Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nema novog poretka u regiji
Povratak na članak

Stručnjaci: Hrvatska je i dalje bolja!

Dinamov trener Velimir Zajec vjeruje da boravak naše reprezentacije pred TV ekranima umjesto u JAR-u ne znači novi poredak među susjedima. Iako su Slovenija i Srbija ondje.

Komentari 54

ŽU
župarić
14:24 21.06.2010.

Slovenija uopće nije neka nogometna sila, kakvom se prestavlja. Prije bih rekao da imaju više sreće, nego kose na glavi. Neka budu sretni što ih Ameri nisu pobijedili. xox

VL
OB
-obrisani-
14:38 21.06.2010.

Prema najnovijim rezultatima Hrvatska je svakako bolja od Lihtenštejna i Walesa.. Sa Estonijom je onako egal..Što se tiče World Cup reprezentacija i ekipa tamo u JAR-u usporedba je nemoguča jer to je drugi svijet i nivo za Hrvatsku u ovome momentu..

VL
NO
NoooName
15:33 21.06.2010.

Umjesto da nam se zahvalite na srdacnosti zbog privilegije, jer smo poveli i jednog Hrvata sa sobom (Antonio Rukavina) da bi osjetio cari SP, pa vam prepricao; vi pravite smijesna poredjenja koja nemaju nikakve dodirne tacke.. Jedni na SP, drugi bili treci u kvalifikacijama... Babe i zabe, ne ide!

VL
OB
-obrisani-
17:36 21.06.2010.

Ma slovenija je druga srbska reprezentacija....Za svaki slucaj su dvije poveli,ko kazu sami sebi, ako jedna ne prodje mozda se drugoj posereci...Onda slave i srbija i slovenija... :-))

VL
OB
-obrisani-
17:40 21.06.2010.

Pa kad Robi kaze da smo bolji od srbije i slovenije ,onda je to tako...Zasto se vi srbi ,slovenci i vi koji ste svega sto je hrvatsko ljutite...Robi je iskren covjek,nema ljutnje...Ipak je bio u C.Zvezdi....Onda vam je bio dobar...Licemjenici,aci,a sad ga pljujete... !

VL
OB
-obrisani-
18:46 21.06.2010.

Deželan hvala ti na objektivnosti,i dobro si došao na sve forume sa svojim miroljubivim stavovima.Nisi kao ovaj što se predstavlja kao Janez a mislim da nije Janez nego neka budaletina kao što je Joško Joras ili Zmago Jelinčić....Pozdrav!

VL
DE
deželan
19:27 21.06.2010.

re: 21.06.2010. u 18:46h crotex 1 se zahvaljujem na tvoji oceni. menim da je stvar demokracije, da imamo vsak svoje mnenje. seveda imam sam neka merila okrog tega. menim da v osnovi mnenja ne smejo žaliti drugega in da jee dobro če so čim bolj objektivna, vak ki dela v recimo gospodarstvu prekleto dobro ve kaj se mu zgodi če ima nerealno gledanja, nič drugače ni v športu , politiki itd. veliko več imamo od izmenjave mnenj, kot pa od emocionalnih izpadov. lp

VL
DE
deželan
19:42 21.06.2010.

re: 21.06.2010. u 18:46h crotex 1 Samega Jorasa še nekoliko razumem, človek bi rad potegnil malo osebne koristi, a kaj ko smo ga v sloveniji že davno spregledali. druga zgodba je jelinčič, taki so zelo nevarni sam jih označujem velikoo bolj nevarne kot mrtvo pijane šoferje tankov. namreč igra na emocijah državnosti in to izkorišča, no ob zadnjem referendumu za hrvaško se je zelo opekel z izjavo, da gdor je za sporazum je izdajalec. politika to košta lahko zelo veliko, vi si lahko samo mislite kaj menimo o njemu sedaj vseh tistih dobrih 50 % volilcev ki nas je oznanil z narodnim izdajalcem, samo zato ker želimo civilizirano reševanje spora. a to je demokracija, jelinčič in lahko govori karkoli, na volitvah pa se mu bo izstavil račun, tokrat velik ! lp

VL
ZV
Zvezdaforever
19:51 21.06.2010.

Luena 1,nisi u pravu!Robi je Zvezdina legenda i mi ga volimo!Samo klasicni idiot moze da kaze nesto protiv Zutog jer on je toliko ucinio za Zvezdu!Ako je neko i rekao nesto protiv njega onda je to neko od onih Grobarskih g.v.na!Zuti je uvek dobrodosao u Beogradu sto se i videlo 29.maja na proslavi gde je bio prisutan!

