Sušić iz sumnjivog jedanaesterca donio slavlje nakon 30 dana
U momčad se vratio Nikola Vlašić nakon tri mjeseca izbivanja. Unatoč pobjedi, Burić ne može biti zadovoljan jer njegova momčad ne igra...
Komentari 82
Vise im nisu interesantni strani suci...
E Jel SAD paše? A e
i sada naravno ni traga ni glasa kmecavom recepcioneru. da je kontra situacija vec bi portali bili puni njega i Vucevica. Fuj sramoto jedna,pomirite se vec jednom da niste niti sjena nekada velikog kluba. Gadite mi se kao i svim Hrvatskim navijacima. Vi ste sramota za nogomet lijepe nase Hrvatske. Da nemate ovakve pomoci od sudaca borili biste se za sedmo mjesto jer vam je to realnost.
Sad je sa suđenjem sve u redu, zar ne torcidaši?
Ovo nebi ni barba brbic dosudio hehe. .da nije sudaca hajduk bi bio 7..treba strance pod hitno! !@
ha, ha, ha, ha jel vas nije sramota kmečavci, ha, ha, ha kmeeeeee, kmeeeeee
Pogledajte snimku, nije ga dodirnuo dapace bio je 1 metar od njega kada se ovaj sam sapleo.P.S. Brbljic je rekao da ce u takvoj situaciji penal namjerno promasiti😂
Ajde Beusan proglasi Strahonju sucem kola.
Ma dobro . Ako ga je malo dirnuo jedanesterac je bio. Ne treba oko toga raditi strku. Naravno da bi Hajdukovci da je kontra njih bilo dignuli sve svoje novine na noge. Igra Hajduka je očajna. Bio sam na Lokomotiva Dinamo. Pa to je praznik za oči bio u odnosu na ovu utakmicu.
nemoze se rec da je penal sporan - poznato je da se igracima hajduka ne smije unutar 16 metara prici na metar jer im to radi stres pa se sapletu i padnu - tak je bilo vec puno puta, kalinic je zahvaljujuci tome postal najbolji strijelac lige, da ne spominjemo onog kisa itd…dakle ovo je sudjeno prema hajduckim pravilima i nema potrebe da brbljic ovaj put kmeci tjedan dana po medijima jer na snimci se lijepo vidi da se igrac zagreba priblizil skoro na metar udaljenosti od mujana sto je ne samo nedozvoljeno nego je i bezobrazna provokacija, ovak delat mladom hajdukovcu stres od kojeg je opal - igrac zagreba je trebal dobit cisti crveni!
Hoće li Brbljić otvoriti labrnju i prokomentirati penal ili je opet kriv Mamić?
Hoćemo izvještaj recepcionera!!
Nadam se da će ovog Strahonju ne poslati na hlađenje nego skinuti sa liste sudaca. Gledao sam ga ove sezone u 4 utakmice i sve četiri je sudio protiv nogometa...
Ovo je evropsko suđenje koje hajduk priželjkuje i ima ga već dugo i u sucima i u novinarima.
Evo za kratko vrijeme izjave Brbica....opet su ih suci ostetili. Ali, mozda ce priznati da nemaju ni trenera ni momcad
Kmeeee.... Opet pokralo.... Pa plaćeno ja za dva penala, a sudjen samo jedan.... Nema veze, drugi će biti u srijedu u kupu
Zašto stavite ovu fotografiju kada to nije sporni trenutak iz kojeg je dosuđen penal? što nestavite pravu gdje Hajdukov igrač sam sebe zapliće i pada, a od njega Zagrebov igrač udaljen jedan metar ni blizu kontakta.
Brbicu sta nemas komentara?
i eto nam nove krađe u korist hajduka, pred par mjeseci 2x pokrali su lokose u korist hajduka, također i protiv rijeke čist gol je poništen rijeci, a danas su ukradena 2 boda tj. poklonjena hajduku! sramota!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo sudije ovak se sudi na Poljudnu. Kaj je to onaj tražen od ulice iz inostranstva.