Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 160
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NIJE IM SJELO
Povratak na članak

Srbija bruji o sramotnom potezu kapetana: 'Ne moraš više ni dolaziti'

"Ne moraš više ni dolaziti. Ionako igraš u smiješnoj ligi", "Sramota kapetana", "Kao da smo doveli nekog iz regionalne lige", samo su neki od brojnih komentara razočaranih navijača.

Komentari 28

CA
Carabit
11:01 12.10.2025.

A zasto se misli da Albanci ne znaju igrat nogomet?

VL
DA
dallas1974
10:58 12.10.2025.

Baš me zanima kako u nogometu ide reprezentaciji Surinama.

VL
Avatar Pametanumoruludih
Pametanumoruludih
13:46 12.10.2025.

U svakom sportu di se igra za domovinu, srce, znoj, i ponos su vazniji od tehnike i taktike. Albanci i Kosovari bi poginuli za svoj narod.

VL
AN
Antonio1952
10:59 12.10.2025.

Nemaju tim, atmosveru ni naboj. Vucicu je bilo bitno da se igra kod ovih paprikara u Leskovcu kako nebi cuo pumpaj i Vucicu pe..ru.

VL
Avatar Fejk Njuz
Fejk Njuz
13:55 12.10.2025.

zaista jaaaako moćan tekst... o NIČEMU

VL
Avatar southman
southman
11:19 12.10.2025.

Do jučer su ga slavili kao najboljeg centarfora na svijetu iako je igrao u "smiješnoj ligi" !

VL
DU
Deleted user
12:32 12.10.2025.

Albanac pokazuje dvoglavog orla a Srbima to provokacija. Albanac je pokazivao srpskog dvoglavog orla. Jedni i drugi imaju dvoglavog orla

VL
DU
Deleted user
16:57 12.10.2025.

pa kuda opet na nejač?

VL
Avatar majkuvam
majkuvam
20:03 12.10.2025.

Koga briga za njih?

VL
DU
Deleted user
15:33 12.10.2025.

U srpskim medijima sada kruži priča kako su pobijedili nato kada je Srbija bila bombardirana u Srbiji sami sebe uvjeravaju da su izabrani božji narod i nitko im ništa ne može..

VL
ČE
četvrti
15:57 12.10.2025.

Ta zemlja miljama je daleko od Hrvatske.

VL
MO
morici
12:06 12.10.2025.

Smiješna je njihova reprezentacija... Još je smješnije tko im je sastavlja i tko je vodi. Balkan 100/100

VL
SV
Svastacuje
12:26 12.10.2025.

Jučer je Srbija igrala najbolju utakmicu .. Dali su sve od sebe...

VL
SI
Sivooki
12:27 12.10.2025.

A tako mi je teeeeeškoooo radi togaaaa.....

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
11:04 12.10.2025.

Namjerno ga izvadio da mu zvizde. :o)

VL
MA
Marko1337
21:29 12.10.2025.

U pašaluku sve ide k vragu, najbolje da ih vušić povede u Sibir

VL
RA
Racionalno
17:02 12.10.2025.

Nekoliko naših zvijezda otišlo u Saudijske lige ,nedugo nakon toga ,jednostavno su propali ili se vratili .

VL
RA
Racionalno
12:50 12.10.2025.

Šeici htjeli kupiti nogomet ,kao nekad Real kad je pokupovao sve zvijezde u najboljim ligama ,a nisu mogli pobjeđivati utakmice. Puno ovisi o kvaliteti igrača ,ali ne potpuno sve. Dokaz je i Srbija.

VL
Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
12:31 12.10.2025.

Srbija bruji o komotnom potezu kapetana: 'Ne moraš više nas protiv vječnih neprijatelja unakaziti'

VL
PI
Prezime i ime
10:54 12.10.2025.

Srbi u nogometu su kao mi u kosarci. Imaju prilicno dobre igrace, ali nesto ne funkcionira.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.