VL
SO
sone
02:45 22.06.2010.

Ljudi zbog cega sve ovo napucavanje ko je bolji i zasto je bolji,zar nije normalno da bodrimo reprezantaciju Sloveniji i Srbija kad su vec tamo na SP.Pa ja kad je Hrvatska bila na Ep ja sam navijao svim srcem za nju,zasto zato sto ne mozes jedna Turska,Nemacka ili ne znam Italija da mi budu draze nego zemlja sa kojom smo cinili kakavu takvu drzavu,zemlja gde mi zivi dosta rodbine.ja sam bar ucen tako i vaspitan to je sve.Ja mislim da ruznu proslost treba ostaviti iza sebe mi smo neke nove generacije i treba da zivimo kao sav normalan svet..A sto se tice sporta tu ne treba mesati politiku nema njoj tu mesta.. Svaka cast mozda jeste fudbalska rep Hravtske bolja od Srbijanske.ali ako tako gledate zasto ne gledate i druge sportove.Ja mogu da kazem da jedino u rukometu je Hrvatska jos uspesnija od Srbije. Kad bi krenu da nabrajam sve sto je osvojeno pocevis od Vaterpola(prvaci sveta i evrope),Kosarka(vicesampioni Evrope),Odbojka(svetska liga,drug,vicesamiponi Evrope),Fudbal(plasirana rep u JAR).Tenis(Djokovic treci na svetu,Jelena jankovic isto 3) sve su to sportovi gde je Srbija dosta uspenija od Hrvatske,ali poenta price je da prepucavanja ostavimo iza sebe.

VL
OB
-obrisani-
17:22 22.06.2010.

e moj sone,pa zakaj onda slo govore da smo hendikepirani,jalni itd.tak su bezobrazni i zato su takvi komentari.ne mogu vjerovat kak su ti ljudi glupi kad uspoređuju hrv repku i slo,to je nebo i zemlja.tak da znate da smo u kvalifikacijama imali povrijeđene gl.igrače(eduardo,modrić,čorluka i niko kranjčar)i nismo parirati kak znamo.a kad smo bili svi zdravi i kompletni tad smo sve dobili,čak i engleze doma i kod njih.pitajte se bi li vi mogli tak?čisto sumnjam pa plačite u tom saznanju.sutra eng razbijaju slo jer ne mogu 3 puta loše igrati

VL
OB
-obrisani-
09:01 23.06.2010.

Kako ste Hrvati blažen narod. Vanjka EU saveza, vanjka monetarne unije, vanjka OECD, vanjka World Cupa u nogometu, ma vanka svega savremenog zbivanja..Možete spokojno sedjeti na sofama pred TV, pušiti i smireno slušati Thompsona. A Slovenija je u vatri, zastave su visoko podignute, EU problemi nas pritišču a iščekivanje na utakmicu sa Engleskom nas ubija u duši..Jao da mi je biti prosječni zapadni balkanac i zujiti bez obaveza, izazova i iščekivanja..Nema toga, nema mira i spokoja jer mi smo EU savez i World Cup klasa i izazovi, nemir i obaveze se stalno nanovo nameču i nama uspješnima nadolaze...

VL
MI
mikistjep
11:29 23.06.2010.

EUJanez Trebas pod hitno na lijecenje od kompleksa manje vrijednosti. Tvoje uvrede su nestvarno glupe, i ocito je da patis za tim da budes Hrvat. Nazalost otac ti je vjerovatno Jovan, a majka Mahira tako da si cistokrvni slovenac i nemozemo te po hrv. zakonu primiti. Ostani kao i do sad na ponos i diku svom malom iskompleksiranom narodu.

VL
WI
wizeman
09:11 29.06.2010.

Ha, ha, ha, Ovakvi komentari su nešto najzabavnije pod suncem. Pa, zna se, da je hrvatska najjača i najveća zemlja u svijetu, ali je nepravda, što to niko neće (ne može) da shvati.... Nekakav tamo Kuže Sloveniju uopšte ne shvaćavaća ozbiljno. A kot o njega shvaća ozbiljno? Svašta, mislim, da dečko ne kuži, u čemu je štos... Jao, jao, rvati, kad ćete se opametiti? Htjeli bi nam nametnuti komplekse, što nam je zemlja mala i malo nas ima, ali sami patite kompleksom superiornosti, iako ste i vi jako mala državica i mali narod (2 puta mikro, još je uvjek mikro)

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.