Naslovnica Sport Strani nogomet

Slavlje u Torinu: Buffon se pobjedom oprostio od Juventusovih navijača

Buffon (44) je u subotu nakon 656 službenih nastupa u svim natjecanjima, devet naslova prvaka Italije i 17 godina vjernosti branio zadnju utakmicu za Juventus
19. svibnja 2018. u 17:18 2 komentara 895 prikaza
Gianluigi Buffon
Pogledajte galeriju 1/9

Juventus je u Torinu proslavio još jedan naslov prvaka Italije pobjedom protiv Verone 2-1, no utakmica će se pamtiti po oproštaju legendarnog vratara Gianluigija Buffona

Atletico Madrid TISUĆE LJUDI Spektakularan doček za Vrsaljka i društvo u Madridu

Buffon (44) je u subotu nakon 656 službenih nastupa u svim natjecanjima, devet naslova prvaka Italije i 17 godina vjernosti branio zadnju utakmicu za Juventus. Dugogodišnji čuvar mreže Stare dame u zadnjoj utakmici po 301. put nije primio gol jer je, uz ovacije cijelog stadiona, izašao iz igre u 63. minuti.

1 / 6
Gianluigi Buffon Juventus

Juve je u nevažnoj utakmici, jer je naslov osigurao ranije, a Verona je odavno ispala, došao do pobjede pogocima Ruganija (49) i Pjanića (52), dok je za goste pogodio Cerci (78). Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juve i u 85. minuti izborio kazneni udarac kojeg je promašio Lichtsteiner, koji također napušta torinsku momčad.

Gianluigi Buffon Juventus Kraj jedne ere Legendarni vratar odlazi nakon 17 godina! Imam zanimljive ponude Mario Mandžukić SVI SE PITAJU Vatreni objavio fotografiju kojom je uznemirio navijače Rui Faria Jose Mourinho TRANSFERI Batshuayi se vraća u Chelsea, Mourinho za braniča Juvea plaća 50 mil. €