Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Haj - Zag 1:0
Povratak na članak

Sušić iz sumnjivog jedanaesterca donio slavlje nakon 30 dana

U momčad se vratio Nikola Vlašić nakon tri mjeseca izbivanja. Unatoč pobjedi, Burić ne može biti zadovoljan jer njegova momčad ne igra...

Komentari 82

ZA
zanaše1
19:16 13.03.2016.

Bravo sudije ovak se sudi na Poljudnu. Kaj je to onaj tražen od ulice iz inostranstva.

VL
Avatar Hunter86
Hunter86
19:22 13.03.2016.

Vise im nisu interesantni strani suci...

VL
ZD
Zdravkecmali
19:25 13.03.2016.

E Jel SAD paše? A e

VL
MI
mislav22
20:33 13.03.2016.

i sada naravno ni traga ni glasa kmecavom recepcioneru. da je kontra situacija vec bi portali bili puni njega i Vucevica. Fuj sramoto jedna,pomirite se vec jednom da niste niti sjena nekada velikog kluba. Gadite mi se kao i svim Hrvatskim navijacima. Vi ste sramota za nogomet lijepe nase Hrvatske. Da nemate ovakve pomoci od sudaca borili biste se za sedmo mjesto jer vam je to realnost.

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
20:42 13.03.2016.

Sad je sa suđenjem sve u redu, zar ne torcidaši?

VL
BU
buljanzeljko453
19:26 13.03.2016.

Ovo nebi ni barba brbic dosudio hehe. .da nije sudaca hajduk bi bio 7..treba strance pod hitno! !@

VL
NE
Nexe18
19:26 13.03.2016.

ha, ha, ha, ha jel vas nije sramota kmečavci, ha, ha, ha kmeeeeee, kmeeeeee

VL
RA
rajcity
19:53 13.03.2016.

Pogledajte snimku, nije ga dodirnuo dapace bio je 1 metar od njega kada se ovaj sam sapleo.P.S. Brbljic je rekao da ce u takvoj situaciji penal namjerno promasiti😂

VL
ZA
zanaše1
19:30 13.03.2016.

Ajde Beusan proglasi Strahonju sucem kola.

VL
DU
Deleted user
19:25 13.03.2016.

Ma dobro . Ako ga je malo dirnuo jedanesterac je bio. Ne treba oko toga raditi strku. Naravno da bi Hajdukovci da je kontra njih bilo dignuli sve svoje novine na noge. Igra Hajduka je očajna. Bio sam na Lokomotiva Dinamo. Pa to je praznik za oči bio u odnosu na ovu utakmicu.

VL
Avatar cluesblues
cluesblues
22:13 13.03.2016.

nemoze se rec da je penal sporan - poznato je da se igracima hajduka ne smije unutar 16 metara prici na metar jer im to radi stres pa se sapletu i padnu - tak je bilo vec puno puta, kalinic je zahvaljujuci tome postal najbolji strijelac lige, da ne spominjemo onog kisa itd…dakle ovo je sudjeno prema hajduckim pravilima i nema potrebe da brbljic ovaj put kmeci tjedan dana po medijima jer na snimci se lijepo vidi da se igrac zagreba priblizil skoro na metar udaljenosti od mujana sto je ne samo nedozvoljeno nego je i bezobrazna provokacija, ovak delat mladom hajdukovcu stres od kojeg je opal - igrac zagreba je trebal dobit cisti crveni!

VL
DH
dalibor.hren
19:54 13.03.2016.

Hoće li Brbljić otvoriti labrnju i prokomentirati penal ili je opet kriv Mamić?

VL
ZD
Zdravkecmali
19:30 13.03.2016.

Hoćemo izvještaj recepcionera!!

VL
Avatar mlijeko
mlijeko
19:30 13.03.2016.

Nadam se da će ovog Strahonju ne poslati na hlađenje nego skinuti sa liste sudaca. Gledao sam ga ove sezone u 4 utakmice i sve četiri je sudio protiv nogometa...

VL
DU
Deleted user
19:53 13.03.2016.

Ovo je evropsko suđenje koje hajduk priželjkuje i ima ga već dugo i u sucima i u novinarima.

VL
ST
stefkeleminic
19:27 13.03.2016.

Evo za kratko vrijeme izjave Brbica....opet su ih suci ostetili. Ali, mozda ce priznati da nemaju ni trenera ni momcad

VL
Avatar Pravedni tetrijeb
Pravedni tetrijeb
19:55 13.03.2016.

Kmeeee.... Opet pokralo.... Pa plaćeno ja za dva penala, a sudjen samo jedan.... Nema veze, drugi će biti u srijedu u kupu

VL
DO
dobarsavjet
20:20 13.03.2016.

Zašto stavite ovu fotografiju kada to nije sporni trenutak iz kojeg je dosuđen penal? što nestavite pravu gdje Hajdukov igrač sam sebe zapliće i pada, a od njega Zagrebov igrač udaljen jedan metar ni blizu kontakta.

VL
OV
Ovozemaljski
19:54 13.03.2016.

Brbicu sta nemas komentara?

VL
ZO
zoom
19:40 13.03.2016.

i eto nam nove krađe u korist hajduka, pred par mjeseci 2x pokrali su lokose u korist hajduka, također i protiv rijeke čist gol je poništen rijeci, a danas su ukradena 2 boda tj. poklonjena hajduku! sramota!!!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.