara, dizanje ruke neće biti problem.
objektivnom novinaru Maršiću bi bil red da posjeti okulistu a VL nek mu kupi naočale.Neznam di je on vidio saplitanje zagrebovog igrača pa to je komedija .
Ima jedan trener Hajduka došao iz daleke Grčke koji zna sve o sucima!
OBAVIJEST!! Mole se svi navijači splitskog kluba da naredne nedjelje posijete crkvu da bi nakon 11 godina vidjeli čovjeka u bijelom kako diže pehar! VAŽNA NAPOMENA- platite covijeku. Zadnji put ste to zadovoljstvo zaboravili platiti.
Ovakav penal nije vidjen od Vingradara.
Hoćemo komentar mucavog recepcionera. Usput može prokomentirat i isključenje igrača Intera u utorak. Posto su bili u silenzio stampi zbog lošeg travnjaka. A može i travnjak Poljuda od prije godinu ili dvije poslije ultre. Cijelu sezonu su igrali bez travee na pola igrališta. Pljuc pljuc
Vlasic nedostajao, prvi put zaprijetio j 44.,........Hajduk igra kao u grču....sta su od jucer u 1.HNL.... I napokon ...sreca pa nisu bili strani suci...ko bi im onda bio kriv...
Strahonja sa pravom nosi ovo prezime....
Di su brba&Gogi? Jel pišu žalbe?
Ako nemože Hajduk može sudac, bjedno.
pobjeda u stilu Brbica, Pavasovica i ostalih kukulele funkcionera kluba koji vjecno ziv(can)i!
E i samo me zanima hoce li iko zabranit Milicu da izvodi kornere. Korneri su prevazidjeni pojam za njega. Hvala
Još će te trpjeti Burića ????
Hajduk igra domoljubno čvrsto i dalmatinsko lepršavo i u borbi za treče mjesto u HNL-u naveliko domonira sa Lokomotivom i Splitom.
Nažalost, suci i suđenje su opet u prvom planu. Prvo Dinamu pa sad i Hajduku na utakmici sporne situacije. Pa ko moze reci da je nase suđenje normalno.
Trebalo je biti najmanje 10:0....ovaj ZG ima boljeg golmana od onog ''uvoznog'' iz GNK-a....a i on je na posudbi....sad se barem zna kako braniti protiv ''Bilih'' a kako protiv ''Savjetnikove'' prcije...
Cirkus Monty Paytona (Sukera) se nastavlja .Sada u Splitu samo sudac vidi 11-rac i nitko drugi.U Zagrebu na utakmici GNK Dinama i NK Lokomotive samo pomocni sudac ne vidi cisto zaledje itd.Trebala bi se gospoda iz Hns opet, po hitnomm postupku , sastati i vidjeti kako dalje (Suker,Vrbanovic,Miskovic,Brezni i ostali)jer im se lako moze dogoditi ako nastave sa suspenzijom sudaca tu istu HNL-u nece imati tko suditi pa ce morati posegnuti za stranim sucima.Da ne bi ispalo da samo kmecim kada hajduka pokradu ovo mi je toliko gadljivo da vise ne idem na ikakve utakmice iako sam bio dugogodisnji pretplatnik i navijac kako hajduka tako i nogometne reprezentacije Hrvatske.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakav sumnjivi , to se zove nepostoječi.tzv. novinaru