Srpski analitičar šokirao sve u studiju rasističkim izjavama nakon utakmice Belgije: 'Nisam rasist, ali ovi crnci...'
Ngoy je kao posljednji igrač obrane zaustavio napadača Irana u kontranapadu i zaradio crveni karton. Vrlo zanimljivu analizu njegovog poteza iznio je analitičar srpskog RTS-a, bivši nogometaš Rade Bogdanović.
Komentari 26
Nisam šovinist, ali otkako nismo u državi gdje Srbi moraju činiti većinu ekipe, ide nam super u nogometu
i di je tu rasizam. više ne smiješ reći crn, bijel, šaren.....
Kakvi su tek onda Srbi kad ih čak i Zelenortski otoci napucaju s 3:0.
Nisam rasist, ali ovi Srbi su vanjštinom jako slični Turcima...
Ako za crnca veliš da je crnac što i je odmah si rasisti a ako za bjelica veliš da je bijelac jesi i onda rasist
Dulje bi trajalo ali genetiku određuje selekcija...deblji su preživjeli atlantik i jedrenjake..i sad imaju enormnu pretilost i diabetes uz sve ostalo..
Nisam rasist ali mi je milina vidjeti našu i bosansku repku.
Svaki pravi francuz srami se svoje repke
Igrač Belgije je sa tim prekršajem spasio čisti gol i jedan bod osvojio. Ova truba od analitičara je svakako za Piroćanski FC.
Možda je čovjek stvarno u pravu...
Svaki pravi francuz srami se svoje repke
Kaže Rade, nisam ja rasista ali nisam ni daltonista ! 😁 E "moj" Rade, sreća tvoja da nikad nisi sreo Jambreka Prosinečkog, jer bi već sigurno završil u njegvem bunaru...
Ne znam kakva je koncentracija crnaca ali možda je u pravu. Čovjek je radio s njima.
Čudno kak još nije uvedeno pravilo da u svakoj europskoj repki mora igrat bar šest čamuga
Eh, sad, nije jasno zašto glupi Francuzi, Englezi, Nijemci, ali i Ameri i mnogi drugi uzimaju baš takve u repku? Bogme je Afrika gadno zapaprila dosadnom i šablonskom europskom nogometu.
Nije mu ovo trebalo, glupa izjava koja nema veze sa zdravim razumom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dakle, ako želiš "preživjeti" u javnosti, nikako ne smiješ govoriti što musliš ili vudiš, samo ono što ti kažu da misliš i vidiš. Rade ima dobre analize , no ovo bi mu moglo "doći glave"....