Stručnjaci: Hrvatska je i dalje bolja!
Dinamov trener Velimir Zajec vjeruje da boravak naše reprezentacije pred TV ekranima umjesto u JAR-u ne znači novi poredak među susjedima. Iako su Slovenija i Srbija ondje.
Komentari 54
@Zlovence poput Janeza @Srbe poput ivoandrica Uzivajte dok mozete... Pobjedite protiv nas i onda se javite. Jos nesto: Hrvatska je i dalje broj 10 svijeta. Vama ce trebat jos najmanje 2 SP-a da nas stignete.
stanipani, nije nogomet u krizi,razlika izmedju malih i velikih je sve manja...te godine,kad si sa rezervama mogel igrati viktoriju na gol naprimjer N. Zelanda(25 profesionalaca nota bene),dakle,ti dani su prosli...
Kuze kad bi se razumeo u fadbal ili nogomet ne bi radio u Albaniju fudbalsku velesilu. vec u neku jacu fudbalsku zemlju.Hrvatska nije bolja ni od sloveniju a jos manje od Srbiju. Primiti u dve utakmice 9 golova od ovee engleze pa to je sramota kakva Hrvatska kakav kvalitet. Hrvatska je jedna prosecna reprezentacija na nivou makedonije albanije grcke i takkve ili slicne.
Da, ima smisla u tome sto pises qm.
Kumanovac, nemas pojma! Hrvatska je i dalje najbolja u prostorima bivse juge. Tu se u stvari nema sta raspravljat. FIFA-ina ljestvica sve govori.
Kaze hrvatska je 10 na fifinoj listi,pa Novi Zeland je 87 ali ima sigurno bolju reprezentaciju od Hrvatske.Hrvati realnost je da su Srbi i Slovenci puno jaci od vas i ucite od njih.
Ja sam siguran da je u ovom momentu i Makedonija jaca od Hrvatske. Seti se kako ste pobedili Makedoniju pre dve godine u kvalifikacije za EP. to jest nije pobedila Hrvatska nego sudija austrijanac koji isto voli da peva danke dojcland.
Stani pani mislim na utakmicu u ZAGREB ka dSmo vodili do 67 minute 1-0 i onda izmisljen penal , i nakraju u 88 min 2.1 makedonija imala bar 5 cistih sansi. A U SKOPLJU NIKAD NAS NISTE POBEDILI .
jedna rec je dovoljna za ovaj clanak kao i za one pre ovoga u kojima isto govorite kako ste bolji, ta rec je KOMPLEKS!!!
Hrvatska nema za sto biti izkompleksirana. FIFA-ina ljestvica jasno govori ko je najbolji. Ovaj clanak nije napisan zbog kompleksa nego zbog toga da vidite kakvo je realno stanje stvari. Ne, kumanovac, nikada vas nismo pobijedili u Skopju. Niste ni vii nas u Zagrebu. Pricaj ti sta te volja. Sudac i jedanajsterac bla bla bla. U zagrebu ste popusili jer smo mi bili bolji. Zadnji puta u Skopju bi vas dobili na onom blatu da je trebalo, bez brige. Mi se hvalimo!? Pa naravno da smo se hvalili kada smo bili uspjesni. Zasto se nebi hvalili. kada smo zasrali onda smo se i pljuvali. Ali nikada se nismo smijali neuspjesima bivsih Yugo republika. Ovo kako vi tretirate nas je sramota nad sramotama. Sram vas moze biti! Ali od makedonaca se ovome nisam nadao. vrlo impresivno. Pih!!!
Ja uopste ne kontam cemu sada ovaj clanak? malo mi zvuci jadno, al ajd.. poz
Ja stvarno neznam po cemu to Srbija ima \"strasnu\" momcad. Zato sto su zavrsili skupinu kao prvi pored onakvih Francuza i nadrogiranih Rumunja? Tu je jedino VIDIC svjetska klasa pa onda rupa od jedno sto metara pa eto taj Krasic (u europskim okvirima nista specijalno) Taj Ivanovic je plivao protiv jednog Podolskog da je bilo smijurija ziva. A tek napad.Totalno bez ideje. Sve se svodi na izbori kornr pa probaj pogoditi Zigic koji izgleda strasno nezgrapno.Ostaloi napadaci jos gori.
da, da,da! Branislav Ivanović je jako los... samoooo, sto taj vaš genijalni, najbolji desni bek na svetu dolazi u CHELSEA? neznate? ja cu da vam kazem- da bude rezerva Banteu, jer su Bosingwu oterali...
jebem vam strucnjake jeste ih i nasli, kad sam vidio naslov pomislih stvarno neki treneri a ono sve mamicevi uvlakaci kojima je pobijediti cibaliju i sibenik najveci uspjeh
Pa kad ste toliko bolji,zasto Slaven Bilic rece \"Hvala Bogu sto nismo u istoj grupi sa Srbima\" posle izvlacenja za EURO 2012?Umesto sto se oslanjate na kojekakve Indijance iz Amazonije,bolje da vam u reprezentaciji igraju vasi talenti,kojih vam nikad nije nedostajalo kao ni nama!
Dok Srbi igraju fudbal Hrvati naplacuju WC i prodaju Vuvazele ha ha ha ha ha ha.Najbolji su na svetskom prvenstvu.
Mi smo vala zadnji na balkanu koji bi se cega morali stidjet. Ako jednom u 10 Godina neidemo na veliko natjecanje nece nam propast svijet mi cemo se vratit jos jaci. A na ove ostale naprimjer makedonci koji djele svoju zemlju sa siptarima i koji nesmiju ni zvat svoju zemlju kako hoce i koji se nikad nisu uspjeli plasirat za bilo kakvo natjecanje nemoramo obracat paznju. Neka oni Pametuju. Slovencima ipak svaka cast oni su izbacili Ruse. A nemojmo zaboravit da smo i mi njemce pobjedili znaci i to nije vise nista posebno ;-) a ako Bog da vidimo se svi na EURO 2012 (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Srbija) pa ce bit jako zanimljivo ;-)
A uostalom nije sramota izgubit protiv engleske... Ipak su oni uvjek bili i bit ce nogometna Sila. Cak ni onda kad smo oh mi izbacili su bili jaki.. jednom oni jednom mi nezaboravi mo ;-)
da je baba imala onu stvar,bila bi dida...ajde zeko ne trabunjaj...tamo si disi i ne zvoni vise
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ne vijerujem da ce srbija proci grupu, slovenija mozda ako nastave vako igrati