Suarez vratio Atletico na vrh La Lige, Vrsaljko odigrao cijeli susret

Ranije je Athletic u Bilbau golom Muniaina (25) svladao Elche s 1-0, ali su Baski odmah nakon utakmice objavili da su uručili otkaz treneru Gaizki Garitanu.
03. siječnja 2021. u 23:11 0 komentara 751 prikaza
La Liga - Atletico de Madrid vs Getafe CF in Madrid

Pogotkom Luisa Suareza u zadnjoj minuti Atletico Madrid je kao gost pobijedio u 17. kolu Primere u gostima Alaves s 2-1 i vratio se na čelo tablice.

Ugrožavaju svoje živote da spase tuđe Ovo su heroji s Banije: 'Potresli su me prizori porušenog grada, ljudi koji spavaju u grabama i griju se uz vatru'

Atletico je vodio od 42. minute golom Marcosa Lorentea na dodavanje Suareza, a od 63. je imao i igrača više, zbog isključenja Victora Laguardie. No, Alaves je u 84. minuti uspio izjednačiti autogolom Felipea. Momčad Diega Simeona je dokraja opsjedala vrata baskijske momčadi i to se isplatilo u 90. minuti kada je iz gužve zabio Suarez.

ZA SVAKU POHVALU Sjećate li ga se? Bivši dinamovac digao Beč na noge za pomoć Hrvatskoj

Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Atletico.

Atletico je opet prvi na tablici sa 38 bodova, dva više i dvije utakmice manje od drugoplasiranog Real Madrida.

OBNOVA NAKON POTRESA Gradonačelnik Petrinje: Ne dolazite snimati selfie, šaljite novac

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 17. kolu Španjolske lige u gostima "fenjeraša" Huescu s 1-0.  Jedini gol za Katalonce postigao je Frankie de Jong u 26. minuti. Barcelona je peta na tablici s 28 poena, dok je Huesca upisala 12 bodova i nalazi se na posljednjem 20. mjestu. Real Sociedad i Osasuna su igrali 1-1, a hrvatski reprezentativac Ante Budimir ušao je u igru za goste u 77. minuti.